Ultrazvukový nebo kompresorový inhalátor

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18.7.14 12:35

ultrazvukovy nebo kompresorovy inhalator

Ahojte, potrebovala bych poradit od nekoho kdo ma zkusenosti… Nasi maly je 16 mesicu a diagnostikovali ji astma. Potrebuji poridit inhalator, v nemocnici mi rekli ze je lepsi ultrazvukovy a slysela jsem i o kompresorovym. Co pouzivate vy? Predstavovala bych si takovej kterej pres trubici bude foukat pekne do prostoru a ne malo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
999
18.7.14 12:50

Ahoj, j mam inhalátor ultrazvukový, jsem spokojena, ale inhalujes maskou na obličej, rozpraseni do prostoru je zvlhčovač vzduchu…ja kupovala na netu na stránkách omnipraxu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4100
18.7.14 13:27

Ultrazvukovy… davame inhalovat v noci, coz by s tim kompresorovym rachotem vubec neslo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
18.7.14 15:04

@Nicolleetka Inhalátor nevyfukuje nic do prostoru-dýchá se přímo z něj-u dětí přes masku. Pak je lepší ultrazvukový, ale i kompresorový je dostatečný-trochu hlučnější-záleží kolik jsi ochotna investovat. Pokud chceš aby něco foukalo do vzduchu tak myslíš zvlhčovač vzduchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.7.14 14:11

@BaMaK jj, diky ;-) byla jsem vcera v lekarne objednat ho a uz jsem si to vcera vyjasnila :-) ted jdu vybirat zvlhcovac :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
21.7.14 10:36

@Nicolleetka Zvlhčovač…podle mě škoda peněz, stejnou funkci udělá mokrá hadra na topení. Poraď se s alergologem, jsou i čističky vzduchu-ale to se „vyplatí“ když žiješ třeba na ostravsku, nebo když je silná alergie na pyly a bydlíš blízko lipové aleje a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
999
22.7.14 16:33

Tak ja bych taky šla spis do toho inhalátoru…musimrict, ze inhalace vincentky, občas vincentka s mucodolvanem nám fakt pomáhají, a vzduch zvlhcujeme plenou pres radiátor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.7.14 10:34

Inhalátor už dva dny máme :-) zvlhčovač už jsem konečně taky vybrala, tak máme hotovo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5090
22.11.16 10:13

:mavam:
Akutně scháním pro syna inhalátor, ale jsem v koncích a nevím si rady s výběrem. Vyčetla jsem, že lepší je kompresorový, lépe inhaluje léky, což u ultrazvukových je prý někdy problém, ale zase ultrazvukový se dá použít v noci, že není tak hlučný. TAKŽE má otázka zní: potřebuji inhalovat Vincentku i roztoky léků a používat v noci. Prosím poraďte konkrétní značku, popřípadě zkušenosti. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5090
22.11.16 10:15

Ještě pro doplnění, syn je astmatik a budeme používat hodně často, tak by měl být trochu kvalitní, ale ne drahý, max 1500,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
22.11.16 11:24

Máme ultrazvukový joycare 114 ale inhalujeme jen vincentku v noci s lékama v něm nemám zkušenosti. Ale jinak jsem s ním spokojená ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5090
22.11.16 11:26

@habina děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22413
22.11.16 11:29

Máme z alergologie - přes pojiš´tovnu ultrazvukový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5090
22.11.16 11:31
@3HE píše:
Máme z alergologie - přes pojiš´tovnu ultrazvukový.

A inhalujete i léky? Jakou máte značku? Jste spokojená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2173
22.11.16 13:07

Máme kompresorový, dcera inhaluje občas i roztok mucosolvanu a vincentku pravidelně. Doporučuji zn. Omron. Dají se když tak bez problému v případě poruchy sehnat náhradní díly. Ano, je hlučnější, noční provoz si nedokážu představit.
Pokud budete používat v noci, nezbývá než koupit ultrazvukový :palec:.
Podívej se na heureku, je tam spousty recenzní od uživatelů.
Za mne super mít doma inhalátor :pankac: :pankac: :pankac: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat