Umělá prsa a problémy, máte zkušenost?

49
24.8.20 12:17

Umělá prsa a problémy, máte zkušenost?

JSem skoro dva měsíce po zvětšení prsou. Ze začátku vypadalo, že se vše dobře hojí, neměla jsem problémy. Implantáty mám malé, na doporučení doktora jsem nechtěla obří prsa, pouze pozvednout ty svá vykojená po dvou dětech. Bohužel se mi ale v prsu vytvořil serom, který mi vytáhli, vyčistili, vzali stěry, momentálně mám antibiotika a pokud se objeví infekce, implantát musí ven. Druhé prso je na tom lépe, ale také stále zlobí. Zespod a zboku je pořád zatvrdlé, citlivé, sval stále cítím, občas mě bolí ruka. Má někdo zkušenost v problémy po zvětšení prsou? Uvažuji nad tím, že si implantáty nechám vytáhnout, ať už jsou prsa v jakémkoliv stavu. Místo očekávaného návratu seběvedomí a lepší psychické pohody mi to vzalo veškeré pohodlí a působí jen problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4739
24.8.20 13:22

Je to vcelku bezny, jen se o tom nemluví. Jsou to cizi předměty v těle, a tvoje tělo je prostě nechce přijmout. Místo implantátů bys měla řešit problém v hlave. Vyhodilas peníze za něco, co musí ven. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
24.8.20 13:55

Jsem po zvětšení 4 měsíce a problém žádný, takže neporadím, ale pokud mas Facebook, přidej se do skupiny augmentace, rady, tipy… je nás tam hodně, tak třeba se najde někdo, kdo poradi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
24.8.20 14:23

@Viky211
Ve skupině jsem, bohužel jsou tam spíše ženy, které jsou spokojené a problémy moc neměly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
24.8.20 14:25

@mackA159
Samozřejmě jsem věděla, že rizika jsou, ale která si to uvědomuje a připouští, že zrovna ona bude mít problémy? Každý má sen nějaký jiný, já měla tento. Může se na mě každý dívat jak chce, ale kdo někdy neudělal něco, co mu nevyšlo. Nevím, jestli musí jít rovnou ven. Pořád to zvažuji, přemýšlím, co udělat dál, aby to bylo lepší. Jestli počkat, dát tomu ještě šanci nebo je raději nechat vyjmout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2541
24.8.20 16:35

@janalesk na kritiku kašli. Já bych teda umělá prsa chtěla taky, peníze na to jsou, ale protože přesně těchto komplikací se bojím, tak do toho nakonec nejdu :? Myslím, že to skončí vyndáním, tvoje tělo je prostě odmítá přijmout. Vyndala bych je radši dřív než to skončí nějakým masivním zánětem a třeba i ošklivou jizvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 19:58

Měla jsem stejný problém. Pomohlo až implantát na půl roku vyndat a nechat zahojit jizvu v podprsní rýze. Potom se zavedl implantát dvorcem a od té doby je klid.

První serom se objevil cca 2 měsíce po operaci, poté jsem prodělala ještě několik čištění a ještě jednu operaci v narkoze, kde vše vyčistili a znovu zavedli implantát. Bohužel ani to nepomohlo, tak jsme zvolili metodu vyndání a zavedení jiným způsobem. Od té doby je mám cca 10 let.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama