Umístění zavinovačky do Römer Baby-Safe 2 i-Size

5761
19.3.21 17:37

Umístění zavinovačky do Römer Baby-Safe 2 i-Size

Zdravím. Pročetla jsem několik diskuzí, ale stále si nevím rady. Mám doma autosedačku Römer Baby-Safe 2 i-Size a koupila jsem si do ní obyčejnou bavlněnou zavinovačku s otvory pro pásy. Nejsem ale schopna přijít na to, jak odpojit pásy sedačky a provléct je zavinovačkou. Vím, zřejmě, jak oddělat pásy z vrchu sedačky, ale problém je ten, že tam jsou ty dva ramenní pásy spojeny v jeden, takže to zavinovačkou neprovleču. Potřebuji asi tedy poradit, jestli je způsob, jak konkrétně u této sedačky odpojit pásy zespodu - kde vedou z boků u nožiček. Jde to vůbec? :? Snad jsem to popsala srozumitelně :mrgreen: Děkuji moc :think: :) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72
20.3.21 12:05

Musí být zavinovačka na 5-ti bodové pásy. Většina vajíček má jen 3 bodové pásy a tam tahle zavinovačka sedí, ale na 5-ti bodové sedí málo co

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5761
20.3.21 13:13

@Jolana24 já myslím, že sedět by měla, kdyby byla možnost odepnout pásy zespodu, tak to provleču zavinovačkou a neměl by být problém… :think: Jen právě nevím, jestli to vůbec jde, nebo je na to nějaký fígl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
21.3.21 11:38

@Venetta ale ta zavinovačka má jen 3 díry ne? Na 5-ti bod je jiná. Je tam normálně 5 děr a ty vrchní jsou spojený zipem nebo suchým zipem, aby se dali rozpojit a provlíknout tím pásy. Takhle, i kdyby se to povedlo, tak ty boční pásy půjdou přes tu zavinovačku a to být nesmí kvůli bezpečnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5761
21.3.21 20:34

@Jolana24 zavinovačka má více děr..radši posílám foto :) Ale asi to tam fakt nedostanu :think: Já už mám sice za sebou dvě děti, ale toto jsem u žádného neřešila a ani mě nenapadlo, že by v tom mohl být problém, myslela jsem, že to bude děláno univerzálně :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat