Umělé mléko na bolavé bříško

27.7.20 17:29

Umělé mléko na bolavé bříško

Zdravím, potřebuji poradit. Měli jsme UM Nutrilon HA 1, ale malý se po něm strašně kroutil a plakal tak jsme změnili na Bebu Ha a má po ní brcalove zelenou stolici což není Okay. Doktorka nám řekla ať dáme beba AL110 a až se to uklidní tak pomalu nasadit UM na bolavé bříško s nižším podílem laktózy. Přemýšlím o Beba Sensitive nebo Nutrilon, ale vůbec nevim. Někde jsem četla, že dokonce můžu nechat to AL110 :nevim: Ráda bych prckovi pomohla, máme 2 měsíce a týden :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4982
27.7.20 18:12

Na tohle by snad mělo být mléko na předpis 8o Alfamino tuším

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.20 18:21

@rozand To je docela pálka za mléko, myslím, že by ještě bylo na místě zkusit některé z těch volně dostupných, ale nevím které z nich :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
938
27.7.20 23:42

S Bebou osobní zkušenost nemám, ale švagr ji dával svému dítěti a ta po ní měla též zelenou stolici a pediatra byla naprosto v klidu a neteř na ní zůstala… Kromě té barvy, máte pocit, že malý je jinak spokojený?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.20 03:21

@Pocahonta hodně se kroutí a pláče kolikrát až hystericky :think: na nutrilonu jsme měli taky takovou do zelena, ale teď je to jak úplná tmavá bažina, skoro až do černa :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
938
28.7.20 08:35

@Mickymousei Tak to je přesně ta barva, kterou měla neteř po té Bebě. Dáváte nějaká probiotika? Kapičky na prdíky? Výborná je Karpova metoda tišení. Starší děti byly na Nutrilonu a stolici měly klasicky míchaná vajíčka. Teď u třetího jsem z Nutrilonu přešla na Kendamil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
28.7.20 15:37

Co vyzkoušet kozí UM Naše mléko? To je super na zažívání. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.20 17:10

@Pocahonta Dáváme BioGaiu a Babycalm před každým jídlem. Babycalm mu vždy pomůže ale max na 20 minut :think: a co to je za metodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.20 17:11

@tannul To mě napadlo když mi to skáče jako reklamy, když by měl alergii na kravské mléko, tak by s ním nejel mít problém jestli se nemýlim :D :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
938
28.7.20 19:27
@Mickymousei píše:
@Pocahonta Dáváme BioGaiu a Babycalm před každým jídlem. Babycalm mu vždy pomůže ale max na 20 minut :think: a co to je za metodu?

Zkusila bych místo Babycalm třeba Espumisan (ten mi zabral u dvou ze tří dětí)…
Harvey Karp to moc hezky popisuje v knížce „Nejšťastnější miminko v okolí“.
Ve zkratce: 1. Opravdu těsně zavinout - doporučuji zavinovačku Swaddle me (mám k dispozici). Z ostatních zavinovaček se mi děti bez problémů dostaly. Karp tam v knížce i popisuje jak zavinovat.
2. Poloha na boku/bříšku;
3. Zvuk ŠŠŠ - intenzitou jako řve dítě;
4. Houpání.
5. Sání (dudlík, prst).
Na netu jsou nějaká videa.
Třeba třetího synátora jsem pevně zabalila a dala k bílému šumu (u nás vedlo rozladěné rádio).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
770
28.7.20 20:05
@Pocahonta píše:
@Mickymousei Tak to je přesně ta barva, kterou měla neteř po té Bebě. Dáváte nějaká probiotika? Kapičky na prdíky? Výborná je Karpova metoda tišení. Starší děti byly na Nutrilonu a stolici měly klasicky míchaná vajíčka. Teď u třetího jsem z Nutrilonu přešla na Kendamil…

U nás bolení, zácpy atd krasne vytesil taky Kendamil.
Můžu doporucit. Ve složení běžných UM jsou soja, rybi tuk, palmovy olej.. To vse muze zpusobovat ty boleni a zacpy. Nehledě na to, ze, tyhle sraj.dy nemají ve strave pro mimina co delat…
Kendamil ma super slozeni i chut. Navic je z plnotucneho mleka, takže je sladsi a chutnejsi, a hlavne voni..a prckove po nem kakaji jedna basen. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
28.7.20 20:55

Za mě jedině beba sensitive, vyzkoušeli jsme sunar, nutrilon a stále pláč…co jsme nasadili bebu tak je malej spokojeny miminko, pláč známe už jen když je hlad :) stolice je po tom tedy zelená, ale mudr i na plechovce je napsáno, že je to tak v pořádku, je to kvůli nějaké té složce v tom :nevim: takže za nás beba sensitive a kapičky biogaia :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.20 03:00

Tak při alergii na kravské mléko sáhneme po kozím a kdyby byl bez alergie tak prokonzultuji Kendamil a Beba Sensitive :srdce: Díky jste skvělé :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama