UM.. pije jako "zpomalený film"

Anonymní
7.7.20 16:24

UM.. pije jako "zpomalený film"

Ahoj..
Mám doma 5ti týdenní miminko a před týdnem jsme museli přejít na UM.
Dělám mu 120ml podle krabice, ale vydrží to cucat i skoro 2 hodiny. Vždy chvilku pije, začne odmítat a za 10 min zase řev a chce pít dal a takhle fakt třeba hodinu i dyl..
Jak ho naučit normálně pít z lahvičky? Nebo čím to může být?
Mám lahvičku od tommee tippee se savickou 1..
Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8608
7.7.20 16:51

Hele, já neznám láhev Tommee Tippee, měla jsem od nich jen hrnek. Ale není prostě dírka moc malá? Popřípadě, nemáš savičku na tekutiny? Já používala NUK a taky jsem malá dala několikrát mléko že savičky S, která je určená na čaj a vodu a divila jsem se, že jí to neteče a pije hodinu. Nebo mu prostě savička nesedí, to se taky může stát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8608
7.7.20 16:56

Jsou dvě možnosti. Buď mu to neteče a vzteká se a nebo má bolesti bříška. Většinou se střeva rozpohybují u jídla. Ale u vás bych tipla to první, kvůli tomu dlouhému pití

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2013
7.7.20 20:20

Kup si flasky Avent a savicky Natural. Je to drazsi ale podle me to nejlepsi. Savicky jsou pak 1,2,3,4 (podle poctu direk-rychlejsiho prutoku doporucuju zacit na 1) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2013
7.7.20 20:21

Musi byt to dite i unaveny tak dlouho sat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
7.7.20 20:44

Vymenila bych za vetsi savicku. Nebo i jinou lahev, zkusim se muze vsechno.
Mne se kluk odtrhaval od flasky, rval a za chvili chtel znova jist prave kvuli tomu, ze mu to pomalu teklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 21:03

Vyzkoušela bych také větší savicku nebo jinou lahvičku. Nám se syn takhle prohybal a vztekal, dali jsme větší dirku na savicce a bylo to hned lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.20 08:15

Moc děkuji, koupila jsem novou lahvičku (twistshake) a světě div se, za 5 minut máme dopito.. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama