Ultrazvukový přístroj proti štěkání a vytí psa

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
510
30.10.21 08:17

ultrazvukový přístroj proti štěkání a vytí psa

Ahoj, sousedi mají psa. Už jako stěně pořad stekal, doufali jsme, ze ho to přejde, ale pak hodne vyrostl, je velkej a rve jako prdlej pořad. Dohadovat se se sousedy nemá cenu, do myslitelů mají daleko, neni s nimi řec. Stěžují si všichni okolo a je to zda se spíše bavi. Nastesti ho slyšíme jenom na zahradě, ale neda se tam proste byt. Ten pes stojí u plotu a nonstop štěká. Slysela jsem o ultrazvuku - malý přístroj který vydává vlny které psům vadí… Pro nás poslední možnost. Pak můžeme zapomenout na zahradu. Mate zkušenost? Můžete doporučit konkrétní věc? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
370
30.10.21 08:37

Dalsi chudak pes. Beztak jen trci na zahrade a proste se nudi a nasel si zabavu ( tohle je teda uz i porucha - to neustale stekani ). Zas dokazete si predstavit, co proto psa to bude, kdyz uslysi nejaky vlny non stop? Stejne neverim, ze to bude fungovat a bude stekat pres to. Tohle musi vyresit sousedi. Jedine dat psovi el. obojek proti stekani. Ale hlavne sousedi s tom neco musi delat, pes muze stekat i pres bolest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
30.10.21 08:41

Vetsina takhle hulakajich psu jsou psi, co nemaji praci, jsou zavreni doma ( zahrade ). Bohuzel. Rodice moji maji sousedku a jeji pes taky furt steka, jenze pes vubec nechodi na prochazky, nudi se. Nastesti ho teda pani zavira, kdyz je v praci nebo na noc no. A pak jsou psi, co se proste nehodi, aby byli sami na zahrade. Snadno pak spadnou do spatneho chovani. Blbe je, ze Vas to nerusi, kdyz je nocni klid. To nych na fera volala pcr. Sama mam 3 psy a taky by mi tem stekot vadil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15935
30.10.21 09:11

Nemuzete se domluvit a chodit ho vencit…?

Na nejake ultrazvuky moc neverim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26309
30.10.21 09:18

My ho pořídili do bytu, aby psi nestekali u dveří, když nejsme doma, na cely barák. Akorát to mělo úplně opačný efekt, jak cítili ten ultrazvuk, tak na to stekali ještě víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 09:24
@LauJak píše:
Ahoj, sousedi mají psa. Už jako stěně pořad stekal, doufali jsme, ze ho to přejde, ale pak hodne vyrostl, je velkej a rve jako prdlej pořad. Dohadovat se se sousedy nemá cenu, do myslitelů mají daleko, neni s nimi řec. Stěžují si všichni okolo a je to zda se spíše bavi. Nastesti ho slyšíme jenom na zahradě, ale neda se tam proste byt. Ten pes stojí u plotu a nonstop štěká. Slysela jsem o ultrazvuku - malý přístroj který vydává vlny které psům vadí… Pro nás poslední možnost. Pak můžeme zapomenout na zahradu. Mate zkušenost? Můžete doporučit konkrétní věc? Děkuji.

Jen aby to bylo celodenní štěkaní. Na nás si taky stěžovali, že nemíní poslouchat štěkot 24 hod denně - ten by už fakt byl šílený…Krom toho, že pes neštěká celou dobu, protože někdy spí a žere..
Si stěžovali jen oni, žádný další soused ne.. A protože jsem doma, tak jsem psa neokřikovala a začala to měřit. Proštěkal (samozřejmě s přestávkami, neštěkal celou dobu v kuse) 2 hod denně. :mrgreen:
Sousedům vadilo jiné zvíře, ale na něj si stěžovat nemohli, protože není naše jen k nám přišlo a už u nás zůstali, tak si stěžovali na psa…No celkově jsou divní podivíni :pocitac:
Ale ten ultrazvukový přístroj by mi vadil hodně… Aby to tomu psovi nějak nemohlo ublížit… Uvědom si že tak jak ty mluvíš, tak pes štěká je to jeho řeč

• Citovat
  • Nahlásit
510
30.10.21 09:57
@Anonymní píše:
Jen aby to bylo celodenní štěkaní. Na nás si taky stěžovali, že nemíní poslouchat štěkot 24 hod denně - ten by už fakt byl šílený…Krom toho, že pes neštěká celou dobu, protože někdy spí a žere..
Si stěžovali jen oni, žádný další soused ne.. A protože jsem doma, tak jsem psa neokřikovala a začala to měřit. Proštěkal (samozřejmě s přestávkami, neštěkal celou dobu v kuse) 2 hod denně. :mrgreen:
Sousedům vadilo jiné zvíře, ale na něj si stěžovat nemohli, protože není naše jen k nám přišlo a už u nás zůstali, tak si stěžovali na psa…No celkově jsou divní podivíni :pocitac:
Ale ten ultrazvukový přístroj by mi vadil hodně… Aby to tomu psovi nějak nemohlo ublížit… Uvědom si že tak jak ty mluvíš, tak pes štěká je to jeho řeč

A máte pocit, ze štěkání 2 hodiny je v normě? Představte si, ze pracujete na zahradě a sousedovic pes na vás “jenom” 2 hodiny denně štěká jak prdlý. Paráda :mrgreen: Sen každého. To je jako kdyby si někdo pouštěl otvavnou hudbu na plný koule a potom řekl, ze si ji poušti přeci maximálně 2 hodiny denně, tak kde je jako problem. :zed: Když mám psa, tak se o nej starám aby nemusel byt nešťastný a nemusel stekat jako blazen.

Příspěvek upraven 30.10.21 v 10:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
30.10.21 10:02
@LauJak píše:
A máte pocit, ze štěkání 2 hodiny je v normě? Představte si, ze pracujete na zahradě a sousedovic pes na vás “jenom” 2 hodiny štěká. Paráda :mrgreen: Sen každého.

Ale on neštěká celou dobu, je něco jiného kdyby stál 2 hodiny na místě a štěkal. A štěkat za 24 hodin celkově 2 hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
30.10.21 10:05
@Týnuška95 píše:
Dalsi chudak pes. Beztak jen trci na zahrade a proste se nudi a nasel si zabavu ( tohle je teda uz i porucha - to neustale stekani ). Zas dokazete si predstavit, co proto psa to bude, kdyz uslysi nejaky vlny non stop? Stejne neverim, ze to bude fungovat a bude stekat pres to. Tohle musi vyresit sousedi. Jedine dat psovi el. obojek proti stekani. Ale hlavne sousedi s tom neco musi delat, pes muze stekat i pres bolest.

Se sousedama není řec. Další sousedi už jim domlouvali, výsměch a žádná změna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
30.10.21 10:10
@Jolka86 píše:
Ale on neštěká celou dobu, je něco jiného kdyby stál 2 hodiny na místě a štěkal. A štěkat za 24 hodin celkově 2 hodiny.

Paráda! Tak já bych vám poustela na etapy 2 hodiny denně otravnou hlasitou hudbu a pak bych vám řekla o co vám jde, ze to hraje jenom dvě hodiny. Jiste byste byla šťastná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
30.10.21 10:12
@Jolka86 píše:

A mimochodem, ten nás sousedovic pes dokáže stekat nonstop. Dokud je kdokoliv ze sousedů na zahradě, tak štěká. Ale argument, ze 2 hodiny jsou ok je opravdu mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
30.10.21 10:14
@LauJak píše:
Paráda! Tak já bych vám poustela na etapy 2 hodiny denně otravnou hlasitou hudbu a pak bych vám řekla o co vám jde, ze to hraje jenom dvě hodiny. Jiste byste byla šťastná.

Je to pes, co chceš dělat zavázat mu čumák, aby neštěkal. Ty zas mluvíš, říká ti někdo ať držíš ústa? Odstěhujte se někam kde nemají psa. Pes za to nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
30.10.21 10:18
@LauJak píše:
A mimochodem, ten nás sousedovic pes dokáže stekat nonstop. Dokud je kdokoliv ze sousedů na zahradě, tak štěká. Ale argument, ze 2 hodiny jsou ok je opravdu mimo.

Chápu, že bys psa nejradši utratila, pes prostě štěká, kdyby uměl mluvit tak by mluvil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
30.10.21 10:23

@Jolka86

Je to jeho přirozenost? Stekat cely den jako blazen? Ne, není to jeho přirozenost, on se trápí a všichni kolem nej. Sousedka nemůže dat ani kočárek na zahradu, každá grilovacka a práce na zahradě skončí odchodem dovnitř. A pak se najde někdo, co tvrdí, ze 2 hodiny štěkání je normální. Ne, není to normální, zkuste si to. Mají se o nej starat. A my to trpět nebo se stěhovat opravdu nebudeme. Je to chyba sousedů. Už sem nepište, děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
30.10.21 10:27
@LauJak píše:
@Jolka86Je to jeho přirozenost? Stekat cely den jako blazen? Ne, není to jeho přirozenost, on se trápí a všichni kolem nej. Sousedka nemůže dat ani kočárek na zahradu, každá grilovacka a práce na zahradě skončí odchodem dovnitř. A pak se najde někdo, co tvrdí, ze 2 hodiny štěkání je normální. Ne, není to normální, zkuste si to. Mají se o nej starat. A my to trpět nebo se stěhovat opravdu nebudeme. Je to chyba sousedů. Už sem nepište, děkuji.

Ty mi nemáš co rozkazovat kam mám psát.
Hele já bydlím na vesnici a většina lidí tady má zvířata. Lidi sekají trávu, hovada pálí listy…zvířata vydávají zvuky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat