Umělé řasy - sundání

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzu00
Nováček 2 příspěvky 16.01.19 19:10
Umělé řasy- sundání

Ahoj, mám umělé řasy a jsou už dost vypadané. Nechci jít už na doplnění. Takže bych potřebovala poradit jak si ten zbytek můžu doma sundat. ☺️

Reakce:
lucielorenc
Kecalka 448 příspěvků 7 inzerátů 16.01.19 19:12

Jestli můžu poradit, zajděte si raději do salonu, kde Vám ty řasy šetrně sundají. ;)

flybe
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 16.01.19 19:15

hlavne ne prosim sama. Ja ti snad na to i prispeju, ale nedelej to sama,bude to vypadat strasne 8o

Zuzu00
Nováček 2 příspěvky 16.01.19 19:33

@flybe já už to mám právě takhle, tak jsem myslela ze bude nějaká možnost :?

Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 16.01.19 19:41

Kde sis je nechala udělat, tam si je nech sundat.

vorry
Kecalka 126 příspěvků 16.01.19 19:45

rozhodně ne sama, jinak ti nezůstanou žádné tvoje řasy…sundání u řasařky trvá jen chvilku takže bych si rozhodně došla tam…

Hearty
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 16.01.19 20:00

Zkus něco mastného, měly by ty poslední povolit a odlepit se. Aspoň mi vždy říká kosmeticka, ať si dávám pozor na mastné přípravky a v létě krémy, že to pak nedrží a začne padat. ;) Hlavně neškubat nebo tak něco!

NatalieSofie
Kecalka 224 příspěvků 16.01.19 20:14

Urcite olej…rasy delam :lol:

Kesy2014
Kecalka 248 příspěvků 16.01.19 20:16

Já sundala opatrně olejovým odličovačem očí, ale jde i třeba olivovým olejem … Na tamponek a pomalinku jakoby utírat. Šlo to krásně. :mavam:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >