Úmorné svědění strii v těhotenství

13
11.2.21 22:15

Prosím o radu, svědění strií v těhotenství

Ahoj, prosím o radu… Jsem 38tt pomalu a jistě finišuji. Na závěr mi docela dost popraskalo bříško kolem pupku a strie neuvěřitelně svědí. Nemáte prosím někdo něco osvědčeného, po čem by se mi od svědění ulevilo? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
360
12.2.21 10:14

V lékárně tuším že se to jmenuje ElastiQ je to krém, strašně hezky voní a pomáhal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
12.2.21 15:31

@LucEm Elastiq proti setriim se mažu celé těhu ale teď prostě ke konci mj to nesedí. V lékárně doporučuji zinkovou mast ale to je úleva na chvilku, placentu mám vzadu a malá jak se mi tam propina a hemží tak me tu kůži napíná a strie rudnou nabíhají a straaasne svědi :zed: asi hold budu muset vydrzet,
ale děkuju za odpověď :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
12.2.21 20:21

Přesně vím, jak se cítíš. Já už přenáším a pomáhá jedině mazat, mazat a mazat. Patlám na sebe avokádový olej, Mixu, těhu krémy x krát denně. Prostě vše, co mi příjde pod ruku. Mastná jsem sice jak pánvička, ale od svědění to pomáhá. Hlavně tu kůži nenechat vyschnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
12.2.21 21:17

@S.Ellie :hug:
Přenášíš, chudero, ja už pomalu malinkou přemlouvám aby se pomalu chystala ven ale ji se tam líbí ;) jojo přesně jak píšeš, mažu mažu ale hlavní problém mam v noci, když se nevědomě poškrábu tak to nejde zastavit :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat