Umělé řasy - vaše zkušnosti

209
22.8.20 23:23

Umělé řasy - vaše zkušnosti

Ráda bych vyzkoušla umělé řasy, ale četla jsem že se tím vlastní řasy ničí, vypadávají a řídnou, tak prosím o vaše zkušnosti, jestli je to pravda… Díky:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16319
22.8.20 23:29

@japato zkušenosti nemám, ale radu ano, umělé řasy jsou hnusné až směšné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24682
22.8.20 23:32

Já jsem to nezkoušela, ale dcera ano, nechtělo se jí malovat a přišlo jí to pohodlné. A ano, řasy jí začly vypadávat a mám pocit, že ji dráždilo i to lepidlo, co se nanáší na ty řasy.
Takže se zase s radostí vrátila k řasence. Řasy má krásné dlouhé od přírody, řasenka to jen podtrhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
22.8.20 23:36

Taky jsem na to chtěla jit, už stokrát, ale mám svoje rasy dlouhé a vždycky si to rozmyslim. Nerada bych o své rasy přišla. A hodně mě odrazuje, ze po dvou týdnech to vypadá hrozně a zase chodit každé dva týdny na doplnění se mě nechce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17077
23.8.20 00:09

Každý oční lékař ti řekne, že si tím poškodíš oči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18501
23.8.20 00:43

Zkušenost nemám, ale řekla bych, že je to podobný princip jako prodloužení vlasů a to znamená, že vlasy i řasy dostanou hodně zabrat. Mě odradil ten režim, který s nimi je, jakési rozčesávání kartáčkem, nemůžeš si pořádně omýt oči, odlíčit, potápět se,… možná už je to dnes jiné :nevim: znám i řasařky, co původní řasy zastřihují, takže i když jsem fanda kdejaké procedury, do tohohle bych nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1155
23.8.20 03:29

Je to hezké chvíli, pak sem tam vypadne ŕasa a začne to vypadat blbě, před doplněním dokonce někdy i vypelichaně. Nehledě k tomu jak dlouho trvá to nalepení. Mi taky vadilo, že jse si nemohla normálně protřít oči. Nedoporučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
23.8.20 06:27

@japato a ja bych uz bez ras nebyla. Nosim je 10 let. Ano, vlastni rasy jsou namahane a po nekolika mesicich uz zmeni tvar ( nejsou zahle, ale kratke a rovne), ale to neni nevratny proces. Pokud sundas umele, tak do 3-4 mesicu se ti obnovi vlastni rasy do puvodniho stavu. Mi davaji rasy neskutecnou svobodu - nemusim se vubec malovat, a jedinny cas, ktery stravim v koupelne je u cisteni zubu a ucesani. A je treba vybrat vhodny typ rasy (rasa na rasu, hollywood lashes atd) a delku, ktere se k tobe hodi, a pak vypadaji prirozene. Doplnovani zabere cca 1-1,5hod/co 3 tydny. Procesavat je kartackem vetsinou ani nemusim (coz je tedy akce na 10s).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11866
23.8.20 06:54
@japato píše:
Ráda bych vyzkoušla umělé řasy, ale četla jsem že se tím vlastní řasy ničí, vypadávají a řídnou, tak prosím o vaše zkušnosti, jestli je to pravda… Díky:-)

Mas na mysli rasy dodelavane u kosmeticky? Tohle vlastni rasy zatezuje. Ale pokud ma zena hodne spatne rasy, proc ne.
Nezkousela jsi mangeticke rasy s magnetickou linkou? Rasy maji magnetky a jednoduse se prichyti k ocni lince. Jednoducha aplikace a drzi dobre (alespon me ano).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9151
23.8.20 07:56

Měla jsem je a za mě vyhozené peníze. Na te straně, kde spím, mi už po týdnu začaly vypadávat a bylo to strašně vidět. A to jsem měla opravdu krátké a téměř nenápadné. Musela bych chodit na doplnění každých 10 dní. Navíc mi vadilo, jak se občas překříží, někdy to až bolelo. A když byl člověk v práci, fakt nešlo lítat pro kartáček a česat je. Mám zaměstnání, kde jsem ráda, že si stihnu dojít na toaletu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9151
23.8.20 07:59

@cecetka máš tip na nějakou určitou značku těch magnetických řas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
23.8.20 09:04

Málo kdo si nechá udělat řasy decentně, pak jsou hezké. Znám jednu slečnu, co má snad 5cm dlouhé, zahnuté, husté smetáky, tak půl cm od koutků a vypadá jako strašidlo. Účel splní, nosí se jako hvězda :lol: navíc je bledá, takže je to jako pěst na oko.
Já jsem je měla asi rok, ale nebavilo mě pořád chodit a platit doplnění. Teď je mám na léto jen nabarvené a vyhovuje mi to víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18501
23.8.20 09:38
@Berry77 píše:
Málo kdo si nechá udělat řasy decentně, pak jsou hezké. Znám jednu slečnu, co má snad 5cm dlouhé, zahnuté, husté smetáky, tak půl cm od koutků a vypadá jako strašidlo. Účel splní, nosí se jako hvězda :lol: navíc je bledá, takže je to jako pěst na oko.
Já jsem je měla asi rok, ale nebavilo mě pořád chodit a platit doplnění. Teď je mám na léto jen nabarvené a vyhovuje mi to víc.

Jak dlouho ti ty nabarvené vydrží? Mě vždycky tři čtyři dny, což je škoda, protože mi to strašně vyhovuje, ale je to fakt na pár dní :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
23.8.20 09:47

@terien záleží na tom, jak moc se koupu a potápím, většinou dva týdny přes dovolenou u moře a měsíc při běžném provozu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11866
23.8.20 09:48

@Aduš8 Obycejne z Ali https://youtu.be/osm7hVO-Gkc (asi 13.minuta videa).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama