Umělé nehty Liberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 1 inzerát 27.04.18 17:31
Umělé nehty Liberec

Holky, kde v Liberci dělají krásné, tenké, precizní, kvalitní umělé nehty? Teď jsem se na ty svoje štěpící se papírky tak naštvala, že si asi zase po několika letech chci nechat udělat akryl :D díky za zkušenosti!

Reakce:

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 27.04.18 20:15

Pokud Ti nevadí větnamci, tak já jsem spokojená v OC Nisa, vedle kina. Tam budeš mít jistotu, že každý z nich Ti udělá hezké nehty, pokaždé jsem spokojená.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 1 inzerát 27.04.18 20:27
@Ajamateridouska píše:
Pokud Ti nevadí větnamci, tak já jsem spokojená v OC Nisa, vedle kina. Tam budeš mít jistotu, že každý z nich Ti udělá hezké nehty, pokaždé jsem spokojená.

Nevadí, já nejsem cimprlich. Hlavně, aby byly hezké. Nemáš fotku svých?

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 27.04.18 22:09

Fotku dávat nebudu, ale mají velký výběr laků i metalických. Několikrát mi od nich chválily například prodavačky v obchodě. Nosím kratší a červené nehty, nebo naopak v nude barvách. Nechoď do Globusu, ne vždy bys měla štěstí na šikovnou manikérku. Za mě je Nisa sázka na jistotu :mrgreen:.. Pokud máš ale možnost jít tam ve všední den dopoledne, udělej to. Odpoledne je tam někdy plno a je to pak o štěstí, jak dlouho budeš muset čekat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >