Umělé nehty u kluka v 16 letech

7
6.4.20 17:15

Umělé nehty u kluka v 16 letech

Dobrej je mi 16 jsem kluk a mám problém a nevím jestli je to normální, chtěl bych umělé nehty a při pocitu, že mám na sobě něco uplého např legíny mi dělá dobře, ale jsem normálně hetero jakože jinak :D poprosím o radu strašně s stydím to někomu říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58857
6.4.20 17:16

Jakýsi fetiš? Normál to není.. Když svýmu synovi toto navrhnu, pošle mě co kelu :mrgreen: :lol: hele, nos, v soukromí, ničemu tím neškodís.. A kup si nalepovací nehty :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6187
6.4.20 17:18

Už aby ta škola zase začala 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
704
6.4.20 17:21

Byl bych pro to, aby se tyhle příspěvky posílaly rovnou Hamáčkovi, aby věděl, co způsobil :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3215
6.4.20 17:26

Jasně, že to je normální. Takových kluků potkám za den na ulici :pankac: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1269
6.4.20 17:42

Jeden muj kolega nosi nalakovane nehty a v cele velke firme je to vsem putna. On vypada od pohledu dost alternativne, takze nalakovane nehty jsou to nejmensi. Ale nema je dlouhe. Pokud bys chtel normalne nosit gelove dlouhe nehty, asi to bude pusobit zvlastne, ale tak proti gustu :nevim: Leginy nenosim bezne do mesta ani jako holka, ale normalne v nich vidavam bezce, cyklisty, lezce… muzes v nich chodit taky doma, do posilovny… To je na tobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
6.4.20 18:00

Jste všichni pitomí. Je to malej kluk a vy se do něj takhle pustíte.

@Petr156 Co znamená „normální“? To, co dělá většina?
Na to ser. Dokud tim nikoho neomezuješ, nos si co cheš! Dokud tim nikoho neomezuješ, měj fetiš jakou chceš! Nikomu do toho nic neni. Takžw se klidně oblíkej do umělých sukní, nos podpatky, nalepujs i umělé nehty a řasy, nos růžovou, maluj se, voň se dámskou voňavkou, je to tvuj svět a tvuj život. Užívej si ho. Neni třeba před nikým nic skrývat a neni potřeba si myslet že nejsi nomrální jenom kvuli tomu, že jsi jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5539
6.4.20 18:02
@Petr156 píše:
Dobrej je mi 16 jsem kluk a mám problém a nevím jestli je to normální, chtěl bych umělé nehty a při pocitu, že mám na sobě něco uplého např legíny mi dělá dobře, ale jsem normálně hetero jakože jinak :D poprosím o radu strašně s stydím to někomu říct

Nech si udělat dlouhé růžové, je to sexy. Holky ti je budou závidět. A když budeš nosit upnuté lesklé legíny, vynikne ti víc nádobíčko a holky z toho budou úplně unešené. :pankac: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24987
6.4.20 18:13

Neznám muže, co by si nechal dělat umělé nehty. Pro mě to normální není. Chlap v legínách? :roll: Ale proti gustu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2438
6.4.20 18:13

Umělé nehty jsou kefl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
6.4.20 18:28

@shanoona no právě v tom je ten problém trochu u nás v rodině by se na to pohlíželo dost zle, rodiče jsou hodně konzervativní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
6.4.20 19:09

Tak proti gustu…ale teda být můj syn a přijít mi domů s gelovkama, tak teda nevím, no radost bych z tebe neměl a asi se ti snažil takové blbosti rozmluvit. A to si myslim, že jsem dost tolerantní, ať kluk přijde třeba se zelenou hlavou, s kerkou přes celá záda, s náušnicema, roztahovákama a já nevím co, klidně ať si kluka přivede i to bych vstřebal, ale gelovky a legíny, no to nevím nevím. Ale zase oceňuji, že by si takhle dokázal vyjít ven, to mě by takhle nedostal ani hever a to ani v pubertě. A to, že jsem měl a svým způsobem ještě mám svůj styl, ale tohle mě osobně přijde moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
7.4.20 09:41

LIDI VZPAMATUJTE SE!

Vždyť tim nikoho neobtěžuje! Proč by to mělo bejt nenormální?
NEVŠEDNÍ ANO.
Ale nikomu tim neubližuje, nikoho tim neohrožuje. Není důvod proč by se za to měl stydět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6786
7.4.20 10:31

Stejný zakladatel založil diskusi s otázkou leginy u kluka v 16 letech a také tam zmiňuje gelové nehty. Založil 2 „stejné“ diskuse, ale pokaždé otočil otázku. Asi mi moc normální nepřijde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
7.4.20 17:35

Že třeba touží po pozornosti, nebo inteligence tolik nepobral, to je věc jiná, ale jak říkám znovu - komu ubližuje tim, že si to obleče? Má právo na to aby se oblékal tak jak chce, jak se to jemu líbí. Dokud nikoho neohrožuje, nemá důvod se z a to ani stydět an to skrývat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama