Umělé oplodnění 2020 - rady, podpora, zkušenosti

21
18.9.20 15:49

Umělé oplodnění 2020- rady, podpora, zkušenosti

Snažilky pojďte se vzájemně podporovat, předávat si zkušenosti a kdo jak pokračuje a následně přidávat pozitivní zprávy :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79
19.9.20 16:08

Ahoj to bych rada, čeká mě to za par dni, od zítra začínám pichat injekce 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
20.9.20 16:28

Také se ráda přidám :mavam: mám za sebou jedno neúspěšné IVF, v srpnu jsem měla druhé, ale probehl pouze odběr, k transferu zatím nedošlo, máme 3 mrazáčky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
20.9.20 19:26

Jakto ze nedoslo k transferu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
20.9.20 20:58

@AaaaAlenka po těch hormonech jsem měla špatnou sliznici, prý „prosáknutou“, tak se muselo vše mrazí. A teď po ms jsem byla na kontrole a ještě pořád to není dobré, tak mě v úterý čeká HSK

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
21.9.20 13:32

@Verun9 ahoj, snažíme se už nějaký pátek. Teď jedeme druhý ivf. Po prvních hodně dlouhým stimulaci (25 dní) pouze kety s blastou a morulou. Jeden pozitivní test, ale neuchytilo se. :oops: zítra punkce z druhé stimulace (14 dní), bohužel vypadá to na OHSS s tím, že v sobě mám přes 40 ovárií. :roll: musím brát teď proteiny a léky. V caru si mě radši nechají na pozorování a čekají mě injekce na ředění krve aby se mi nerozjela trombóza..brrr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
21.9.20 13:39

:nevim: Ježíš tak to mi je líto :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
21.9.20 19:20
@Asky píše:
@Verun9 ahoj, snažíme se už nějaký pátek. Teď jedeme druhý ivf. Po prvních hodně dlouhým stimulaci (25 dní) pouze kety s blastou a morulou. Jeden pozitivní test, ale neuchytilo se. :oops: zítra punkce z druhé stimulace (14 dní), bohužel vypadá to na OHSS s tím, že v sobě mám přes 40 ovárií. :roll: musím brát teď proteiny a léky. V caru si mě radši nechají na pozorování a čekají mě injekce na ředění krve aby se mi nerozjela trombóza..brrr

Drzim palce at to dobre dopadne. Taky se brzy chystam na druhe IVF.
Kam chodis do CARu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
21.9.20 21:02

Výsledky

Holky co si o tom myslíte, je to hodně zlý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
21.9.20 21:54

My jsme úplně na začátku. Přítel byl na spermiogramu, dělali mu různá vyšetření a brali krev na genetiku. Vůbec nevěděl, že toho tam bude tolik na jedné návštěvě. :think: Ve čtvrtek mám jet s ním, dál mi k vyplnění rodový list s nemocemi apod., Tak jsem zvědavá co čeká mě na první návštěvě. Hlavně mě zajímá jaké máme možnosti. Kolik vás to už stálo? Vím, že něco hradí pojišťovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
21.9.20 21:55

@AaaaAlenka hodně štěstí přeji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
22.9.20 08:52

@Verun9 nás v rozmezí 20-30 tis. a to mám přes pojišťovnu. Léky mě stály 6 tis. a ISCI, prodl. kultivace a mražení cca 20 tis., při transferu u nás v caru ještě říkají doplatek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
23.9.20 16:02

Ahoj holky tak já mám proces za sebou a doufám že úspěšný. Celkem nás to přišlo kolem 36 000 ale ušetřila jsem za hormony protože na mě pěkně působili. Ale zase jsme mrazíků 4 embrya tak to jsme si zas priplatili. Držím vám pěsti ať to dobře dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
23.9.20 16:06

Ahojky, nás to stálo celkově asi 5.000 a vyšlo to na druhý pokus iui.Tak držím palce ať vám to taky vyjde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
23.9.20 16:38

My jedeme zítra do Olomouce a tam nám řeknou jaké máme možnosti. Nejspíše udělají teď vyšetření mě. Jsem z toho všeho nervózní jak se to blíží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama