Ultrazvuková vyšetření od 6. týdne těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mishell88
Kecalka 381 příspěvků 02.01.17 18:37
Ultrazvuková vyšetření od 6 tt

Ahojky. Holky myslíte že v 6+2 TT už uvidí DR. srdíčko? Dnes jsem se objednavala na první kontrolu, chtěla mě vzít dnes, tak jsem odmítla, že problem žádný nemám a chci aby bylo něco videt. a sestra mě objednala na příští týden, s tím, že bude už vidět i srdíčko. ;) :think: :srdce:

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 18:38
@Mishell88 píše:
Ahojky. Holky myslíte že v 6+2 TT už uvidí DR. srdíčko? Dnes jsem se objednavala na první kontrolu, chtěla mě vzít dnes, tak jsem odmítla, že problem žádný nemám a chci aby bylo něco videt. a sestra mě objednala na příští týden, s tím, že bude už vidět i srdíčko. ;) :think: :srdce:

nekomu je videt uz v 6 tt nekomu jeste ne az pozdeji takze za me je vzdy lepsi pozdeji nez aby nebylo videt a zbtecne se clovek stresoval kdyz by se ukazalo az za par dnu takze plne schvaluju ;)

donutkaP
Závislačka 3506 příspěvků 02.01.17 18:39

@Mishell88 já jsem měla srdeční akci při kontrole v 6+6 :palec:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 02.01.17 18:41

U nás bylo vždy vidět az v 8tt. Svagrova měla potvrzenou srdeční akci uz v 6+neco, takže to je asi dost individuální

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 02.01.17 18:48

V 6+2 u prvního už bylo krásně vidět.

michaelatou
Kecalka 215 příspěvků 02.01.17 18:53

U mě v 7tt srdíčko potvrzené :)

Kattynka000
Závislačka 3019 příspěvků 02.01.17 19:01

U mě až v 7+2 a v 7+4..

Plano
Kecalka 170 příspěvků 02.01.17 19:37

6+1 jsem měla vidět srdíčko, ale vnitřním UTZ.

Mishell88
Kecalka 381 příspěvků 02.01.17 22:10

Děkuji, já už si bohužel nepamatuji přesně kdy bylo vidět u prvního mimi.jen bych řekla že to bylo dyl.no uvidíme, není kam spěchat. dekuji všem za reakce, urco dám vědět, jak jsme dopadli. ;)

Mishell88
Kecalka 381 příspěvků 02.01.17 22:13

@JayLee O to mi šlo, nepotrebuju vidět tmu a bílou tecku bez akce. Sestřička si za tím stala, že prostě v tom 6 bude vidět, tak druhy termín už jsem ji vymlouvat nechtěla :zed:

Mishell88
Kecalka 381 příspěvků 02.01.17 22:15

@Plano Doufám že také uvidíme, to bychom měli být 6+2 TT., :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >