Umělý spánek, když se člověk neprobouzí :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineToma18
Kecalka 434 příspěvků 06.05.19 21:58
Umělý spánek, když se člověk neprobouzí :-(

Dobrý večer holky, chtěla jsem se zeptat, zda některá nevíte :,(. Babicka je již 5.den bez sedativ, ale neprobouzi se, zítra ji budou dělat dvoje vyšetření a uvidí se, proč se neprobouzí. Sestra říkala, že by mohla mít úplně nefunkční mozek, což asi znamená, že je to konečná, že :,(?

Reakce:
Magdalenamag
Stálice 97 příspěvků 06.05.19 22:18

Můj dědeček se nechtěl probudit 8 dní. Mozek má v pořádku. Držím palce, ať to dopadne stejně :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 23:20

@Toma18
Ahoj, bez podrobnosti se nelze vyjadrit. Obecne starsi lide se probouzeji dele, nicmene pokud vlivem urazu/onemocneni doslo k nenavratnemu poskozeni mozku, tak pak se uz proste vubec probudit nemusi

Malá princezna
Ukecaná baba ;) 1947 příspěvků 06.05.19 23:24

Někdy to chce čas. Musíte věřit :srdce: držím pěsti  :srdce:

Barry1997
Kecalka 273 příspěvků 07.05.19 00:55

Babička si možná dává na čas s probouzením. Věřím, že se probudí a všechno dobře dopadne. Přeji hodně štěstí a sil :)

Uživatel je online1mila2
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 07.05.19 01:09

@Toma18 to by me zajimalo, co je to za vysetreni a zda se delaji vsem co se nebudi :think:
Uz jsme ti psala v minulem dotazu, ze nekdo ma proste dlouhy dojezd. Moje mati ma nefunkcni vic jak pulku mozku, podle tech jejich vysetreni. Takze lezi, mluvi, mysli (vi kdo jsme, lusti krizovky, zvladne vtipy), hybe pravou pulkou tela a po 1,5roce od mrtvice zacina pomalu ovladat i pravou nohu, hur teda vidi. Citi i ze potrebuje curat. Jasne, mozna je to jedna z mala, ktera se z toho takhle dostala, ale ti doktori se s vyhlidkama vubec netrefili. Pritom ji snad taky vysetrovali a po mesici od operace bylo jasne, ze uz se nevzbudi, pac uz ji neuspavaji dost dlouho. A i kdyby se vzbudila, tak rozhodne nebude myslet :nevim:

Tohle ti nikdo nerekne. Mozek je moc slozitej. Jeste vydrz :kytka: a kolik babicce je?

Váš příspěvek
Reklama