Umíte si představit život s chlapem, který už má děti?

Anonymní
29.5.20 16:39

Umíte si představit život s dětnym chlapem?

Ahoj, chci se zeptat. Umíte si představit život s chlapem co ma deti s předchozího vztahu? Jestli to prožívate tak jaký to je? Děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.5.20 16:43

3 děti a náročné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 16:45
@Modrásek modrý píše:
3 děti a náročné :)

Jak náročné? Máš je rada jako vlastní? Ja jsen e seznamila s jediným ale ma uz deti a nevim jestli do toho upřímně jit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3539
29.5.20 16:48

Do toho bych nikdy nesla kdybych byla bezdetna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 16:49
@Kaileee píše:

Nemam deti právě, je mi 25 a nevim jestli jit do toho jemu je 27

• Nahlásit
  • Citovat
4698
29.5.20 16:53
@Kaileee píše:

Přesně tak. Proč si ničit nervy s exkou, cizími dětmi, být omezena v počtu vlastních… :nevim: proč nebýt tou první, proč neprožívat spolu poprvé typu první společné bydlení, svatba, těhotenství, děti… Proč respektovat odliv času a peněz mého muže někam mimo naší rodinu…nedej Bože si někým nechat narušovat naše plány :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4698
29.5.20 16:55
@Anonymní píše:
Nemam deti právě, je mi 25 a nevim jestli jit do toho jemu je 27

V tomhle věku jsem se seznámila a manželem. Oba svobodní, bezdětní a pracující…teď máš ještě hodně času a možností výběru. Kdyby ti bylo o deset let víc, tak tě takto nepřemlouvám :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40458
29.5.20 16:56

U nas to dobre dopadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 16:56

Z vlastní zkušenosti vím, že nejde tak ani o ty děti ale o to, že v mužově životě aktivně figuruje ex. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
10389
29.5.20 16:59

Ne a ani bych to nechtela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5973
29.5.20 17:05

Ne, sama jsem si s dítětem musela najít chlapa a další dítě bych už „nesnesla“. A to nemyslím zle, jsem ale ráda, že on do nás šel :mrgreen:

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
29.5.20 17:13

Ne, nerada si komplikuju život, když to není nutné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 17:16
@Anonymní píše:
Z vlastní zkušenosti vím, že nejde tak ani o ty děti ale o to, že v mužově životě aktivně figuruje ex. :cert:

Jak to myslíš? Obi pry spolu nějak vztaj vyloženě nemaji, jen si předávají deti nic vic. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2876
29.5.20 17:17

Chodila jsem s jedním, co měl děti a stalo to za pytel. Zvlast když sama děti nemáš, neumíš se tolik vzit do těch potřeb a navíc jsou ty děti tak trosku jedno. Vidíš manýry, co si nese třeba od maminky a už vznikají zbytecne hádky. Moje segra je už skoro 20 let s chlapem co měl tři decka a teď s odstupem času říkala, ze kdyby mohla vrátit čas, nikdy do toho nejde. 80% jejich hádek je kvůli těm klukům a to ještě teď.

Můj muž žil 7 let s paní co měla dvě děti a říkal, ze teď když vidí jaké to je, když má svoje, tak se to neda srovnat. Ze láska je úplně jinaci i takový ten pohled, co odpustis. Vlastnímu decku vždycky víc než cizímu. Proste je v tom více srdce a to je fakt.

Za mě jsi mladá, pokud se ti chce, zkus to. Každopádně budes připravena pak už na ledasco ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 17:18
@Anonymní píše:
Jak náročné? Máš je rada jako vlastní? Ja jsen e seznamila s jediným ale ma uz deti a nevim jestli do toho upřímně jit :nevim:

Mam je ráda jinak než vlastní. Náročné psychicky, fyzicky i finančně :) Bezdětná a mladá bych do toho nešla, ale hodně záleží na vztahu tvého partnera s ex-

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama