UM jak to vyřešit na cestách?

Anonymní
12.9.21 13:39

UM jak to vyřešit na cestách?

Pěkný den.
Mám na vás, maminky dotaz. Malá má týden a jsme na Um. A chci se zeptat, jak to řešíte, když chcete jít ven atd? Mléko přeci vychladne, a musí se údajně píšou to v návodu, na Nutrilonu spotřebovat do 30 min. Děkuji všem za radu. A mějte krásný den :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8480
12.9.21 13:42

Tys nikdy nepotkala maminku, která z termosky nalivala vodu do lahvičky, přidala UM a rozmíchává?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19876
12.9.21 13:42

To píšou správně. Ohřívala jsem vodu deset vteřin v mikrovlnce, jsou všude. S měsíčním dítětem jsem stejně nikde netrajdala šest hodin denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3849
12.9.21 13:44

Do malé termosky varici vodu a naredit studenou dle potreby, v dm prodávali malé davkovace. Já měla nějaký 4 jam jsem dala mlika předem kolik potrebuju a jen vsypala do vody. Já teda kojila, ale na noc když byl větší tak se mi nechtělo řešit ohřívání vody, takže jsem předem uvarila vodu do termosky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
12.9.21 13:53

Do lahvičky naleješ vařící kojeneckou vodu z termosky, zhruba třetinu požadovaného objemu. Zbytek doleješ studenou kojeneckou vodou. Předem si doma nadávkuješ UM, pak ho tam jen vysypeš, protřepeš a je hotovo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
12.9.21 13:55

Do termosky si ohřívám vodu na 50 stupňů a míchnu si to venku :) vydrzi to minimálně dvě krmeni. Když vim, že budu pryč na tři krmení, ohřívám na 60 a pak chladim lahvičku ve studené vodě. v tašce mám dávkovač na UM a pohodička :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24455
12.9.21 14:32

Horkou vodu do termosky a pak venku připravit prostě jako doma čerstvé, dost lidi to dělá i v noci, že maj termosku vedle postele, aby nebehali ohravat vodu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2108
12.9.21 14:56

Tak ja třeba nechodila v šestinedělí ven na tak dlouho, abych musela řešit jídlo :think:
Jinak teplá voda do termosky a zalejt tim mlíko těsně před podánim? Na to snad nemusí být návod ne? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24455
12.9.21 15:00
@Nickjmeno píše:
Tak ja třeba nechodila v šestinedělí ven na tak dlouho, abych musela řešit jídlo :think:
Jinak teplá voda do termosky a zalejt tim mlíko těsně před podánim? Na to snad nemusí být návod ne? :lol:

A tvoje dítě jedlo jen v šestinedělí? :mrgreen: když půjde s 3 měsíčním, je to stejná situace :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2108
12.9.21 15:03
@Kriss Tina píše:
A tvoje dítě jedlo jen v šestinedělí? :mrgreen: když půjde s 3 měsíčním, je to stejná situace :lol:

Teď řeší týdenní, ne 3 měsíční…
A asi ji dojde, že za 3 měsíce se stejná situace dá řešit stejným způsobem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 15:24

Možná se ptám, jako týdýt ale líná huba holé neštěstí :D
Takže chápu dobře že doma si v klidu vyvařím 2 lahvičky na mléko do termosky dám např 120 ml převařené koj. Vody kterou ochladím koj. vodou studenou kterou budu mít sebou koupenou např. Koupím si v Dm dávkovač Um kde si dám 2 odměrky Nutrilonu do druhé nádobky taky 2 odměrky které pak přesipu do kojenecké lahve a zaleju vodou z termosky je to tak správně? :D
Stejně to asi když už nebude za pár dní nejtepleji nebudeme venku moc dlouho protože ani nevím když bude venku třeba pochmurno ve městě např když budeme kde ji tam vytáhnu venku a budu krmit nehledě na počasí. Malá má teprve velikost oblečení 50 a v té velkosti jsem kombinézku nikde nesehnala. Takže vrstvení zatím bodýčko s dlouhým na to polodupačky čepička a v zavinovačce dát malou princeznu do podzimního fusaku.. Je to pro mě vše nové a musím se do toho všeho dostat :oops: 😊

• Citovat
  • Nahlásit
107
12.9.21 19:33
@Anonymní píše:
Možná se ptám, jako týdýt ale líná huba holé neštěstí :D
Takže chápu dobře že doma si v klidu vyvařím 2 lahvičky na mléko do termosky dám např 120 ml převařené koj. Vody kterou ochladím koj. vodou studenou kterou budu mít sebou koupenou např. Koupím si v Dm dávkovač Um kde si dám 2 odměrky Nutrilonu do druhé nádobky taky 2 odměrky které pak přesipu do kojenecké lahve a zaleju vodou z termosky je to tak správně? :D
Stejně to asi když už nebude za pár dní nejtepleji nebudeme venku moc dlouho protože ani nevím když bude venku třeba pochmurno ve městě např když budeme kde ji tam vytáhnu venku a budu krmit nehledě na počasí. Malá má teprve velikost oblečení 50 a v té velkosti jsem kombinézku nikde nesehnala. Takže vrstvení zatím bodýčko s dlouhým na to polodupačky čepička a v zavinovačce dát malou princeznu do podzimního fusaku.. Je to pro mě vše nové a musím se do toho všeho dostat :oops: 😊

Nejdřív nalijes vodu a pak do toho nasypes mlíko. Jinak bys to měla o cca deset procent „hustší“ :) a v DM jsem dávkovač nesehnala a to jsem zkusila asi tři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat