Umělá výživa z drogerie DM nebo z Rossmannu?

19.10.19 12:40

Umělá výživa z dm nebo rosmanu

Ahojky opět si jdu pro radu je možné že nám prostě nesedí značka vyzivi v tom že má malý pořád hlad přes den když sním člověk dělá kraviny tak relativně dobrý ale v noci se furt budí dneska 4krat a opravdu hlad protoze když to není hlady zabere čaj pochován pomazleni atd a když má hlad můžu dělat cokoliv ale dokud nedostane jídlo tak řve už jsme vyzkoušely všechny mlika dražší a nesedeli nám úplně s bříškem a prdikama atd tyhle levné jsem mu dávat nechtěla ale když už ji i normální stravu myslíte že to můžu zkusit zda ho to třeba vic zasytí třeba jw to Kravina ale chci to zkusit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13585
19.10.19 12:48

Kolik mu je? Když říkáš že ji normální stravu tak nepotřebuje na zasyceni um

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1440
19.10.19 13:10

V 10m presel z kojeni na mlíko od Rossmann. Dávám mu teda pořád č2 a až teď v 1,5 roce budu přecházet na to od roku. Cca do 13m měl večer, půlnoc ráno a pak už vynechal tu půlnoc. Nikdo neměl problém, průjem, bolesti břicha atp. Chutná mu. Nutrilon flusal. Teď poslední dobou dostává tak 2× týdne na noc vanilkové od Hami. Jinak náš miluje jogurty, sýry, kefiry, jog mlíka atp. Přidávám do toho Ob den kapsli probiotik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
19.10.19 13:14

Já můžu UM z DM jen doporučit, ze začátku jsem kupovala tu verzi Bio a pak přešla na obyčejné. Prcek najezený, spokojený, bolavé bříško neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 14:08
@Kriss Tina píše:
Kolik mu je? Když říkáš že ji normální stravu tak nepotřebuje na zasyceni um

7 měsíců mu je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 14:12
@Kari-nka píše:
Já můžu UM z DM jen doporučit, ze začátku jsem kupovala tu verzi Bio a pak přešla na obyčejné. Prcek najezený, spokojený, bolavé bříško neznám.

A mohu se zeptat do. Kdy si kupovala tu bio verzy malému je 7 měsíců ji zeleninu ovoce atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
19.10.19 14:23

Asi jak měl měsíc ( za začátku měl nutrilon a ten mu až tak nesedl), cca kolem roku jsem přešla na obyč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama