Umělé mléko neobsahující probiotika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monique1112
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 11:28
Umele mleko neobsahujici probiotika

Prosim existuje nejaka znacka umeleho mleka bez probiotik?

Reakce:

JaniceB
Extra třída :D 13214 příspěvků 2 inzeráty 09.01.18 11:30

@monique1112 Sunar myslim, ze je nema. Ten obyc modry tedy na 100% ne. Co jsem ted koukala na slozeni, tak oranzovy obsahuje nejakou prebiotickou vlakninu…ale modry ne.

monique1112
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 11:37

@JaniceB moc dekuji zrovna ho mam doma…nerozbaleny a slozeni jsem si neprecetla. Vyzkousim :)

JaniceB
Extra třída :D 13214 příspěvků 2 inzeráty 09.01.18 11:39

@monique1112 Urcite se toho neboj, neni to spatne mleko…co se tyce ecekt atd., tak mnohem lepsi, nez vetsina jinych. Pro jak stare ditko to mas?

monique1112
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 11:40

Mam oranzovy Sunar complex a nevidim prebiotickou vlakninu jen pisou vlaknina

monique1112
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 11:43

@JaniceB no presla jsem z MM na UM mala ma 13 mesicu a davam Bebu optipro a ma po ni hrozne prdy zkousim zatim cca 14 dni ale nikdy ji probiotika dobre nedelaly zadne jsem ji pak radeji nedavala prdela po nich

JaniceB
Extra třída :D 13214 příspěvků 2 inzeráty 09.01.18 11:53

@monique1112 No ona to ta Beba dela hodne…pokud si na ni nezvykla behem 14 dnu, tak tezko rict…13 mesicu je jeste pomerne prcek, urcite bych zkusila ten oranzovy Sunar, i kdyz nejaka asi obsahuje, tak ne tolik…a kdyby ani to neslo, tak pak ten modry, ten zarucene nema nic.

monique1112
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 12:23

@JaniceB dekuji :)

Klopotkova
Echt Kelišová 7642 příspěvků 09.01.18 13:02

Rovnou bych zkusila ten modrý sunar, když probiotika nemá, tak není co řešit, potom babylove z dm nebo babydream z Rossmannu (ty by to taky obsahovat neměly, i cena je příznivá kolem 120,– za 500gramů)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >