Reklama

UM BABYLOVE a HAMI?CO VY NA TO?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.07.09 07:52
UM BABYLOVE a HAMI?CO VY NA TO?

co rikate na mleko babylove a hami pro mimco?ma nektera zkusenosti?hlavne by me zajimalo zda nezatvrzuje stolici a nejsou bolesni briska…poradte dekuji Edita.jinak mimo tema jsem zalozila hlasovani.zajima me jaka je vetsina..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 22.07.09 08:23

Uz zde na toto tema probehla diskuze.Holky psali ze dela hrudky.A my osobne ho nepouzivame kupujeme Hami.Tez levne.

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.09 08:43

Já jsem ho používala od synových cca 2 let, buď babylove nebo babydream - obě mléka jsou stejná, jedno z DM jedno z rosmanna. Cena superová. Na kvalitu si stěžovat nemůžu. Dala jsem trochu teplejší vodu do flašky, nandala mlíčko a zatřásla a bylo to o.k.Synovi chutnalo. To Hipp je na přípravu myslím horší.

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.07.09 09:12

kattkko a to hami nezatvrzuje stolici?ja ho pouzila u male jak ji byly tri tydny a mela boleni briska…ale ted jsou ji skoro 3mesice tak uz by to mohlo byt lepsi..jinak ta priprava s hippem je fakt nanic nerozmicha se to poradne dela mensi hrudky ale zas neni spatny…ale uz ctvrtou noc se krouti

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 22.07.09 09:26

Ne stolici jsme meli normalni.My na neho presli s Nutrilonu.Mala uz ma pokracovaci 2 me se zas zacla kroutit po 2 Nutrilonu.Tak jsme presli a pohoda.A chutove mi prijde lepsi.Jinak Hami ma i na nanocni zasyceniTez pouzivame akorat 2 a 3 na noc jsou ve stejne fialove krabici takze jsem ji koupila misto 2 jsem koupila 3 tak pije na noc 3 jinak je v pohode to mleko.Ja osobne mam strach kupovat ty jejich znacky myslim tim s drogerky apod.Vim jak to je to u levnych potravin potravin je to sizene.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 22.07.09 09:51

Babylove mléko nepoužívám, dávám jen jejich kaše. na UM šel Vojtěch v10m, koupila jsem HAMI, krásně se rozpouští a stolici netvrdí. na střídačku používám ještě Sunar, který od začátku mimi-klubu v Globusu stojí na tuhle kartu 183,– /600g. to mi přijde super cena.
mlíka kupuju zá:,–(ně v akcích a mám zásobu. stejně jako plíny.

zajímal by mě výrobce toho z DM, … :)

k otázce: s pěnězi vycházím dobře, extra moc nešetříme, ale hlavně proto, že o bydlení se nám postarali tchánovci, auto máme velký, já od 5m vojtova pracuju (z domova), manžel vydělá celkem slušně (teď už..) - teda na svý povolání :D

meowth
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 22.07.09 10:15

ahoj,

kamaradka kupovala a byla moc spokojena ;)

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 22.07.09 10:50

Kupovala jsem to Babylove docela dlouho a v pohode. Cena je super, kvuli ni jsem ho taky zkousela :D A hlavne protoze tyhle znacce zkratka verim. Malymu chutnalo a zadnej problem nebyl...... Ted je na Sunaru. Prijde mi chutove lepsi. Ale malymu je to jedno, vypije jakykoliv UM :D

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.07.09 12:12

tak jsem nakonec koupila hami za 179 ve schleckru drogerii 600g a uvidime…jinak po tom nutrilonu mi taky pekne zatvrzovala…jinak diky za odpovedi a jeste neco:je i hami mleko s prichuti?ten hipp me uz nejak prestal bavit mala pije furt po stovce uvidim jak ji pujde hami…a stejne se zacina kroutit tak ja nevim…a k tomu hlasovani je to zajimave jak je to vyvazene.ja bych tedy odpovedela za sebe uplne tu spodni :?

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 22.07.09 12:33

je tak to jsem nezjistovala.Ale myslim ze je ale to bude od ukonceneho 12mesice.A zrovna jsi mi dala tip kde je v akci :wink: .

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 22.07.09 13:48

Taky koukam na to hlasovani, pekne vyvazeny :D Taky jsem hlasovala az dole…

Erdit UM s prichutemi se vyrabi az od roku, co ja vim. Pro maly mimi je nedelaji.

Hami jsme meli, nevim, je mi ze vsech, co jsme vyzkouseli, takovy nejmin sympaticky… chutove mi moc nechutna a ma takovou zvlastni konzistenci. No ale malemu chutnalo :)

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.07.09 14:12

dany sunar prave jo.od sesti mesicu a je bananovy.a odkud ze to teda jsi?

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 22.07.09 14:33

Sunar od 10.Tak nejak.driv ne

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.07.09 14:44

prave ze je pry nejaka novinka ze uz od sesteho

MyšákM
Povídálka 30 příspěvků 22.07.09 19:11

My dáváme hami od narození a naprostá spokojenost. Na začátku blbě kadil, ale to bylo proto, že mi dr. neřekla, že při UM se doporučujou min. 3 hoďky pauza. Poradila až kámoška, které to její dr. neustále vtloukala ho hlavy. Od té doby paráda, kadí denně, někdy jednou za dva dny, ale bolesti bříška nemáme a stolice je v poho. Kupujeme od hami vlastně všechno. Pijem hami čaje a teď se chystáme na příkrmy. Za mě naprostá jednička.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >