Umělé oplodnění - epilepsie a panická porucha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

allluck
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 17.04.18 17:01
Umělé oplodnění - epilepsie a panická porucha

Ahoj holky :) chtěla jsem se zeptat, přemýšlíme s manželem o umělém oplodnění, resp. jsme do CAR objednáni 21. 5., ale můj problém je takový, že mám epilepsii a beru léky (záchvat jsem teda měla jen dvakrát v životě, ale radši to má dr. pod kontrolou) a pak trpím už x let panickou poruchou a na to beru antidepresiva. Myslíte, že to nebude u IVF problém? Setkaly jste se někdo s něčím podobným? Díky :kytka:

Reklama

Reakce:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 17.04.18 17:17

Panicka porucha problém nebude, epilepsie nevím.

allluck
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 17.04.18 17:25

Je fakt, že psychiatrička mi říkal, že by ty AD měly být hodně šetrné, že otěhotnění jako takové by vadit nemělo, ale to IVF nevím :think: já se chtěla zeptat, jestli s tím někdo nemá zkušenost

Anonymní  17.04.18 20:28

Já třeba AD v těhotenství vysadila po dohodě s psychiatričkou. Ale byla jsem zrovna v období „v pohodě“ Měla jsem to na úzkosti, deprese, sebedestruktivní myšlenky a nutkání, anorexie. V pohodě myslím BMI 16. S epilepsií netuším.

allluck
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 18.04.18 10:25
@Anonymní píše:
Já třeba AD v těhotenství vysadila po dohodě s psychiatričkou. Ale byla jsem zrovna v období „v pohodě“ Měla jsem to na úzkosti, deprese, sebedestruktivní myšlenky a nutkání, anorexie. V pohodě myslím BMI 16. S epilepsií netuším.

dobře, děkuju. musím to pak probrat s neurologem. snad to nebude problém :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama