UM Kendamil - zkušenost a pro jak staré mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lopezeka
Stálice 79 příspěvků 15.07.19 14:50
UM Kendamil - zkušenost a pro jak staré mimi

Ahojte, jakou máte zkušenost s mlíčkem Kendamil a jak starému miminku jste začali dávat. Jedlo vám miminko bezproblémově po tom první příkrmy - zeleninku? Bylo po mlíčku miminku dobře a měl i dobrou stolici.
Děkuji.

Reakce:
35ja
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 15.07.19 14:56

@lopezeka ahoj já ho dávám od 4 měsíce a nyní nám je 8 měsíců..toto mléko synovi moc chutná, hlavně ho po něm nebolí bříško a krásně kaka což dříve tak nebylo. jinak co se týče prikrmu tak je přijal dobře.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 15.07.19 15:08

Cauky, dávám od půl roku a synovi je rok, byl úplně v pohodě a prikrmy jedl až moc dobre :D ale mliko mu chutná furt a večer a v noci flašku vyzahne. Za mě super mliko, krasne voní i chutná…

lopezeka
Stálice 79 příspěvků 15.07.19 15:11

@35ja od kdy jste začali dávat příkrmy od kterého měsíce? Přemýšlím, zda začít už teď od 4.tého měsíce, ale je asi blbé vyměnit mateřské za UM a ještě do toho příkrmy…Mléko odsávám a dávám z lahve už 4 měsíce, a nějak mi to mateřské teď nechce papat :(

35ja
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 15.07.19 16:23

@lopezeka Já začala od skončeného 5mesice, brácha má o týden starší holčičku a ta je na prikrmech od 4 měsíce a je kojena…Já nekojila…myslim ze kendamil ji bude chutnat, pila bych ho i já :mrgreen:

Innocence
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 15.07.19 16:31

Začala jsem dávat od 6. měsíce a super. Problémy žádné, moc malému chutná a mně taky :lol:. Problémy se stolicí žádné nemá a jídlo také baští bez problémů :palec: :palec:.

lopezeka
Stálice 79 příspěvků 15.07.19 16:50

@35ja skončený pátý je tedy vzato dovršením 5.tého měsíce? Docela mě to i mate i na příkrmech, když je napsáno od ukončeného 4.měsíce, to je myšleno, že až miminko bude mít přesně 4 měsíce nebo až na konci 4.měsíce..Nechápu proč to nepíšou na těch skleničkách bez toho slova ukončeného? :-) :think:

35ja
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 15.07.19 18:19

@lopezeka tak teď to zmatlo i mě :mrgreen:…no ale dobrá připomínka, teď vidím co jsem napsala za kravinu, omlouvám se..ukonceny měsíc se podle mě bere konec pátého začátek šestého…tak jsem nezačala v ukončeném pátém ale prostě v pěti mesicich, teď nevím jestli se chápeme

Váš příspěvek
Reklama