Umělé řasy - každodenní nošení?

836
22.2.20 12:14

Umělé řasy - každodenní nošení?

Ahoj,
chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti z nalepovacíma řasama? Mám teď řasy (metoda řasa na řasu) a vždycky to vypadá hezky týden a pak hrůůza. Tak jsem si říkala, že bych si koupila ty nalepovací. Dají se nalepovací nosit každý den? Jak dlouho tak vydrží jeden pár? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9307
22.2.20 12:34

Obojí sice vypadá strašně, no ale tvoje řasy… Zkus kouknout na ty magnetické, slyšela jsem na ně dobré recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1293
22.2.20 12:37

Neviděla jsem snad nikoho, na kom by nalepovací řasy vypadaly dobře :think: ale na to ses neptala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
22.2.20 13:06

Ahoj, nalepovací řasy nosím už přes rok a nemohu si stěžovat. Když chci být výraznější, rasy nalepím, když přirozená, nechám si své. Určitě nesouhlasím s tím, ze by nikomu nalepovaci rasy neslusely. Musí se akorát umět dobre nalepit a vybrat správný tvar. Já rasy každý den nenosím, protože se mi nechce pořad líčit, ale není problém v tom je mít každý den. Nalepim si je 3×-4× týdně a vydrží mi měsíc, někdy i déle. Záleží na tom, jak často je nosíš a jak se o ně staráš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6056
22.2.20 13:18
@minanek píše:
Ahoj, nalepovací řasy nosím už přes rok a nemohu si stěžovat. Když chci být výraznější, rasy nalepím, když přirozená, nechám si své. Určitě nesouhlasím s tím, ze by nikomu nalepovaci rasy neslusely. Musí se akorát umět dobre nalepit a vybrat správný tvar. Já rasy každý den nenosím, protože se mi nechce pořad líčit, ale není problém v tom je mít každý den. Nalepim si je 3×-4× týdně a vydrží mi měsíc, někdy i déle. Záleží na tom, jak často je nosíš a jak se o ně staráš.

Měla švagrová, ale takové nenápadnější, vypadalo to celkem dobře. Ale v pekárně máme prodavačku, je taková drobná a řasy má jak panenka mrkačka. Když připočtu, že věkově kolem 40, tak výsledek laciná kolotočářka. Podle mě na denní nošení to moc není stejně jako třeba tmavé stíny a výrazné líčení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
22.2.20 13:20

@PHV Já si myslím, že to je o vkusu :) Mě se umělý řasy líbí, stejně jako barvené vlasy a make up. zase se mi nelíbí takové ty vyloženě přírodní typy žen a nechtěla bych taková být ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.20 13:20

V tom případě bych změnila spíše kosmeticku co ti lepí řasy.. Kvalitně odvedená práce vydrží minimálně 3 týdny né 1 týden :roll:
Jinak lepení řas chce umět je to o zkušenosti.. Určitě by se mi nechtělo každé ráno u toho trávit čas..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
22.2.20 13:26

@minanek A nalepuješ je každý den? Nebo vydrží třeba dva dny? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
22.2.20 13:26

Já bych ještě vyzkoušela jiný salon. Chodím taky na metodu řasa na řasu a jsou krásné i po 3 týdnech. Paní mi je děla docela přirozené. Na první pohled vypadají jako moje namalované řasy. Po prvé jsem byla v jiném salonu a hrůza. Na první pohled to šlo poznat. Byly dlouhé pomalu až po obočí a strašně husté. Myslela jsem ze už si to na oči nikdy nedám, ale pak jsem vyzkoušela jiný salon a jsem maximálně spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
22.2.20 13:27

@weronika.77 Ono vydrží 3 týdny…ale jedno oko mi víc pelichá (a není to tím, že bych si na to nějak sahala), měla jsem teď řasy cca rok a chci zkusit něco jiného :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
22.2.20 13:30

@dena262 Tak když mi je kosmetička udělá, tak jsou krásné. Ale jak jsem už psala, jedno oko mi víc pelichá, tak po cca 10 dnech už je vidět ten rozdíl. Byla jsem celkem ve 3 salonech a vždy to dopadlo stejně :) asi to prostě není pro mě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
22.2.20 13:33

@Lovelytrue
Lepím každý den, nikdy nenechávam přes noc. Asi by to ničemu neuskodilo, ale rada chodím spát s čistou pletí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
22.2.20 13:48

@minanek A jak dlouho ti vydrží jeden pár? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
22.2.20 21:07

@Lovelytrue
Měsíc určitě. Musíš se o ně dobre starat a každý den čistit od lepidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama