Umělé mléko pro intoleranci laktózy, 2 roky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tucka
Kecalka 125 příspěvků 20.02.18 18:35
Umělé mléko pro intoleranci laktózy (2 roky)

Ahoj maminy, doporučte, prosím, umělé mléko pro dvouleťačku s intolerancí laktózy. Dávám jí ho 1× denně, večer na usínání. Do teď jedeme na Beba AL 110, ale řeším pořád řídkou stolici (na gastro jdeme v květnu). Napadlo mě změnit UM (Nutrilon už jsme zkoušely).

Díky!
Tereza

Najdete v encyklopedii: Alergie na kravské mléko

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4037 příspěvků 20.02.18 18:42

Ve dvou letech bych uz UM nedavala a mas klid ;-).

kotyk
Echt Kelišová 7727 příspěvků 20.02.18 18:47

@Tucka Koupila bych plnotučné bezlaktózové obyč. Mají ho v Tescu, Bille, Albertovi i Kauflandu.

Tucka
Kecalka 125 příspěvků 20.02.18 19:14
@kotyk píše:
@Tucka Koupila bych plnotučné bezlaktózové obyč. Mají ho v Tescu, Bille, Albertovi i Kauflandu.

Jako to krabicové? To mě teda nenapadlo..

kotyk
Echt Kelišová 7727 příspěvků 20.02.18 20:30

@Tucka jj. V Tescu mívají i čerstvé bezlaktózové.

monikamoravcikova
Nováček 4 příspěvky 20.02.18 21:49

Jak píše @kotyk, taky bych koupila klasické čerstvé mléko bez laktózy. Ve věku dvou let už UM dávat nemusíte :-) Já mám intoleranci na laktózu a tak ho taky kupuji a chuťově mi nejvíce chutná mléko z Kauflandu. Ale jinak seženete dneska skoro každém větším obchodě :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězdou letošních Varů je Tim Robbins: Vykoupen z Shawshanku a oceněn Oscarem

53. ročník filmového festivalu v Karlových Varech navštíví americký herec,... číst dále >

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama