Uměla prsa vs. modelace

1767
21.3.16 14:22

Umela prsa vs modelace

Ahoj holky. Zajimaji me vase zkusenosti a nazory na umela prsa a medelaci poprsi. Chci neco z toho podstoupit, az se syn prestane chtit kojit, takze zatim je to hudba budoucnosti, ale jsem jiz na 95 procent rozhodnuta takovy zakrok podstoupit. Vzdy jsem mela pekna prsa, po kojeni dcerky mi zustala velikost A, nyni kojim druhe druhe ditko temer 16 mesicu, se vzhledem poprsi jsem nyni spokojena, ale je mi jasne, ze po ukonceni koja to bude nejspis hruza. Jsem uz zvykla na vetsi prsa, take jsem tomu uzpusobila svuj satnik, protoze chci kojit do samoodstavu, takze to neni zrovna kratkodoba zalezitost na par mesicu:-) A ted, je mi blizsi modelace, je to setrnejsi zakrok, ale pokud mi zustanou dva prazdne pytliky, tak to bez silikonu asi nepujde…Moje velikost pred detmi byla B, ted mam C a rada bych tuto velikost zachovala a k tomu pekny tvar prsou. Samozrejme pak zajdu na konzultaci s plastickym chirurgem, ale zajima me, co je lepsi, mene bolestive, nechci se o to do budoucna nejak extra starat, atd. Diky:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

fashion_victim83
21.3.16 14:26

Kamarádce po prvním stačila modelace, po druhem už ne-měla právě ty prázdné pytlíky a to koujila jen půl roku.Pred týdnem šla na silikony. Modelace ji prý bolela min, po zvětšení měla pocit, ze to nepřežije a prášky jedla po hrstech, ale teď už prý dobre.

• Citovat
  • Upravit
8377
21.3.16 14:32

Ono nejlepší je po kojení tak rok počkat někdy i trošku déle, než prsa dostanou definitivní tvar, a pak teprve podstupovat zákrok. Lepší je modelace, člověk nemá v sobě nic, čemu vyprší záruční doba ;).
Já přemýšlela o silikonu, poněvadž jsem měla vždy malá prsa, takže modelovat není z čeho, jenže než jsem sehnala peníze, tak za rok a půl po ukončení byla prsa lepší než před kojením. Podobně pevná, i když ne úplně jako před, ale zato oblejší a plnější :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
21.3.16 14:49

@Sany80s wow,to mi dává nadeji.Ja měla prsa malé, díky kojení mam konečně trochu dekolt (asi jak Geislerová-takže pořad žádné balony ;) a nerada bych si zase zvykala na hrudník 12lete slečny. Jenze kojim skoro dva roky, prsa spis klesají a jak ubývá mléka, tak i mizí objem a začínají z nich byt takové ty pytlicky ;-/ Ani se mi nechce věřit, ze by po kojení mohly vypadat dobre :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
1767
21.3.16 14:53

No prave. Ja vychazim z toho, jak se prsa zmenila po prvnim kojeni, byla mensi a povislejsi. Ted budu kojit dele, maly s nima take dela psi kusy, tak take neverim tomu, ze by vzhled mohl byt dobry. uz ted, kdyz se maly napije, vypadaji vytahane, takze si nedelam iluze :nevim:. A take jsem si uz zvykla, ze v tricku s vystrihem to vypada dobre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8377
21.3.16 15:04

@fashion_victim83 Mohly. Ale rozhodně to neplatí u každého. Jen jsem chtěla upozornit, že je lepší chvilku počkat, než se tvar a pevnost ustálí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
21.3.16 15:40

@Sany80s no ja už si svůj podíl štěstí vybrala asi na břichu-žádná strie a ploché jak zamlada, takže nemůžu mít všechno :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama