Umělá prsa - Ondřej Měšťák

Anonymní
27.7.21 20:10

Umělá prsa- Ondřej Měšťák

Dobrý den.
Je tu někdo, kdo si nechal udělat prsa od pana Ondřeje Měšťáka? Moc bych o prsa stála..přes x let se trápím s mým nic..teď po kojení je to ultra nic :(..
Ale zajímala by mě cena (i když je to individuální..) a jak jste byly spokojené s přístupem a výsledkem prsou?
Děkuju a mějte se hezky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1076
27.7.21 20:12

Umele prsa nejsou hezke

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
27.7.21 20:17

@B4RC3LON4 podle toho, kdo a jak je dělá. U někoho to nejde ani poznat 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 20:35

Tak ony jsou i anatomické implantáty a ty vypadají fakt přirozeně, nikdo v plavkách to nepozná. Ty kulaté ano.
Jinak já nedám dopustit na zlaté ruce dr Jiřího Bayera. Má hodně zkušeností, i ze zahraničních stáží, je pečlivý a svoji práci opravdu neodbývá :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 09:38

@B4RC3LON4
No, vidíte a mě se to líbí :) … od některých to poznat doopravdy nejde :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 09:40
@Anonymní píše:
Tak ony jsou i anatomické implantáty a ty vypadají fakt přirozeně, nikdo v plavkách to nepozná. Ty kulaté ano.
Jinak já nedám dopustit na zlaté ruce dr Jiřího Bayera. Má hodně zkušeností, i ze zahraničních stáží, je pečlivý a svoji práci opravdu neodbývá :palec:

Anatomické bych chtěla :)..aby to vypadalo, co nejpřirozeněji..ani nic velkého. Prostě, aby se to hodilo k mé postavě.
Podívám se na něj, děkuji za tip :):oops:..

• Citovat
  • Nahlásit
1894
28.7.21 09:41

Ehm, umělá prsa vždy jdou poznat :D nechápu, že si někdo myslí, že ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
28.7.21 12:40

Nikdy bych si nenechala udělat umělá prsa a Vás od toho také odrazuju. Podívejte se třeba na youtube, kde najdete spoustu příběhů žen, které si implantáty nechaly vyndat protože jim způsobovaly problémy. Není to sranda a rozhodně to není zdravé!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
28.7.21 12:58

Lol, umela prsa jdou poznat uplne vzdycky, docela by me zajimalo jmeno hvezdy u ktere se to nepozna nebo nejaka konkretni fotka. :lol: prirozena prsa maji proste nejaky sklon prirozeny, implantat se tam musi vlozit a ten sklon proste nejde vytvarovat, je to poznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
29.7.21 03:05

Na fcb je skupina Zvetseni, zmenseni a modelace prsou. Tam mraky holek pise sve zkusenosti, dava fotky. Nejvic se dozvis tam.
Kazdy operater ma mraky spokojenych klientek a pak je nejaka nespokojena. Já mam kulaté polytech implantaty a jsem spokojena. Mám siroky hrudnik a nejsou to dve polokoule. Prsa vypadaji prirozene. Anatomy se muzou casteji pretocit, nez kulate. Ja na klinice v Praze platila 80tisic. Zalezi, kam jdes, jaky typ implantatu mas. Vetsinou jsou konzultace za 500Kc a kdyz si clovek rezervuje termin operace, konzultaci neplati. A prsa? Muzou stat treba od 70-110tisic…
Zalezi jestli jde clovek jen na zvetseni nebo ma zvetseni i s modelaci. Ta je drazsi. Prvnich 14dni jsem nadavala, do ceho jsem to sla. Ani ne tak bolest prsou, jako bolest zad. A ted uz parada

Příspěvek upraven 29.07.21 v 03:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
29.7.21 03:08
@Anonymní píše:
Jinak já nedám dopustit na zlaté ruce dr Jiřího Bayera. Má hodně zkušeností, i ze zahraničních stáží, je pečlivý a svoji práci opravdu neodbývá :palec:

A to je presne to, o cem jsem mluvila. Jsou mraky spokojenych klientech a pak ty nespokojene. Na te fcb strance dala holcina praci Bayera, az jsem se musela podivat, jestli jsem na strance zvetseni prsou nebo na strance reznik. sro Silena prace, nevzhledna prsa. Vypadalo, jak kdyz ji otocil implantat. Prsa nahore vetsi, nez dole. Pani se chtela pochlubit forkou po operaci a pak byla celkem nestastna. Kazdej ji psal, ze je to silena prace a at to jde hned s operaterem resit a pak po dobe prispevek smazala. Ono o tech zpackanych operacich se moc nevi. Holky si postezujou, za dobu to smazou. I kolikrat kliniky maji ve smlouve, ze by reoperaci a pripadne stiznosti meli resit jen s klinikou a ne s treti stranou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 14:19
@mladamam1nka píše:
Nikdy bych si nenechala udělat umělá prsa a Vás od toho také odrazuju. Podívejte se třeba na youtube, kde najdete spoustu příběhů žen, které si implantáty nechaly vyndat protože jim způsobovaly problémy. Není to sranda a rozhodně to není zdravé!!

Na YT jsem už koukala. Podívala jsem se i na jednu, co mluvila o BII. Na jednu stranu mi to přijde hloupost, na druhou ne. Stále ještě nejdu pod kudlu, že.. Ale i přes ta rizika bych prsa nechtěla. Můj komplex je asi větší a “ovládá” mě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 14:21
@chmz píše:
Na fcb je skupina Zvetseni, zmenseni a modelace prsou. Tam mraky holek pise sve zkusenosti, dava fotky. Nejvic se dozvis tam.
Kazdy operater ma mraky spokojenych klientek a pak je nejaka nespokojena. Já mam kulaté polytech implantaty a jsem spokojena. Mám siroky hrudnik a nejsou to dve polokoule. Prsa vypadaji prirozene. Anatomy se muzou casteji pretocit, nez kulate. Ja na klinice v Praze platila 80tisic. Zalezi, kam jdes, jaky typ implantatu mas. Vetsinou jsou konzultace za 500Kc a kdyz si clovek rezervuje termin operace, konzultaci neplati. A prsa? Muzou stat treba od 70-110tisic…
Zalezi jestli jde clovek jen na zvetseni nebo ma zvetseni i s modelaci. Ta je drazsi. Prvnich 14dni jsem nadavala, do ceho jsem to sla. Ani ne tak bolest prsou, jako bolest zad. A ted uz parada.

No, tak facebook nemám. Což mě občas štve-přesně v těchto chvílích by se hodil…
Já uvidím na konzultaci, do jakých bych tedy šla…A já bych šla rozhodně jen na zvětšení, modelovat se mi nemá, co…

• Citovat
  • Nahlásit
2529
29.7.21 14:36
@B4RC3LON4 píše:
Umele prsa nejsou hezke

Umělá prsa nejsou hezká (střední rod). Jinak máte samozřejmě pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 16:49
@chmz píše:
A to je presne to, o cem jsem mluvila. Jsou mraky spokojenych klientech a pak ty nespokojene. Na te fcb strance dala holcina praci Bayera, az jsem se musela podivat, jestli jsem na strance zvetseni prsou nebo na strance reznik. sro Silena prace, nevzhledna prsa. Vypadalo, jak kdyz ji otocil implantat. Prsa nahore vetsi, nez dole. Pani se chtela pochlubit forkou po operaci a pak byla celkem nestastna. Kazdej ji psal, ze je to silena prace a at to jde hned s operaterem resit a pak po dobe prispevek smazala. Ono o tech zpackanych operacich se moc nevi. Holky si postezujou, za dobu to smazou. I kolikrat kliniky maji ve smlouve, ze by reoperaci a pripadne stiznosti meli resit jen s klinikou a ne s treti stranou.

Tak zrovna na té fb stránce si dr Bayera dost chválí, i na jiných stránkách s recenzemi, jsou tam i fota.Je to jeden z nejlepších platických chirurgů, zaměřující se na prsa.Moc opravdu hodně zkušeností a při konzultaci se většinou trefí, co by které ženě slušelo-značka a typ implntátu, veliost náplně, zda anatomická nebo kulatá, zda vysoký nebo nízký profil.
Samozřejmě mohou být komplikace po operaci, špatné hojení, posun atd.Ale pokudd se jedná o posun implantátů, ty se dají reklamovat a následná reoperace je zdarma.
A možná si pana doktora Bayera pleteš s dr Payerem ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat