Reklama

Umět být sám je skutečná svoboda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 17:40
Umět být sám je skutečná svoboda

Podle tohoto mota jsem se ve směs řídila poslední tři roky, vlastně od té doby, co skončil můj vážný vztah. Nějací muži mi od té doby životem prošli, ale hledali spíš pobavení, než něco stabilního. Nebylo to jednoduché, ale vím, že si ničí city nevynutím a vztah si nevydupu, takže jsem se postupně naučila žít sama a smiřovat se s tím, že ač se chlapům líbím a myslím, že jsem dobrý parťák, někde je nějaký zádrhel, který dává chlapům stopku se mnou být, a tak se z toho nestřílí, život šel dál a byl suprovej i bez chlapa.
I tak mě to ale v poslední době začíná dobíhat. Je mi 27, přijdu si spíš mladší, takže nemám pocit, že by mi ujížděl vlak, ale i tak už začínám mít pocit, že mě ten život „sama na sebe“ přijde už málo. Mám super rodinu a fajn a opravdu dobré kamarády, ale už chybí pohlazení, něha, to, že na vás někdo čeká nebo s vámi plánuje volný čas. Kde by mohla být chyba? Říká se, že dobrá holka dlouho sama nezůstane a vztah přijde, když ho nejmíň čekáš…no nevím. Přijdu si, že je o co stát + js za tu dobu byla vyrovnaná a v pohodě - a nikoho kloudného NEZADANÉHO mi život do cesty nepřivedl.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Esmeralda75
Závislačka 3359 příspěvků 25.03.18 17:51

To ti asi těžko někdo napíše v čem je chyba, mne je 42 a mohla bych to od tebe zkopírovat. Ja zkoušela i seznamky, seznámení přes známe atd…No jaksi to nevyšlo. Taky si říkám, kde je chyba, taky si myslím že jsem celkem fajn parťák a ošklivá taky nejsem.Uz jsem se ptala i okolí, co je na mě sakra špatně? :mrgreen:,no na to mi nikdo neodpovedel :nevim:.Asi je to i o štěstí, koho potkáš, fakt nevím.

kacz
Kelišová 6044 příspěvků 25.03.18 17:55

Je to pravda, že umění být sám je svoboda. A je pravda, že to přijde, když to nejméně čekáš. Neřeš to.

Verun83
Echt Kelišová 8671 příspěvků 33 inzerátů 25.03.18 17:58

Odpoved mas v nazvu diskuze. Prelad se na moto, ktere k tobe pritahne muze na vazny vztah.

PetrBk
Kecalka 416 příspěvků 25.03.18 18:06

Stačí si přečíst tady pár diskuzí a člověk tak nějak dostane pocit, že s někým být není zrovna úplně ono…

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 25.03.18 18:18

Já jsem na tom úplně stejně. 4 roky ubehly od vážné známosti. Pár mizernych vztahů nevztahů proběhlo, vydrželo to max 2 mesice, naposledy na podzim. Zvykla jsem si být sama, nic mi nechybí, ale podvědomě citim, ze tak to být nema. Akorát mně je už 32

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 25.03.18 19:47

Taky jsem delší dobu byla sama, bála jsem se totiž závislosti, která občas ve vztahu vznikne. předchozí vztahy nebyli nic moc, protože buď to byl vztah plný očekávání a více či méně majetnický z jeho nebo mé strany..a vztahy, které vznikli na základě, že jsem k sobě našla někoho kloudného končili tragikomicky :D objetí a parťák mi chyběl ale smířila jsem se, že raději spokojená a sama než v něčem jen tak na půl…zní to jako prázdná fráze, ale ON se objevil ve chvíli kdy jsem ho ani za mák nehledala a hlavně to Vůbec nečekala. byla jsem otevřená hned co jsme se dali do řeči a řekla mu že chci vztah, kde budeme spolu a zároveň svobodní. přesně věděl jak to myslím.. žádné očekávání, žádné lži, prostě jsme do toho šli hned od začátku na plno a bez přetvářky. klape to do teď, máme spolu miminko, domácnost a vše co děláme, děláme dobrovolně a z lásky a víme, že můžeme kdykoli odejít. ani miminko nebereme jako poutající závazek. on ví, že nevyžaduji věrnost, ale upřímnost a přesto že může, nezkouší to jinde. já vím, že můžu mít někoho kdo mi nabídne větší luxus a fin. jistotu, ale nehledám, a raději se sem tam rozčílím nad jeho lehkovážností a všichni ostatní by řekli nezodpovědností, ale cítim že žiju a jsem šťastná..došlo, že být spokojená neznamená bý šťastná. já věřím, že každej má někde tu svoji druhou polovinu, se kterou s lehkostí a bez nátlaku buduje takový vztah, ale zbytečné ji hledat a představovat si. já si třeba nikdy nepředstavovala že můj pravý bude ženatý a první půl rok budeme řešit jeho rozvod. ani jsem to po něm nechtěla… ani že celých 25 let žije kousek ode mě, máme tisíc společných přátel a nikdy před tím se nepotkali. prostě myslím, že vesmír nějak přivede ty dvě poloviny k sobě, až jsou připraveni vytvořit ten celek..zní to jako klišé, taky je to jen můj subjektivní pohled. ale tak jak vnímám ten vztah, vnímám i celý život a zatim mi to víceméně vychází a je to sranda :lol: všechno k tobě přichází ve chvíli, kdy jseš na to připravená. i když většinou jen nevědomě

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 25.03.18 19:52

Panebože, to sem mohla napsat deníček :lol: pardon  :nevim:

Jogy
Kecalka 155 příspěvků 25.03.18 19:53

Ja som sám pár let. Vek 33. Milenky by sa aj našli ale ja už nejak milenecky pomer nechci len vztah :zed: :nevim:

Uživatel je onlineEditte
Kecalka 486 příspěvků 25.03.18 20:29

@Malinkydablik Krásně napsáno :kytka:

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 25.03.18 21:25
@PetrBk píše:
Stačí si přečíst tady pár diskuzí a člověk tak nějak dostane pocit, že s někým být není zrovna úplně ono…

Ciz je logicjy tím, že tu píší kidi co mají problém. Ti kteří mají krásný vztah jaksi o tom nepotřebují psát do diskuze :D
A věřím, že takových je dost.

PetrBk
Kecalka 416 příspěvků 25.03.18 21:56

Bylo by to fajn, kdyby jich bylo dost. Já si myslím, že těch opravdu spokojených moc není.

sturnus_vulgaris
Kelišová 5340 příspěvků 26.03.18 08:12

@Verun83 Jak se prosím přelaďuje na „moto, ktere k tobe pritahne muze na vazny vztah“??? Jak takové motto vlastně vypadá?

Neber to prosím jako rýpání, ale mně to připadá jako strašně obecná a nicneříkající rada.

Verun83
Echt Kelišová 8671 příspěvků 33 inzerátů 26.03.18 08:22

@sturnus_vulgaris
Treba, jsem otevrena pro muze, co si preje vazny vztah. Nebo nejlepe si definovat, jak ten vztah ma vypadat.
U me to fungovala. Po nepodarenem vztahu v mladi, jsem si rikala, ze chci mit klid od reseni potizi ve vztahu. Ze mi staci sex. No tak prisel super milenec. Jenze po pul roce jsem se zamilovala a chtela vic nez se jen schazet v posteli. Tak jsem chtela muze, co me nebude chtit jen do postele, no a prisel on, vtipnej, spolecenskej, telefonni hovory na 2h. Vylety. Randeni. Sex desnej 1× za mesic. Pri zamysleni mi doslo, kde je chyba. V mem nastaveni. Takze jsem chtela muze se kterym bude skvely sex a ktery se mnou bude i randit a bude me chtit se vsim vsudy, takovou jaka jsem. No a prisel a jsme spolu 10 let…
Doporucuji precist knihu Tajemstvi.

sturnus_vulgaris
Kelišová 5340 příspěvků 26.03.18 08:25

@Verun83 Obávám se, že naplnění těch „představ“ fungovalo i díky tomu, kolik Ti tehdy bylo. Protože bylo z čeho vybírat, hodně lidí bylo ještě nezadaných a navíc jsi byla v rozpuku mládí, a tudíž pro muže atraktivní.

Každopádně, zakladatelka má teprve 27, tak má velkou šanci, že když si bude správně představovat, tak na toho prince narazí.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Chtěla vyšší alimenty výměnou za podporu ve volbách, píše Parobek. Co na to Petra?

Měl to být velkolepý návrat do vrcholné politiky, místo toho ale bývalý... číst dále >

Až Laura jednou promluví, tak to bude fičák, říká Homola o dceři

Hudebník Matěj Homola (45) je sice na cestě po indických velehorách, i do... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >