Umělé nehty v 15ti letech?

9.5.17 12:39

Umělé nehty v 15ti letech?

Zdravím! Mám takovou otázku… Jaký máte názor na umělé nehty, které mají patnáctileté dívky? :think:
Mně samotné je 15 a v podstatě už od mala toužím po umělých nehtech. Chodila jsem vždy s mojí mámou do nehtového studia a věděla jsem, že to prostě chci taky. Těším se na to už od mých 4-5 let a teď už mi je konečně těch 15. Ale pořád mám dojem, že je ještě brzo. Sice spoustu mých kamarádek mají umělé nehty už od 12 let, ale vždy mi to přišlo hrozné v tak mladém věku. V 15 však už má jinak u nás snad každá holka umělé nehty. Sice to dělala větsina jenom proto, aby byly „IN“, ale já si tohle fakt přalá. Chci pečovat aspon trošku o ruce a udělat je hezčí. Přikládám i foto nehtů, které mám na mysli. :)
(Omlouvám se za případné gramatické chyby) :oops:

Příspěvek upraven 09.05.17 v 12:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.5.17 12:44

To je dost děsný i na čtyřicítce :lol: zrovna tenhle druh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5710
9.5.17 12:45
@Tichošlápek píše:
To je dost děsný i na čtyřicítce :lol: zrovna tenhle druh.

přesně tohle mě napadlo, jak jsem si zvětšila fotku :lol:. Nejsem proti přirozeně vypadjícím nehtům, ale tohle je jak žena od kolotočů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23121
9.5.17 12:45

Kdyby za mnou přišla patnáctiletá dcera, že chce něco podobného, zkusila bych ji přemluvit na něco kratšího a decentnějšího. Nerostou ti hezké nehty? Že bys je jen nalakovala…
Já sama bych nesnesla žádné, dlouho s delšími nehty nevydržíma stříhám je. Ale pokud to vidíš odmala u mámy, tak se ti to líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 12:46

@Tichošlápek @Aamanda Achjo, toho jsem se obavala :D Jde mi vsak o neco jineho momentalne. Mam pouze na mysli, ze tvar bude do spicky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
9.5.17 12:48

Promiň, ale nemám toto ráda. Proč dnes všechny tak chvátáte? Moje dcera má 12, vypadá o dost starší a proto se ji snažím držet zkrátka. Takže za mě NE a už vubec ne jako na fotce! Užívej si bezstarostného dětství, uteče tak moc rychle, že si to teď ani neumíš představit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 12:48

@Hellennisimo a nemůžeš si jen upravit svoje? Pokud nemáš úplně mizerne, tak bych šla touto cestou. Protože upřímně timhle ty ruce spíše dorazis než ze o ne budeš pečovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 12:51

Tvar je šílený. Když už dlouhé, tak stilleto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
9.5.17 12:52

Za mě nee. Mě to přijde hnusné i na dospělých. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
320
9.5.17 12:53

A co takhle nechat si gel lak? Nehty vypadají upravené, vydrží ti to tak 2-3 týdny, nestojí to tolik. A až budes trochu starší tak dát umělé? Mě je 25 a s gel lakem jsem spokojená :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 12:58

Taky se mi to nelíbí ani na dospělých ženských natož na 15-leté holčině, je to fakt jak od kolotočů :nevim: Ještě tak třeba nějaká gel-lak decentní, ale tohle bych své dceři v 15 nedovolila.
@Paralenka červená co je stilleto jsem si musela vygooglit a to fakt neeee 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3126
9.5.17 12:58

Ono se tohleto jeste nekomu líbí??? 8o Já neznám jedinýho chlapa, kterýmu by se tyhlety umělotiny zamlouvaly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 13:00

Většina výtvorů od „nehtařek“ vypadá hnusně na ženách všech věkových kategorií. V 15 máš blbnout s barevnýma lakama a ne si kazit nehty gelovkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
9.5.17 13:01
@Popokatepetla píše:
Taky se mi to nelíbí ani na dospělých ženských natož na 15-leté holčině, je to fakt jak od kolotočů :nevim: Ještě tak třeba nějaká gel-lak decentní, ale tohle bych své dceři v 15 nedovolila.
@Paralenka červená co je stilleto jsem si musela vygooglit a to fakt neeee 8o

Taky jsem googlila. :mrgreen: A ty drápy, to je fakt síla! 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 13:02

@Paralenka červená teda to stilleto je jak na maškarní :D to bych ji tedy moc neradila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama