Umělé přerušení těhotenství a minimální následky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 22:49
Umělé přerušení těhotenství a minimální následky

Omlouvám se za anonym. Byla jsem včera na upt ze zdravotních důvod. 7+3tt. Od zákroku který trval asi 15 minut jsem lehce zaspinila a od té doby v podstatě nic. Doktor me říkal že budu krvácet minimálně tyden nebo špinit. Jinak trhu příznaky mám stále. Je to normální?

Reakce:
Michaela02993
Závislačka 3366 příspěvků 25.05.19 00:15

Nemusíš spinit nebo krvácet ještě ten den, začalo ti šestinedělí takže se tělo bude průběžně čistit. Také ti řekl že máš potom asi dojít na kontrolu ke svému gynekologovi že?
A to že máš příznaky taky není nic špatného, hcg jeste nějakou chvíli v těle je, tak jako po porodu. Buď v klidu ono to za pár dní vše ustoupí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 08:26

Bud v klidu, já taky po upt spinila jen jeden den a pak nic…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 09:29

Já byla před 2 týdny a těhu nevolnosti a veškeré příznaky mě přešly hned po zákroku… být tebou jdu hned k doktorovi.

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 25.05.19 22:53

K doktorovi bych letěla až když bych cítila, že je něco špatně. Opravdu velmi silné krvácení, silné bolesti atd. Pokud ti „nic není“, neřešila bych a dala bych tomu pár dní, aby se to srovnalo. Každé tělo je sice jiné, ale všechna by se měla během pár dní srovnat ;)

Váš příspěvek
Reklama