UM a neklidný spánek + zelené kakání

14.11.19 08:27

UM a neklidný spánek + zelené kakání

Dobrý den,
potřebuji radu, přišla jsem o mléko a začala jsem dávat UM. Malé jsou 3,5 měsice. Bohužel se mi začala v noci 2-3 budit a k ránu cca od 4:00 se mi v postýlce kroutí jak had- ale očička má zavřené okolo 5 budíček protože začne tlačit. Kakání má občas zelené. Můžete mi prosím doporučit UM které to nebude způsobovat a bude klidně spinkat? Měla nutrilon kolik a hipp na spokojene brisko a bez vysledku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
613
14.11.19 08:59

@Frufru1311 my máme necelý měsíc a zatím jsme zkusili Sunar HA a teď zkoušíme Bebu. Po Sunaru nám taky začala kakat zeleně, ale dle dr to je normální, dokud tam není hlen nebo krev. Taky může kadit méně, ale mělo být nejmíň 1 za nějaký 4 dny jinak máme volat a zkusilo by se to nějak řešit. Malá mi teda v noci krásně spinká, začne se vztekat až k ránu, ale to je tím, že už nechce být postýlce. Sem tam se taky kroutí a kňourá ze spaní, ale z pravidla se do 10 minut probudí, nebo zase vytuhne a spí v klidu dál. Jediný co řešíme je že nám po jídle blinká i když si pořádně odkrkne, ale na váze přibírá tak zatím dobrý :kytka: jen ty trička pořád měnit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
14.11.19 09:18

Ahoj, jestli má velký problémy s kakanim, tak Bebu Sensitive, je přímo na zažívací problémy, je dražší, ale na netu můžeš objednat levnější, ale když si pak spočítat poštovny, vyjde to stejně jako v lékárně třeba. :) Pokud nevezmete víc balení teda.. A nebo Bebu Comfort, ta má v sobě taky probiotika. :) A fenyklový čajík dáváš? Heřmánkový? Nám pomohla jediné Beba, je to ale miminko od miminka, každýmu sedi něco jinýho. Takže buď a nebo. Ale nás Beba fakt vysvobodila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.11.19 11:15

Já mám malou 5,5 měsíce cca do 3,5 jsem ji dávala obyčejný Nutrilon a taky mi pořád ublinkavala tag sem ji k tomu koupila i Nutriton ale moc to nepomohlo tag sem přešla na Sunar expert AR + comfort je to proti ublinkavani a zácpě a zatím paráda nemá zacpu a skoro ubec neblinka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat