Reklama

Umrtvovací vložka v zubu a otok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 22:58
Umrtvovací vložka v zubu a otok

Ahojky, měla jste některá otok po vložení umrtvovací vložky? já ji tam mám danou po 4té a opět otok, bolest..
prosím o anonym, děkuji

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 15.12.17 07:16
@Anonymní píše:
Ahojky, měla jste některá otok po vložení umrtvovací vložky? já ji tam mám danou po 4té a opět otok, bolest..
prosím o anonym, děkuji

ne :think: :think: tedy trochu první den, pak klid. otok žádný

Murka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 15.12.17 07:44

Otok a lehkou bolest jsem měla jen druhý den při první vložce. Pak už ne. Něco bude špatně. Napadá mě možnost alergické reakce na některou složku té dočasné výplně.

Verpa5
Kecalka 226 příspěvků 15.12.17 07:46

Otok a bolest trvala jen den po vložení pak byl klid, ale řekli mi, že to může bolet až dva dny… už jsem ani nevěřila, že to přejde a ono jo ;)

marka123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 15.12.17 09:01

To vypada jako zanet, zavolejte zubarovi, co s tim

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 23:27

Ahojky všem, popíšu mou situaci..
V těhotenství mi zubařka udělala velmi hluboký kaz,2měsíce po porodu mi praskla plomba.Tak mi to zubařka opravila a dala mi tam vložku, do pár dní se mi udělal vedle zubu váček, který byl plný hnisu..tak jsem mačkala a když to nešlo(tak jsem pěkně trpěla bolestí),hned mi vložku vyndala, vyčistila dezinfekcí která mi hodně přimpínala i pachem jako savo..nechala zub týden otevřený a tohle seopakovala ještě 2×..vždy když mi dala vložku, cítila jsem v zubu tlak a tepání..a opět ten hnusný váček s hnisem..nakonec jsem měla 3týdny zub otevřený..jenže mezi 6 a 7 zubem, jsem měla plombu která mi vypadla a zjistila jsem, že tam nemám kousek zubu..ta plomba mi zapadla do zubu a teklo krve jak…nakonec se mi to podařilo druhý den vytáhnout. Přešla jsem k novému zubaři..ten mi zub ani nevyčistil a dal opět vložku! ten večer opět tepáná a tlak..z vnitřní strany se začal dělat váček..potírala jsem slivovicí a trošku jsme se proštourala v zubu, možná že to povolilo protože váček už nemám(trošku je to ale nateklé)horší je, že mě neskutečně bolí kost..od zubu 5-7..jakoby mě tam někdo pořádně bouchl, mám to i oteklé…
Už nevím co dál :-(
ZAKLADATELKA

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >