Umělé řasy padají krátce po aplikaci

270
20.6.20 18:06

Umělé řasy - poraďte prosím

Ahoj holky,

včera jsem byla poprvé v salonu na aplikaci umělých řas metodou řasa na řasu. S výsledkem jsem spokojená, ale bohužel řasy mi dle mého názoru dost padají? :think: Nepočítám všechny od začátku, ale co jsem to začala sledovat tak tak 10 ks od včera. Bez mých řas, je umělé. Je to normální? :? Mám s tím v pondělí oslovit řasařku?

Děkuji vám za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1397
20.6.20 18:18

Podle mě to normální není, první řasy mi začaly padat většinou po 2 týdnech od doplnění a to fakt malinko. Určitě ne 10 řas najednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
20.6.20 18:50

Achjo :( to mě štve. Taky si myslím, že to není ok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 20:42

Já měla 4 roky řasy a teď když už je nemám tak sem ráda moje řasy byly úplně hnusné vypadane a rovné jako prkno už nikdy je nechci ani vidět

• Nahlásit
  • Citovat
1273
20.6.20 20:58
@Anonymní píše:
Já měla 4 roky řasy a teď když už je nemám tak sem ráda, moje řasy byly úplně hnusné vypadane a rovné jako prkno už nikdy je nechci ani vidět

Na regeneraci doporučuju sérum na řasy No.1 Lash od firmy Di Angelo. Mně osobně se řasy prodloužily po 6 týdnech a u dvou kamarádek krásně zregenerovali řasy po sundání umělých řas a konečně jim rostou jejich. Bohužel se čím dál víc setkávám s tím, že řasy holky vyzkouší, nejdřív wau efet, pak je nebaví chodit na věčné doplňování, finanční náročnost…a jdou od toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
20.6.20 22:55

@kudiska A myslíte, že je normální, že mi už první i druhý den po aplikaci padají? Bez mých řas. Mám po řasařce požadovat nějakou nápravu? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 23:54

@Avocadka já být tebou tak za ní dojdu a řekla bych ji ze ti vypadávají ale záleží i na tobě jestli si první den po aplikaci řas sis nenamacela obličej nebo sprchou do očí já když měla doplněné řasy tak sem si mila vlasy den dopředu stačí i mastný krém a hned padají

• Nahlásit
  • Citovat
270
21.6.20 08:00
@Anonymní píše:
@Avocadka já být tebou tak za ní dojdu a řekla bych ji ze ti vypadávají ale záleží i na tobě jestli si první den po aplikaci řas sis nenamacela obličej nebo sprchou do očí já když měla doplněné řasy tak sem si mila vlasy den dopředu stačí i mastný krém a hned padají

Nene, od aplikace ještě až do teď jsem raději řasy ještě vůbec nenamáčela, krém nebo tak taky vůbec ne :? Na aplikaci jsem byla odlíčená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1273
22.6.20 12:08

@Avocadka no určitě mi nepřijde normální, že by to padalo takto rychle. Určitě bych jí kontaktovala a poradila se, co je špatně. Možná to chce zvolit jinou metodu/délku. Zpětně bych na řasy nešla, fakt jsem strašně ráda za to sérum od Di Angelo. Nebojím se sáhnout si do očí a nemusím nikam docházet, ale chápu to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama