Umrtvení zubů u zubaře

Smazaný anonym
27.1.17 11:18

Umrtvení zubů u zubaře

Dobrý den, maminky chtěla bych se jen zeptat když chodíte k zubaři vrtat zuby necháváte si píchnout injekci na umrtvení? Ja ano a to je ten můj problem.. Doma se mi všichni neustále posmivaji že nic nevydržím, a tak.. Moje zubařka mi sama ale řekla že mam velmi citlivé zuby a že bez injekce by to pro mě bylo peklo. Ale i tak sem doma pro tchyni a ostatní jen pro smích(muj muž to naštěstí chápe)… Děkuji, chtěla bych jen vědět jestli jsem taková jen ja nebo i nekdo jinY :-)

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

2512
27.1.17 11:19

Ne, nenechávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.17 11:21

Jedině s injekcí, nejsem masochista.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4485
27.1.17 11:22

Ano, nechávám a vždy. Naše zubařka je dává automaticky všem. A kdyby ne, bez ní bych si to dělat nenechala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
27.1.17 11:23

Ano, nechávám, nemám žádné masochisticke sklony a nevím, proč bych měla překonávat bolest, když mě nic bolet nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13409
@Anonymní píše:
Dobrý den, maminky chtěla bych se jen zeptat když chodíte k zubaři vrtat zuby necháváte si píchnout injekci na umrtvení? Ja ano a to je ten můj problem.. Doma se mi všichni neustále posmivaji že nic nevydržím, a tak.. Moje zubařka mi sama ale řekla že mam velmi citlivé zuby a že bez injekce by to pro mě bylo peklo. Ale i tak sem doma pro tchyni a ostatní jen pro smích(muj muž to naštěstí chápe)… Děkuji, chtěla bych jen vědět jestli jsem taková jen ja nebo i nekdo jinY :-)

Na tchýni a ostatní co se Ti posmívají se vykašli. Lepší si nechat dát injekci než pak kvůli strachu nejít k zubaři ;) Já bych taky na každé vrtání chtěla injekci, ale moje zubařka ho při každém nedává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59

Bez injekce ani ranu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
27.1.17 11:24

S injekcí, i když nevím, jestli by si ji moje zubařka troufla dát po dvou posledních reakcích ;-). Ještě si pamatuji zážitky od zubaře, kdy se mi rosily i brýle ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Klasický kaz bez injekce, jde jen o pár vteřin…krčky s injekcí…ty fakt bolí :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7859
@Anonymní píše:
Dobrý den, maminky chtěla bych se jen zeptat když chodíte k zubaři vrtat zuby necháváte si píchnout injekci na umrtvení? Ja ano a to je ten můj problem.. Doma se mi všichni neustále posmivaji že nic nevydržím, a tak.. Moje zubařka mi sama ale řekla že mam velmi citlivé zuby a že bez injekce by to pro mě bylo peklo. Ale i tak sem doma pro tchyni a ostatní jen pro smích(muj muž to naštěstí chápe)… Děkuji, chtěla bych jen vědět jestli jsem taková jen ja nebo i nekdo jinY :-)

Já si vždy nechám poradit od zubaře, když řekne že by injekce bolela víc než vrtání tak mu věřím a v pohodě. :mrgreen: Pokud to ale máš jak to máš tak neposlouchej co říká okolí, prostě tě to bolí tak si necháš dát radši injekci, nic špatného na tom není, ty v klidu sedíš a zubař může pracovat beze strachu že mu ukousneš vrtačku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5621

Ano, nechávám. Můj zubař ji dává automaticky. Manžel si ji taky nechává dát. Nejsem masochista.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
27.1.17 11:25

Mně dává zubař automaticky, ani by mě už nenapadlo, nechat se mučit bez. A co je proboha komu do toho, to musíš doma hlásit, co ti zubař dává? A když jdeš na gyndu, tak taky tchýni říkáš, jak ti koukala dr. na pipku? Nechápu, že si z toho něco děláš, tak to prostě tchýni neříkej a nebav se o tom, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2380
27.1.17 11:25

Ja vse bez injekce. vrtani i cisteni kanalku :nevim: jedine kdyz mi trhali moudraky, tak to jsem je mela :lol:
kazdopadne bych se na rodinu vybodla, bud jim to vubec nerikej nebo je odpalkuj. co je jim po tom? kdyz te to boli, je to tvoje vec, ze mas injekce. kazdy to ma asi jinak citlive, mne treba vrtani prijde jen neprijemne, neboli :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.17 11:26

Jak kdy. Dávám na doporučení zubařky. Vždycky řekne, kdy to může udělat bez injekce a kdy mi ji raději dá, protože musí vrtat hluboko.
Tak to doma neříkej, žes měla injekci, v podstatě do toho nikomu nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
27.1.17 11:28

Vždycky si nechám píchnut - vrtání mi nepřijde jako něco super příjemnýho. opich necítím a pak si tam dokonce zvládnu v tom křesle i pěkně odpočinout :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama