Umělé mléko č. 1 po půl roce života dítěte

74
14.5.16 08:28

Umělé mléko č. 1 po půl roce života dítěte

Zdravím vás :-) chtěla bych se zeptat zda není problém užívat mléko č. 1 určené pro kojence do půl roku i po půl roce života? Malá je od narození na UM, ale něž jsme přišli na to co jí sedí, zůstalo nám tu pár neotevřených krabic č. 1 různých značek. Prodávat se mi to nechce, protože se to nevyplatí tak se chci zeptat jde to schovat a používat pak třeba na kašičky? Chápu, že na pití ne, ale třeba na ty kaše? :) moc děkuji a všem krásný den :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11365
14.5.16 08:40

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 21:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9064
14.5.16 08:43

To nevadi.
Ale velky problem je v tom, ze UM nemuzes otevrene schovavat. Mrkni na krabici, jak dlouho ho muzes uchovavat otevrene a mas jasno.
Pouzij ho treba do buchet apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
14.5.16 08:50
@Ajenka1 píše:
Zdravím vás :-) chtěla bych se zeptat zda není problém užívat mléko č. 1 určené pro kojence do půl roku i po půl roce života? Malá je od narození na UM, ale něž jsme přišli na to co jí sedí, zůstalo nám tu pár neotevřených krabic č. 1 různých značek. Prodávat se mi to nechce, protože se to nevyplatí tak se chci zeptat jde to schovat a používat pak třeba na kašičky? Chápu, že na pití ne, ale třeba na ty kaše? :) moc děkuji a všem krásný den :mavam:

ja bych se toho nebala taky jsem ho tu a tam udelala z jich nejakou dobu otevrene krabice a vůbec nic se nestalo ani jednomu z mejch deti ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
24635
14.5.16 08:54

Opravdu jsem první, co čte, že to jsou neotevřené krabice? :mrgreen:
Do kaší klidně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8944
14.5.16 09:04

Ja jsem u prvni dcery davala prvni UM stale a to primo na radu doktorky - je mene sytive a dcera byla nezravka (po pokračovacim UM mi pak x hodin nejedla, po jedničce byla drive hladová, ti padem pak lepe pribirala) ;) v roce a pul pak presla rovnou na plnotučne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54855
14.5.16 09:39

Tak naše dětská říkala po půl roce přejít na dvojku um. Že tam jsou prostě jinak rozložené ty živiny pro tělo nez v té jedničce.
Tak jsem dobrala zásoby a přešlo se na dvojku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54855
14.5.16 09:43

S dyl otevřeného um jsem většinou upekla nějakou buchtu. Ale s nejmladsim se nikdy nestalo, že by přebývalo, když měl spotřebu jakou měl :-D.
To spíš u dcer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
14.5.16 10:15

Úplně v klidu to můžeš dodělat, i na pití, klidně můžeš na dvojku přejít až za měsíc nebo dva, až zděláš tohle mlíko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7072
14.5.16 10:44

Na dvojku jsem prechazela v osmi mesicich ditete. Byl jedlik, k tomu castecne kojeny a nakoupene krabice jsem skladovat nechtela, navic UM nekupuju v CR, ale nechavam si ho posilat. Na trojku jsem prechazela v jeho 15 mesicich, kdy uz beztak pil jen jednu lahvicku denne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11365
14.5.16 10:46

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 21:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10365
14.5.16 13:03

NEOTEVRENE :mrgreen: krabice, zensky!
Dej to normalne vypit-jaky by mel byt rozdil mezi vypitim a um v kasi? To je jako ze suchy chleba nee, namazany jo :) 4,5leta pravidelne dojizdi zbytky mlika, treti noha ji zatim nenarostla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
14.5.16 13:20

Ve chvíli, kdy se dítě rozjí příkrmů je asi jedno, jaké UM pije. Schválně jsem si jednou projížděla rozdíly mezi dvěma následujícími Bebami a přišly mi spíše kosmetické. Díte si dá pořádně nějaké masozeleniny a ta ty rozdíly smaže ;-)
U dvojčat to taky neřeším, Beba H. A.3 od 10 měsíců je jen v 400 g plechovkách. Takže redukuji odpad tím, že jim to střídám s Bebou H. A.2 co je od šesti měsíců, protože ta se dělá i v 800 g. V těch dvou letech je to ai už jedno, co přesně za mléko pijí, když ho pijí 2-3 denně. Jen to klasické mléko jim dělám zatím jen ve formě pudinků apod. (Nepřevařené kravské mléko poslední deset let špatně trávím i já, ale jinak jím veškeré mléčné výrobky). Jo a kaše, ty mi nějak nejedli pořádně nikdy, zásobu krupice jsem vyčerpala jako zahušťovač polívek ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
14.5.16 13:36

Proc ne na kase uplne v klidu a jestli uz hezky basti prikrmy. Nebala bych se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
14.5.16 19:39

Všem moc děkuji za odpovědi :) Tak já to schovám, po půl roce mi snad už na koliky trpět nebude a snese i mléko co máme v zásobě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat