Umrtvení při vrtání kazu?

Anonymní
15.11.20 21:46

Umrtvení při vrtání kazu?

Milé maminky,
v týdnu mě čeká zubařka a jsem z toho už pár dní vyklepaná, nesnáším tam chodit, mé zubařce tak úplně nevěřím, ale bohužel není na výběr a člověk u nás musí být rád, že je vůbec u některé zapsaný.
Minule mi vrtala mé první kazy, do té doby jsem s tím neměla žádnou zkušenost. Vrtala bez umrtvení, ani mi ho nenabídla. Nevím, jak hluboké byly, jak říkám, nemám porovnání. Ale je to pro mě strašně nepříjemné a bojím se už předem.
Jeden z těch vrtaných zubů mě opět pobolívá, předpokládám, že mě čeká dali vrtání. A tuším, že ještě u dalšího zubu. 8o
Jak to míváte vy, vrtají vám zuby naživo, nebo s umrtvením? Moje zubařka je stará škola. A já pořád přemýšlím, jestli si o ty injekce říct. Jedná se o zuby nahoře, 6 a 7. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7207
15.11.20 21:53

Injekci jí proplatí pojišťovna, jen je to delší, musí počkat, až injekce začne reagovat. Řekni si o ní, nebo zkus najít jiného lidštějšího doktora.

My jsme přešli k novému dr, ten dělá vše s injekcí. Pokud je potřeba více dávek, říká, že není problém připíchnout, že to účtuje pojišťovně, vše ostatní je na mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4495
15.11.20 21:54

Vždy každé vrtání s injekci. Moje se mě ptá zda chci, že to je třeba malé… chci vždy!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 21:54

@bublinek
Děkuji. O peníze mi ani nejde, spíš jestli je normální si říct o injekci „jen“ při vrtání..

• Citovat
  • Nahlásit
7207
15.11.20 21:57
@Anonymní píše:
@bublinek
Děkuji. O peníze mi ani nejde, spíš jestli je normální si říct o injekci „jen“ při vrtání..

já jsem posera, řekla bych si

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4000
15.11.20 21:58

Normálně si o ně řekni, i kdybys je měla platit ze svého, vždyť Supracain stojí pár korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4495
15.11.20 21:59
@Anonymní píše:
@bublinek

Jasné. Já si vždy říkám a zubařka ví a už se mě rovnou ptá, ví že jsme posera…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
15.11.20 22:07

O injekci si říkám už když vytahuje zrcatko a to nemusí ani nic dělat. Bolest vydrzim, ale u zubaře teda fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
15.11.20 22:08

Moje zubařka se mě ani neptá, automaticky dělá vždy vše s injekcí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1474
15.11.20 22:09

Já když byla u zubaře před pár týdny, odvrtávala mi zubní kámen skoro na všech zubech. Prvních 30 minut jsem myslela, že ani dom nedojdu po svých.
Následující den jsem musela být na Paralenu, jaká to byla bolest. Vůbec jsem netušila, že odstranění zubního kamene tak bolí. Příště bych si taky řekla o injekci, jestli se na toto dává.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7312
15.11.20 22:12

Taky si nechávám dávat injekce. Proč zbytečně trpět, když je tahle možnost. Nežijeme ve středověku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
15.11.20 22:12

@korneli

Na tom jsem byla minuly týden taky. Zkusila bez injekce tak jsem řekla, ze to nedám a sup už mi dvě lupla. Pak už to bylo v pohodě, vpředu jsem necítila nic a vzadu když zajela hodně pod dáseň tak tam už jo, ale jenom hodně málo. Obdivuji, ze jsi to zvládla, to já bych nedala a utekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7207
15.11.20 22:14
@korneli píše:
Já když byla u zubaře před pár týdny, odvrtávala mi zubní kámen skoro na všech zubech. Prvních 30 minut jsem myslela, že ani dom nedojdu po svých.
Následující den jsem musela být na Paralenu, jaká to byla bolest. Vůbec jsem netušila, že odstranění zubního kamene tak bolí. Příště bych si taky řekla o injekci, jestli se na toto dává.. :think:

s tím ti pomůže dentální hygiena
ale muselo toho být fakt hodně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 22:14

Děkuji všem. Ani nevíte, jak jsem ráda, že nejsem jediná posera. Návštěva zubařky je pro mě peklem, jsem vždycky nervózní už od objednání. Nedávám to ani po psychické stránce a ani po stránce bolesti, přitom jinak si myslím, že poseroutka nejsem…

• Citovat
  • Nahlásit
60910
15.11.20 22:21

Moje má přímo v kartě uvedeno, že všechny zásahy jen s anestezii.. Zaprvé mám od bývalého zubaře trauma na celý život, zadruhé mám extrémně citlivé zuby, takže mě bolí i prohlídky.. Bez anestezie sní ránu.. Jo a platí ji pojišťovna, u soukromnika, jsem platila 500 Kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama