Umělé nehty Liberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 27.04.18 17:31
Umělé nehty Liberec

Holky, kde v Liberci dělají krásné, tenké, precizní, kvalitní umělé nehty? Teď jsem se na ty svoje štěpící se papírky tak naštvala, že si asi zase po několika letech chci nechat udělat akryl :D díky za zkušenosti!

Reakce:
Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 27.04.18 20:15

Pokud Ti nevadí větnamci, tak já jsem spokojená v OC Nisa, vedle kina. Tam budeš mít jistotu, že každý z nich Ti udělá hezké nehty, pokaždé jsem spokojená.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 27.04.18 20:27
@Ajamateridouska píše:
Pokud Ti nevadí větnamci, tak já jsem spokojená v OC Nisa, vedle kina. Tam budeš mít jistotu, že každý z nich Ti udělá hezké nehty, pokaždé jsem spokojená.

Nevadí, já nejsem cimprlich. Hlavně, aby byly hezké. Nemáš fotku svých?

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 27.04.18 22:09

Fotku dávat nebudu, ale mají velký výběr laků i metalických. Několikrát mi od nich chválily například prodavačky v obchodě. Nosím kratší a červené nehty, nebo naopak v nude barvách. Nechoď do Globusu, ne vždy bys měla štěstí na šikovnou manikérku. Za mě je Nisa sázka na jistotu :mrgreen:.. Pokud máš ale možnost jít tam ve všední den dopoledne, udělej to. Odpoledne je tam někdy plno a je to pak o štěstí, jak dlouho budeš muset čekat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Články z Expres.cz

Kauza heroinové Terezy není ani zdaleka u konce: Toto všechno ji ještě čeká!

Ve středu si nejslavnější česká pašeračka Tereza Hlůšková (22) vyslechla svůj... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Dostal jsem nabídku koupit hokejový klub!

Bývalý hokejový gólman Dominik Hašek (54) se po ukončení kariéry uchýlil k... číst dále >