Reklama

Umělé mléko pro intoleranci laktózy, 2 roky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tucka
Kecalka 127 příspěvků 20.02.18 18:35
Umělé mléko pro intoleranci laktózy (2 roky)

Ahoj maminy, doporučte, prosím, umělé mléko pro dvouleťačku s intolerancí laktózy. Dávám jí ho 1× denně, večer na usínání. Do teď jedeme na Beba AL 110, ale řeším pořád řídkou stolici (na gastro jdeme v květnu). Napadlo mě změnit UM (Nutrilon už jsme zkoušely).

Díky!
Tereza

Přečtěte si článek: Alergie na kravské mléko: Jak se s ní vypořádat?

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 20.02.18 18:42

Ve dvou letech bych uz UM nedavala a mas klid ;-).

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 20.02.18 18:47

@Tucka Koupila bych plnotučné bezlaktózové obyč. Mají ho v Tescu, Bille, Albertovi i Kauflandu.

Tucka
Kecalka 127 příspěvků 20.02.18 19:14
@kotyk píše:
@Tucka Koupila bych plnotučné bezlaktózové obyč. Mají ho v Tescu, Bille, Albertovi i Kauflandu.

Jako to krabicové? To mě teda nenapadlo..

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 20.02.18 20:30

@Tucka jj. V Tescu mívají i čerstvé bezlaktózové.

monikamoravcikova
Nováček 4 příspěvky 20.02.18 21:49

Jak píše @kotyk, taky bych koupila klasické čerstvé mléko bez laktózy. Ve věku dvou let už UM dávat nemusíte :-) Já mám intoleranci na laktózu a tak ho taky kupuji a chuťově mi nejvíce chutná mléko z Kauflandu. Ale jinak seženete dneska skoro každém větším obchodě :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >