UM z Německa - srovnání s českými mléky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jamulka
Kecalka 369 příspěvků 09.10.14 06:39
UM z Německa- srovnání s českými mléky

Zdravím, je jasné, že um z Německa je finančně výhodnější než tady u nás. Dohledávám a sháním nějaké info o um. Hledám něco jako..my máme Nutrilon a oni??? Tady u nás je Beba a nich??? My máme mlíčko Hami a v Něměcku???…atd… ráda bych našla co nejvíce informací o veškerých značkách kojenecké výživy.
Dále mě zajímá zda BEBIVITA se dělá také HA???

Předem všem děkuji za příspěvky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Billi
Nadpozemská drbna 26020 příspěvků 09.10.14 07:23

@Jamulka Nutrilon = Aptamil, Hami = Milupa, Beba je Beba i u nich, Hipp je Hipp, Sunar nemají, ale mají jiná např. Milasan. Koukni třeba tady , tam je velmi široká nabídka UM prodávaných v Německu.

Lemonkas
Závislačka 4155 příspěvků 09.10.14 08:04

Tu Bebivitu jsem Ha nevidela ale jezdime prevazne do kauflandu a tam vsechny um nemaji

Lemonkas
Závislačka 4155 příspěvků 09.10.14 08:05

Tak kamarad google poradil a je, jen v tom kaufu ho teda nemivaj

blumen
Hvězda diskuse 47095 příspěvků 09.10.14 08:10

V Nemecku to vychazi levneji? Zda se mi tu v Nemecku vsechno, co se tyka tehotenstvi a miminek, drazsi nez v CR :think: i plinky. Uz jste to srovnavali? At vim, diky ;)

kikinka7550
Echt Kelišová 8268 příspěvků 09.10.14 08:15

Bebivita dělá i ha, jinak včera jsem koukala v intersparu a mají krabici bebivity za 210 korun, v Německu vychází tuším kolem 100 takže docela síla, myslela jsem že to tam se mnou šlehne :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 08:16
@blumen píše:
V Nemecku to vychazi levneji? Zda se mi tu v Nemecku vsechno, co se tyka tehotenstvi a miminek, drazsi nez v CR :think: i plinky. Uz jste to srovnavali? At vim, diky ;)

zrovna nedavno jsme byli v německu a koupili tam třeba mlíčko bebevita a vycházelo cca na 107,– kč… pak sem tam nakoupila příkrmy taková ta malá sklenička (první mrkev ) u nás sem ho v lékárně kupovala za 35,– kč a tam to vyšlo na nějakých 16,– kč ;-) ale plenky ty tam teda drahý mají…

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 09.10.14 08:21
@blumen píše:
V Nemecku to vychazi levneji? Zda se mi tu v Nemecku vsechno, co se tyka tehotenstvi a miminek, drazsi nez v CR :think: i plinky. Uz jste to srovnavali? At vim, diky ;)

Vychází to levněji, také tam občas jezdíme nakupovat. Jde o to, že oni ty krabice mají plnější. I složení byť identických UM mají trochu odlišné.
A Bebivita má HA mléka.

Clairisek
Echt Kelišová 8879 příspěvků 09.10.14 08:27

Vsechno levneji nevychazi, napr. BEBU si svagrova kupuje levneji v CR nez ji kupovala v lete u nas v DE ;-) Chce to propocitavat dle aktualniho kurzu, prece jenom tech 27,5.za euro je uz celkem dost ne jako driv.. plenky to chce kupovat v drogerii - DM, Rossmann, ne v obchodech - Kaufland, Globus, Real. V DM vychazi velkej balik zelenych na necelych 19€, kdezto v obchodech bezne kolem 26€ pokud neni zrovna nejaka akce, ale i v akci jsou vetsinou drazsi jak v drogerii.

kikinka7550
Echt Kelišová 8268 příspěvků 09.10.14 09:05

Plenky jsem kupovala babydream v rossmannu a pak se ještě vyplatili vibelle z aldi, oboje jsou kvalitou super ;)

blumen
Hvězda diskuse 47095 příspěvků 09.10.14 09:09

Diky, my zijeme v Nemecku a myslela jsem, ze tohle budeme nakupovat v Cesku :mrgreen: treba vybavicku kupuju tak napul, vic v CR, zda se mi v CR i vetsi vyber treba mantinelu, povleceni a tak :-) a matrace jsou v cechach taky mnohem levnejsi, i postylky a krasnejsi

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 09.10.14 10:17

@blumen Jídlo máte lepší a kupodivu často i levnější, plíny taky. Hlavně si jednou nakup třeba malé balení, ale identické jak plín, tak UM v ČR i v Německu a rázem pochopíš, že je něco krutě špatně.

Billi
Nadpozemská drbna 26020 příspěvků 09.10.14 10:33

@Sluka souhlasím. Mně máma přivezla na malého němecé oranžové Pampersky, čekala jsem, že to bude jiná kvalita, ale přišly mi lepší jak bílé Pampersky u nás. Žádná příšerná parfumace, tak jak jsou oranžové u nás, prostě super plíny…

Ajanocka
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 09.10.14 10:36

@Sluka přesně, jednou jsem porovnavala složení HIPP BIO Combiotikum, a to německé mělo vždy o jednotku více vit. a minerálu plus vycházi levnějí

Ajanocka
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 09.10.14 10:38

Já tedy pleny (Aldi), UM ( Hipp BC), přesnídávky nakupují jenom v Německu vychází to levněji a kvalita je taky lepší.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >