Ultrazvukový odpuzovač pavouků

18
29.8.21 23:31

Ultrazvukový odpuzovač pavouků

Pěkný večer, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s ultrazvukovým odpuzovačem pavouků a jestli opravdu funguje.
Mám z pavouků úplnou hrůzu a chtěla bych se jich nadobro zbavit.

PROSÍM O RADU, JAK SE JICH DEFINITIVNĚ ZBAVIT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
215
29.8.21 23:34

Pavouci jsou užitečnější než lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
29.8.21 23:36

Nefunguje to, pokud se jich chceš zbavit, tak je začni systematicky likvidovat. Já používám s úspěchem Biokill.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11452
29.8.21 23:37

To existuje? Tě pak sezerou zase mouchy a další hmyz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
29.8.21 23:40
@JancaS84 píše:
To existuje? Tě pak sezerou zase mouchy a další hmyz.

Hele, to je nesmysl. Kolik ti toho asi doma pavouk pochytá? Úplný minimum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11452
29.8.21 23:45
@Janli píše:
Hele, to je nesmysl. Kolik ti toho asi doma pavouk pochytá? Úplný minimum.

Ale jo, ti moji se docela činí. Akorát všude kakaji tak to už se pak nastvu a vyhodim je ven za nohy. No skoro jak s dětma :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
29.8.21 23:59

Pořiď si kočku, sice je nežere, té naší chutnají víc masařky, ale loví je. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
30.8.21 07:11

Bóže, místo vymýšlení hovadin se nauč tu fóbii překonat. Jde to. Můžeš najít i návody na internetu a nebude ti to otravovat už nikdy život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
30.8.21 20:25
@Malineka píše:
Bóže, místo vymýšlení hovadin se nauč tu fóbii překonat. Jde to. Můžeš najít i návody na internetu a nebude ti to otravovat už nikdy život.

Já je nesnesu odmalička. Všechny ženy v naší rodině se jich bojí 😅 Nedokážu je vidět ani na obrázku. Už při mini pavoučkovi pištím, jako by mě někdo na nože bral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3569
30.8.21 20:51

Nenávidím pavouky, mám z nich naprostou fobii, ještě snesu nějaky malinký, ale velký hnusný černý pokoutniky ani omylem… Jak někdo psal, je mi špatně i z fotky, fuj.

On existuje nějaky ultrazvukovy odpuzovac?? Hned bych ho pořídila na ty potvory :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
30.8.21 23:05

Jak tak koukám asi začnu prodávat odpuzovače 🤣 samozřejmě, že na každé zvířátko bude jiný :mrgreen:
Už vidím ty dolary v mých očích 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
30.8.21 23:16
@JiříkMazlík píše:
Jak tak koukám asi začnu prodávat odpuzovače 🤣 samozřejmě, že na každé zvířátko bude jiný :mrgreen:
Už vidím ty dolary v mých očích 😁

Tak těch už se prodává…ale moc se na tom nerejžuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
31.8.21 07:02

@Mama2020 spíš je to tak, že jsi viděla, že všechny ženy okolo tebe ječí a piští a ten strach sis k tomu přiřadila taky. Ale jde s tím něco dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3272
31.8.21 07:52

@Gerberka jo, z pokoutniku se mi taky dela nevolno, krizaka jsem tolerovala za oknem, nez se mu narodilo stovky malych krizacku, co lezli ventilackou do kuchyne, to jsme se pak tydny bavili kazdy vecer chytanim malych pavouku (navic se asi pozirali navzajem, protoze jim treba chybela noha…), takovy ty s tenouckyma nohama zaplacnu i holou rukou

@Malineka Priznam, ze mam fobii, ale i kdybych nemela, tak pavucina s mrtvyma muchama neni uplne vrchol vyzdoby bytu, takze bych je likvidovala tak jako tak.

@JancaS84
Na zrani much a dalsiho hmyzu mame netopyra :lol: A podle toho, kolik toho nakadi, tak toho zbasti dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat