Umělé mléko neobsahující probiotika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monique1112
Povídálka 30 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 11:28
Umele mleko neobsahujici probiotika

Prosim existuje nejaka znacka umeleho mleka bez probiotik?

Reklama

Reakce:

JaniceB
Extra třída :D 13119 příspěvků 9 inzerátů 09.01.18 11:30

@monique1112 Sunar myslim, ze je nema. Ten obyc modry tedy na 100% ne. Co jsem ted koukala na slozeni, tak oranzovy obsahuje nejakou prebiotickou vlakninu…ale modry ne.

monique1112
Povídálka 30 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 11:37

@JaniceB moc dekuji zrovna ho mam doma…nerozbaleny a slozeni jsem si neprecetla. Vyzkousim :)

JaniceB
Extra třída :D 13119 příspěvků 9 inzerátů 09.01.18 11:39

@monique1112 Urcite se toho neboj, neni to spatne mleko…co se tyce ecekt atd., tak mnohem lepsi, nez vetsina jinych. Pro jak stare ditko to mas?

monique1112
Povídálka 30 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 11:40

Mam oranzovy Sunar complex a nevidim prebiotickou vlakninu jen pisou vlaknina

monique1112
Povídálka 30 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 11:43

@JaniceB no presla jsem z MM na UM mala ma 13 mesicu a davam Bebu optipro a ma po ni hrozne prdy zkousim zatim cca 14 dni ale nikdy ji probiotika dobre nedelaly zadne jsem ji pak radeji nedavala prdela po nich

JaniceB
Extra třída :D 13119 příspěvků 9 inzerátů 09.01.18 11:53

@monique1112 No ona to ta Beba dela hodne…pokud si na ni nezvykla behem 14 dnu, tak tezko rict…13 mesicu je jeste pomerne prcek, urcite bych zkusila ten oranzovy Sunar, i kdyz nejaka asi obsahuje, tak ne tolik…a kdyby ani to neslo, tak pak ten modry, ten zarucene nema nic.

monique1112
Povídálka 30 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 12:23

@JaniceB dekuji :)

Klopotkova
Kelišová 6797 příspěvků 09.01.18 13:02

Rovnou bych zkusila ten modrý sunar, když probiotika nemá, tak není co řešit, potom babylove z dm nebo babydream z Rossmannu (ty by to taky obsahovat neměly, i cena je příznivá kolem 120,– za 500gramů)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Bankrotuje a rozvádí se: Tenista Becker si přesto užívá dovolenou za miliony!

Tenisové legendě Borisi Beckerovi se hroutí svět, topí se v dluzích a nedávno... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama