Umrtvovací vložka v zubu a otok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 22:58
Umrtvovací vložka v zubu a otok

Ahojky, měla jste některá otok po vložení umrtvovací vložky? já ji tam mám danou po 4té a opět otok, bolest..
prosím o anonym, děkuji

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 15.12.17 07:16
@Anonymní píše:
Ahojky, měla jste některá otok po vložení umrtvovací vložky? já ji tam mám danou po 4té a opět otok, bolest..
prosím o anonym, děkuji

ne :think: :think: tedy trochu první den, pak klid. otok žádný

Murka
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 15.12.17 07:44

Otok a lehkou bolest jsem měla jen druhý den při první vložce. Pak už ne. Něco bude špatně. Napadá mě možnost alergické reakce na některou složku té dočasné výplně.

Verpa5
Kecalka 195 příspěvků 15.12.17 07:46

Otok a bolest trvala jen den po vložení pak byl klid, ale řekli mi, že to může bolet až dva dny… už jsem ani nevěřila, že to přejde a ono jo ;)

marka123
Kecalka 487 příspěvků 15.12.17 09:01

To vypada jako zanet, zavolejte zubarovi, co s tim

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 23:27

Ahojky všem, popíšu mou situaci..
V těhotenství mi zubařka udělala velmi hluboký kaz,2měsíce po porodu mi praskla plomba.Tak mi to zubařka opravila a dala mi tam vložku, do pár dní se mi udělal vedle zubu váček, který byl plný hnisu..tak jsem mačkala a když to nešlo(tak jsem pěkně trpěla bolestí),hned mi vložku vyndala, vyčistila dezinfekcí která mi hodně přimpínala i pachem jako savo..nechala zub týden otevřený a tohle seopakovala ještě 2×..vždy když mi dala vložku, cítila jsem v zubu tlak a tepání..a opět ten hnusný váček s hnisem..nakonec jsem měla 3týdny zub otevřený..jenže mezi 6 a 7 zubem, jsem měla plombu která mi vypadla a zjistila jsem, že tam nemám kousek zubu..ta plomba mi zapadla do zubu a teklo krve jak…nakonec se mi to podařilo druhý den vytáhnout. Přešla jsem k novému zubaři..ten mi zub ani nevyčistil a dal opět vložku! ten večer opět tepáná a tlak..z vnitřní strany se začal dělat váček..potírala jsem slivovicí a trošku jsme se proštourala v zubu, možná že to povolilo protože váček už nemám(trošku je to ale nateklé)horší je, že mě neskutečně bolí kost..od zubu 5-7..jakoby mě tam někdo pořádně bouchl, mám to i oteklé…
Už nevím co dál :-(
ZAKLADATELKA

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama