Umí se plazit ale nechce se mu

84
29.4.20 22:14

Umí se plazit ale nechce se mu

Zdravím, mám skoro 8 měsíčního chlapečka. Je to asi dva týdny co se naučil plazit. Ale problém je že on nechce. Když po obýváku udělám cestičku z křupek co miluje tak se plazí pomalu rychlostí blesku ale sám neobjevuje. Leží si na puzzlích ale dál nejde. Čekala jsem, že když na to přijde bude všude šmejdit a ono nic. A hlavně tak nevydrží dlouho a hned pláče že chce do náruče. Už mě nenapadá jak jinak motivovat aby objevoval sám. Máte zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6450
29.4.20 22:18

Dej mu cas ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
29.4.20 22:20

@Tarjei Myslíte, že časem přijde na to že může objevovat celý byt a ne jen svůj koutek? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3756
29.4.20 22:20

V osmi měsících byl syn pořád na místě. Neplazil se, rovnou lezl, ale až v deseti měsících, možná déle. Já ho nikdy nijak nemotivovala, začal se přesouvat až když chtěl. Když nechce nebo neumí, tak s tím nic nenaděláš. Dej mu prostor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6450
29.4.20 22:22

@Marie f jasne ze jo, je to prirozeny, on se rozhoupe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84

@Čičorečka jenže on umí a plazí se rychle když něco chce :slight_smile: jde mi o to, že jsem čekala že bude objevovat a nebude chtít mámu pořád u zadku a bude zkoumat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3756
@Marie f píše:
@Tarjei Myslíte, že časem přijde na to že může objevovat celý byt a ne jen svůj koutek? :lol:

Ne, bude i v osmnácti sedět na puzzlích a rozhlížet se kolem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
29.4.20 22:23

@Tarjei děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3756
29.4.20 22:25
@Marie f píše:
@Čičorečka jenže on umí a plazí se rychle když něco chce :slight_smile: jde mi o to, že jsem čekala že bude objevovat a nebude chtít mámu pořád u zadku a bude zkoumat

No tak nechce zkoumat :nevim: zatím mu stačí, co má v dosahu. Nebude na místě navěky. On začne šmejdit, neboj. Ale až sám bude chtít, ne až bude chtít mamka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
29.4.20 22:26

@Čičorečka To byl humor. ;) Jen jsem chtěla vědět jestli je vše v pohodě když nemá zájem objevovat nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2557
29.4.20 22:58
@Čičorečka píše:
Ne, bude i v osmnácti sedět na puzzlích a rozhlížet se kolem :lol:

Tak v těch 18 by jistě byly některé matky spokojené :lol:

@Marie f pokud to umí, tak bych vubec neřešila, občas mu poskladala krupky, asi mu zatím stačí jeho prostor ;) co vyvadely moje děti v 8 měsících říkat radši nebudu… Ale znám hodně flegmatickych dětí které se starší i v tomhle věku mohly položit na deku a za půl hodiny si je našla na stejném místě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
29.4.20 23:01

@welovefashion to je to co já právě nemůžu :lol: :lol: potřebuje mě pořád za zadkem a jakmile se o pár centimetrů hnu začne řvát a už nechce být na bříšku vůbec :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2557
30.4.20 08:42
@Marie f píše:
@welovefashion to je to co já právě nemůžu :lol: :lol: potřebuje mě pořád za zadkem a jakmile se o pár centimetrů hnu začne řvát a už nechce být na bříšku vůbec :lol:

A on se neumí prekulit na záda, když je mu na brichu nepříjemně? Nebo je jen zvyklej, že od maminky má lepší rozhled:blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
30.4.20 09:04

@welovefashion když opravdu chce překulí se ale od narození je hrozně kontaktní a pořád se ho to drží. :D On jednou snad přijde čas kdy zjistí že máma není jediná na světě. :mrgreen: A je hodně pohodlný. Když se mu nechce tak se rozbrečí a ví, že já vždy přijdu a udělám to za něj. (Zvednu ho apod.) Ale už na sobě pracuju tak snad není pozdě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama