Reklama

Umrtvení zubů u zubaře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 11:18
Umrtvení zubů u zubaře

Dobrý den, maminky chtěla bych se jen zeptat když chodíte k zubaři vrtat zuby necháváte si píchnout injekci na umrtvení? Ja ano a to je ten můj problem.. Doma se mi všichni neustále posmivaji že nic nevydržím, a tak.. Moje zubařka mi sama ale řekla že mam velmi citlivé zuby a že bez injekce by to pro mě bylo peklo. Ale i tak sem doma pro tchyni a ostatní jen pro smích(muj muž to naštěstí chápe)… Děkuji, chtěla bych jen vědět jestli jsem taková jen ja nebo i nekdo jinY :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 27.01.17 11:19

Ne, nenechávám.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 27.01.17 11:21

Jedině s injekcí, nejsem masochista.

Salorka
Závislačka 4192 příspěvků 6 inzerátů 27.01.17 11:22

Ano, nechávám a vždy. Naše zubařka je dává automaticky všem. A kdyby ne, bez ní bych si to dělat nenechala :-)

Helileli
Závislačka 2773 příspěvků 27.01.17 11:23

Ano, nechávám, nemám žádné masochisticke sklony a nevím, proč bych měla překonávat bolest, když mě nic bolet nemusí.

Pekoni
Extra třída :D 13393 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 11:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, maminky chtěla bych se jen zeptat když chodíte k zubaři vrtat zuby necháváte si píchnout injekci na umrtvení? Ja ano a to je ten můj problem.. Doma se mi všichni neustále posmivaji že nic nevydržím, a tak.. Moje zubařka mi sama ale řekla že mam velmi citlivé zuby a že bez injekce by to pro mě bylo peklo. Ale i tak sem doma pro tchyni a ostatní jen pro smích(muj muž to naštěstí chápe)… Děkuji, chtěla bych jen vědět jestli jsem taková jen ja nebo i nekdo jinY :-)

Na tchýni a ostatní co se Ti posmívají se vykašli. Lepší si nechat dát injekci než pak kvůli strachu nejít k zubaři ;) Já bych taky na každé vrtání chtěla injekci, ale moje zubařka ho při každém nedává.

Brení
Povídálka 32 příspěvků 27.01.17 11:23

Bez injekce ani ranu :lol:

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 27.01.17 11:24

S injekcí, i když nevím, jestli by si ji moje zubařka troufla dát po dvou posledních reakcích ;-). Ještě si pamatuji zážitky od zubaře, kdy se mi rosily i brýle ;-)

Peťula1980
Stálice 77 příspěvků 27.01.17 11:24

Klasický kaz bez injekce, jde jen o pár vteřin…krčky s injekcí…ty fakt bolí :(

arinecka
Závislačka 4603 příspěvků 27.01.17 11:24
@Anonymní píše:
Dobrý den, maminky chtěla bych se jen zeptat když chodíte k zubaři vrtat zuby necháváte si píchnout injekci na umrtvení? Ja ano a to je ten můj problem.. Doma se mi všichni neustále posmivaji že nic nevydržím, a tak.. Moje zubařka mi sama ale řekla že mam velmi citlivé zuby a že bez injekce by to pro mě bylo peklo. Ale i tak sem doma pro tchyni a ostatní jen pro smích(muj muž to naštěstí chápe)… Děkuji, chtěla bych jen vědět jestli jsem taková jen ja nebo i nekdo jinY :-)

Já si vždy nechám poradit od zubaře, když řekne že by injekce bolela víc než vrtání tak mu věřím a v pohodě. :mrgreen: Pokud to ale máš jak to máš tak neposlouchej co říká okolí, prostě tě to bolí tak si necháš dát radši injekci, nic špatného na tom není, ty v klidu sedíš a zubař může pracovat beze strachu že mu ukousneš vrtačku :mrgreen:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 27.01.17 11:24

Ano, nechávám. Můj zubař ji dává automaticky. Manžel si ji taky nechává dát. Nejsem masochista.

Tansele
Kecalka 131 příspěvků 27.01.17 11:25

Mně dává zubař automaticky, ani by mě už nenapadlo, nechat se mučit bez. A co je proboha komu do toho, to musíš doma hlásit, co ti zubař dává? A když jdeš na gyndu, tak taky tchýni říkáš, jak ti koukala dr. na pipku? Nechápu, že si z toho něco děláš, tak to prostě tchýni neříkej a nebav se o tom, ne?

peta81
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 27.01.17 11:25

Ja vse bez injekce. vrtani i cisteni kanalku :nevim: jedine kdyz mi trhali moudraky, tak to jsem je mela :lol:
kazdopadne bych se na rodinu vybodla, bud jim to vubec nerikej nebo je odpalkuj. co je jim po tom? kdyz te to boli, je to tvoje vec, ze mas injekce. kazdy to ma asi jinak citlive, mne treba vrtani prijde jen neprijemne, neboli :nevim:

amalka3455
Kecalka 312 příspěvků 27.01.17 11:26

Jak kdy. Dávám na doporučení zubařky. Vždycky řekne, kdy to může udělat bez injekce a kdy mi ji raději dá, protože musí vrtat hluboko.
Tak to doma neříkej, žes měla injekci, v podstatě do toho nikomu nic není.

maxadel
Kecalka 213 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 11:28

Vždycky si nechám píchnut - vrtání mi nepřijde jako něco super příjemnýho. opich necítím a pak si tam dokonce zvládnu v tom křesle i pěkně odpočinout :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama