Umělé mléko podobné složením s Hipp

3044
9.3.16 21:15

UM podobné složením s Hipp

Syn má 5 měsíců. Kojím a dokrmuji Hippem Bio Combiotik, přibývá méně na váze. Nechci UM míchat, nebo zkoušet různé. Hipp mu zřejmě vyhovuje, tak se chci jen zeptat, zda je případně tomu něco podobné, třeba i levnější, kdyby náhodou. Nevím, zda se každá značka hodně liší, nebo jsou podobné? Je mi i jasné, že každému sedne něco jiného - třeba jak se Nutrilon strašně chválil, tak se na něj začínají valit spíše negativa, atd.

Děkuji za informace :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.3.16 21:21

@Maty1989 Ahoj, já jsem dceru také dokrmovala hippem, ale vzhledem k velikosti balení(musela bych hipp hodně dlouho otevřený a zbytek vyhazovat) jsem po 6. měsíci, když už jsem začala s příkmy najela na sunar complex 2 a dcera tu změnu ani nenaznamenela. Jestli je složením něco podobného nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
9.3.16 22:00

Ta mleka jsou ve smes slozenim vsechna velmi podobna, sice kojime ale ze zvedavosti jsem porovnavala nutrilon a Hipp. U Hippu je fajn, ze obsahuje probiotika. Zda existuje neco na ten zpusob, netusim. Musela bych si trochu pocist etikety.
Me ovsem treba zarazi, ze vsech mlekach je palmovy olej. Zrovna u detske vyzivy, by byt nemusel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
9.3.16 22:06

Ahoj, téměř stejné složení má Babylove Bio -je to značka v DM drogerii, zelená krabice- obsahuje probiotika. cena cca 170,–, další mléko s probiotiky je Beba Comfort - cena 209,–. Obě vyzkoušené, za mě nejlepší to Babylove, je tu na něj jistě spoustu diskuzi. Tak snad jsem pomohla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.16 22:06

Mám kamarádku, která ví o zdravé výživě snad všechno a říkala Hipp nebo Babylove z Dmka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
9.3.16 22:18

Kolik váží? Jestli nebude spíš čas na příkrmy, protože mléko už pčestába stačit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
9.3.16 22:28

Děkuji moc, Babylove taky docela čtu jako plusová :) Co se týče příkrmů, postupně dávám trochu zeleniny na oběd. 2 dny a pak zase pár dní jen mlíčko. Přijde mi to prostě ještě brzy na každodenní, navíc toho sní lžičku, takže to bude na delší dobu, než tomu přijde více na chuť :) Ale už i v noci jsem musela dát UM, jinak neusnul. Vážila jsem ho jen tak orientačně v náručí doma a od kontroly ve 4 měsících přibral tak maximálně 200g, což je málo. Častěji se budí a prsa mě začínají z toho tahání bolet, takže už tam asi toho už moc nebude :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2118
9.3.16 22:51

Z Hippu jsem přešla na Babylove a naprosto v pohodě, dceři stále chutná a změnu vůbec nezaznamenala :-). Dokonce jsem někde četla, že jsou ze stejné výrobny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
10.3.16 09:23
@eli196 píše:
Z Hippu jsem přešla na Babylove a naprosto v pohodě, dceři stále chutná a změnu vůbec nezaznamenala :-). Dokonce jsem někde četla, že jsou ze stejné výrobny…

Děkuji moc. Cena je tedy cca 170kč? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2118
10.3.16 13:26

@Maty1989 teď kupuji 3 za 159Kč. Když jedu do Německa, nakupuji tam, protože tam to dokonce výjde na nějakých 120Kč. Prostě od Hippu rozhodně výrazně levnější :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
10.3.16 13:50
@eli196 píše:
@Maty1989 teď kupuji 3 za 159Kč. Když jedu do Německa, nakupuji tam, protože tam to dokonce výjde na nějakých 120Kč. Prostě od Hippu rozhodně výrazně levnější :-)

To určitě a možná i lepší kvalita tím Německem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama