Umí být vaši partneři něžní?

Claudine
30.6.20 14:55

Umí být vaši partneři něžní?

Umí být vaši chlapi něžní? Myslím obecně, nejen v sexu? Přijde mi, že většina to neumí, nechce nebo se za to stydí, přitom ženský to určitě ocení.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.6.20 15:16

Kdysi uměl, teď už neumí :(

• Nahlásit
  • Citovat
14040
30.6.20 15:21

Co si tak pod tím u chlapa mám představit? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
30.6.20 15:22

Když chce… když na to kašle, tak se připomenu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 15:24

ne

Neumí

• Nahlásit
  • Citovat
7538
30.6.20 15:28

Ano, všichni mí partneři to uměli. Popravdě si neumím představit, že to jako někdo neumí. Přijde mi to na úrovni „neumí být hodný“ atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
30.6.20 15:30
@Lalelale píše:
Ano, všichni mí partneři to uměli. Popravdě si neumím představit, že to jako někdo neumí. Přijde mi to na úrovni „neumí být hodný“ atd…

Co si pod tím něžný máme představit? Jestli si třeba představujeme to samé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2756
30.6.20 15:31

No - alfa samci to moc neumí..
ti přitahují mne

ti ostatní to umí, ale zas mne nepřitahují :-D
takže jsem celý život s tou něžností na štíru a už to tak evidentně zůstane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
30.6.20 15:37
@Lucy75 píše:
No - alfa samci to moc neumí..
ti přitahují mneti ostatní to umí, ale zas mne nepřitahují :-D
takže jsem celý život s tou něžností na štíru a už to tak evidentně zůstane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kdo to je ten alfa samec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7538
30.6.20 15:38
@izquierdo píše:
Co si pod tím něžný máme představit? Jestli si třeba představujeme to samé.

Tak obecná něžnost, umět jemně pohladit po vlasech, na ruce, pomazlit se, stulit se společně na gauči, bez snahy se prostě dostat k sexu. Nebo něha v životě, konkrétně na svém chlapovi si hrozně vážím jeho něhy ke zvířatům. Když nad tím přemýšlím, tak se ta něha dá asi interpretovat různě a tohle by se dalo i pojmenovat jako hodný nebo romantický. Tak uvidím, co pod tím vidí ostatní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9308
30.6.20 15:42

Ano :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
30.6.20 15:59

Ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54616
30.6.20 16:05
@Claudine píše:
Umí být vaši chlapi něžní? Myslím obecně, nejen v sexu? Přijde mi, že většina to neumí, nechce nebo se za to stydí, přitom ženský to určitě ocení.

Umí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1787
30.6.20 16:12

Je hodně něžný. Pokud myslíme ty obecné situace, že mě pohladí, obejme, přitulí se. Stejně tak třeba k mé malé sestře - když na něj neustále leze, chce aby ji strejda tahal tam či onam :mrgreen:. A k dětem celkově - když jsem ho prvně viděla chovat narozeného bratránka, tak to byl krásný pohled :kytka:. Stejně tak umí být nězný i v sexu, ale když na to přijde, umí to taky roztočit na opačnou stranu :mrgreen:. Co se týče alfa samec/nealfa samec (i když, co si pod tím představit) :mrgreen: - něžný sice umí být, ale také umí být dost ostrý, nebojí se ozvat, když vidím, jak třeba vede svůj team, tak je spravedlivý, ale dost přísný a rázný. Rozhodně to není pan cukřenka, co by třeba na úřadě (nebo kdekoliv jinde) stál, nechal na sebe šňafat a reagoval ustrašeným polohláskem :mrgreen:

Příspěvek upraven 30.06.20 v 17:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24862
30.6.20 16:13

Umí a už dvacet let :srdce: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...