Umělá výživa - příprava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 03.01.17 19:16
Umělá výživa - příprava

Dobrý večer! Známá má momentálně dvě malá dvojčátka, nekojí, dává UM, už několikátý druh, ale to je jedno… Chtěla jsem se zeptat, zda připravuje podle návodu a ohříváte na sporáku nad vodou? Ona totiž vezme lahev tam dá trochu kupované kojenecké vody, trochu toho sušeného přípravku a zamíchá a šup do mikrovlnky… Znám i lidi, co už mikrovlnku kvůli její škodlivosti nepoužívají… Přeci jen mikrovlny ničí tkáně a někdo dokonce říká, že co proje mikrovlnkou, je „mrtvé“. Tak mě zajímá, zda také ohříváte pro mimča v mikrovlnce? Předem děkuji!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

zuzanka003
Kelišová 7450 příspěvků 03.01.17 19:19

V mikrovlnce ohřeju vodu a pak dám prášek. Ono v noci není čas třeba ohřívat nad sporákem

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5646 příspěvků 03.01.17 19:22

Ja taky ohrivam v mikrovlnce, ale jenom vodu a az do teply vody zamicham to mliko… kdyz jako malej vstaval nekolikrat za noc tak bych nemela silu na to to ohravat na sporaku natoz kdyz ma nekdo dvojcata..

Tamtama
Extra třída :D 11791 příspěvků 03.01.17 19:22

Nalila jsem vodu z kohoutku, ohřála v mikrovlnce, nasypala UM, zavřela, prohrkala a podávala

Verun83
Echt Kelišová 8775 příspěvků 33 inzerátů 03.01.17 19:22

Um do mikrovlnky urcite ne. Jinak ja ohrivam vodu v rendliku, je to asi tak za pul minuty ohrate, na indukci teda.

Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 03.01.17 19:24

Pro oba kluky jsem ohřívala v mikrovlnce. Oba jsou živí a zdraví. Pokud jde o kamarádku, tak to neřeš, je to její rozhodnutí.

Verun83
Echt Kelišová 8775 příspěvků 33 inzerátů 03.01.17 19:25

Na noc chystam ohratou vodu do termosky, do druhe lahve vodu studenou. A to pak micham z postele. Pomer mam uz v oku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 19:25
@Verun83 píše:
Um do mikrovlnky urcite ne. Jinak ja ohrivam vodu v rendliku, je to asi tak za pul minuty ohrate, na indukci teda.

tady zakl. Indukci mají a přítel hodně pomáhá… No já jako neříkám občas, ale když je xkrát denně kojí a vždy to jen na pár sekund narvou di mikrovlnky… Já prostě nevím no, ale chápu to časové hledisko…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 19:27
Zakl.
@Verun83 píše:
Na noc chystam ohratou vodu do termosky, do druhe lahve vodu studenou. A to pak micham z postele. Pomer mam uz v oku.

zajímavé :-)

@Spokojení píše:
Pro oba kluky jsem ohřívala v mikrovlnce. Oba jsou živí a zdraví. Pokud jde o kamarádku, tak to neřeš, je to její rozhodnutí.

Samozřejmě, že je to její rozhodnutí, mě to spíš jen tak zajímá, jak to mají ostatní, zda ohřívají v mikrovlnce nebo ne, brzy plánujeme vlastní, tak mě to jen tak napadlo, jaké na to jsou názory a jak to kdo praktikuje…

jita22
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 3 inzeráty 03.01.17 19:32

Ohrivala jsem v mikrovlnce, však v porodnici to dělají uplne stejne.

sakota
Kelišová 5515 příspěvků 03.01.17 19:33

Ohrivam v mikrovlnce vodu a v te pak rozpustim um.

Dasha01
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 03.01.17 19:41

Taky jsem ohrivala vodu v mikrovlnce, a potom jsem pridala UM. Mela jsem ohrivac a hned jsem ho zrusila a vratila jsem se k mikrovlnce.

Tereza1986
Kelišová 6747 příspěvků 03.01.17 19:42

Ohřeju vodu v mikrovlnce, nasypu UM, protřepu, dítě jí. Otázka cca půl minuty.

mapu
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 03.01.17 19:44

Na noc mam nachystané v termosce a jen doleji chladnější vodu a přidám UM (večer si nadavkuji), kdyz malej pil mliko pres den, vařila jsem v rychlovarce, indukci nemáme.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 19:53
@Anonymní píše:
tady zakl. Indukci mají a přítel hodně pomáhá… No já jako neříkám občas, ale když je xkrát denně kojí a vždy to jen na pár sekund narvou di mikrovlnky… Já prostě nevím no, ale chápu to časové hledisko…

a jak dlouho by to v té mikrovlnce mělo podle tebe být? Když to tam necháš dlouho tak to akorát přehřeješ :nevim:.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >