Reklama

Umělé nehty Liberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 27.04.18 17:31
Umělé nehty Liberec

Holky, kde v Liberci dělají krásné, tenké, precizní, kvalitní umělé nehty? Teď jsem se na ty svoje štěpící se papírky tak naštvala, že si asi zase po několika letech chci nechat udělat akryl :D díky za zkušenosti!

Reklama

Reakce:

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 27.04.18 20:15

Pokud Ti nevadí větnamci, tak já jsem spokojená v OC Nisa, vedle kina. Tam budeš mít jistotu, že každý z nich Ti udělá hezké nehty, pokaždé jsem spokojená.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 27.04.18 20:27
@Ajamateridouska píše:
Pokud Ti nevadí větnamci, tak já jsem spokojená v OC Nisa, vedle kina. Tam budeš mít jistotu, že každý z nich Ti udělá hezké nehty, pokaždé jsem spokojená.

Nevadí, já nejsem cimprlich. Hlavně, aby byly hezké. Nemáš fotku svých?

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 27.04.18 22:09

Fotku dávat nebudu, ale mají velký výběr laků i metalických. Několikrát mi od nich chválily například prodavačky v obchodě. Nosím kratší a červené nehty, nebo naopak v nude barvách. Nechoď do Globusu, ne vždy bys měla štěstí na šikovnou manikérku. Za mě je Nisa sázka na jistotu :mrgreen:.. Pokud máš ale možnost jít tam ve všední den dopoledne, udělej to. Odpoledne je tam někdy plno a je to pak o štěstí, jak dlouho budeš muset čekat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama