Umělé mléko neobsahující probiotika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monique1112
Povídálka 44 příspěvků 09.01.18 11:28
Umele mleko neobsahujici probiotika

Prosim existuje nejaka znacka umeleho mleka bez probiotik?

Reakce:
JaniceB
Extra třída :D 13341 příspěvků 09.01.18 11:30

@monique1112 Sunar myslim, ze je nema. Ten obyc modry tedy na 100% ne. Co jsem ted koukala na slozeni, tak oranzovy obsahuje nejakou prebiotickou vlakninu…ale modry ne.

monique1112
Povídálka 44 příspěvků 09.01.18 11:37

@JaniceB moc dekuji zrovna ho mam doma…nerozbaleny a slozeni jsem si neprecetla. Vyzkousim :)

JaniceB
Extra třída :D 13341 příspěvků 09.01.18 11:39

@monique1112 Urcite se toho neboj, neni to spatne mleko…co se tyce ecekt atd., tak mnohem lepsi, nez vetsina jinych. Pro jak stare ditko to mas?

monique1112
Povídálka 44 příspěvků 09.01.18 11:40

Mam oranzovy Sunar complex a nevidim prebiotickou vlakninu jen pisou vlaknina

monique1112
Povídálka 44 příspěvků 09.01.18 11:43

@JaniceB no presla jsem z MM na UM mala ma 13 mesicu a davam Bebu optipro a ma po ni hrozne prdy zkousim zatim cca 14 dni ale nikdy ji probiotika dobre nedelaly zadne jsem ji pak radeji nedavala prdela po nich

JaniceB
Extra třída :D 13341 příspěvků 09.01.18 11:53

@monique1112 No ona to ta Beba dela hodne…pokud si na ni nezvykla behem 14 dnu, tak tezko rict…13 mesicu je jeste pomerne prcek, urcite bych zkusila ten oranzovy Sunar, i kdyz nejaka asi obsahuje, tak ne tolik…a kdyby ani to neslo, tak pak ten modry, ten zarucene nema nic.

monique1112
Povídálka 44 příspěvků 09.01.18 12:23

@JaniceB dekuji :)

Klopotkova
Echt Kelišová 8675 příspěvků 09.01.18 13:02

Rovnou bych zkusila ten modrý sunar, když probiotika nemá, tak není co řešit, potom babylove z dm nebo babydream z Rossmannu (ty by to taky obsahovat neměly, i cena je příznivá kolem 120,– za 500gramů)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >