Umrtvující vložka na zub

Inna120
18.11.09 15:55

Umrtvující vložka na zub

Ahoj, dnes jsem byla u zubáka, dostala jsem injekci proto bolesti, ta prý na kojení nevadí, ale zárověn mi dr. dala do zubu i umrtvující vložku, aby se vyřadil nerv. Mam celý den celkem pachuť v puse, asi z tý vložky :-? Nevim, čím je ta vložka napuštěná, nemůže to vadit při kojení? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

48557
19.11.09 01:01

Ahojky.Taky jí zrovna mám v puse,neboj je to cítit jen 2 dny,pak už ti to ani nepřijde.Taky kojim,ptala jsem se a nic to není,při kojení se může i injekce i zabíječ nervů :lol: .Mě zítra čeká trhání toho umrtveného a strachy nemůžu spát :oops: .Zubaři jsou moje noční můra.fuj mě je uplně zle :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4344
19.11.09 04:27

Kamčo, tak at to máš už za sebou :wink: myslíš, že se ještě používá do těch vložek arzén :?: :nevim: fakt mam s tim kojením strach, zítra tam asi zavolám a ještě jednou se zeptám :nevim: jo zuby jsou fakt děs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
19.11.09 08:15

Jestli tuším dobře, tak arzen v těch vložkách je. Ale myslím že ho tam není tolik, aby to něčemu vadilo. Mě by to teda nevadilo vůbec, hlavně že zub umře a bude bez bolesti :-) .Dává se jen malinkej kousíček vatičky namočený v tom roztoku a zamázne to cementem. Přes něj je teda ten fujtajl cejtit :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
4344
19.11.09 18:22

Andel, tak jsem se dnes ptala a arsen už se nedává, aspon u mého dr. ne :-D každopádně je prý u nás stále legální :-? moje dr. říkala, že je fakt nic moc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.12 21:56

zuby a vlozka

Ahojky rada bych se zeptala dělali mi kanalky a chci vědět jak dlouho tam muze byt ta vložka děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
11.6.18 07:46

Ahoj potrebuji radu. V sobotu me chytla osmicka a zjistila sem ze se mi v ni udelala dirka. Dnes odletam na dovcu proto jsem sla na pohotovost, kde teda pristup byl neco prisernyho. Nicmene pan zubar znudeny svou praci mi rekl ze opravovat to nebude, ze kdyz me to boli da mi tam umrtvujici vlozku a az se vratim mam si ji nechat vyndat a zub taky. Kdyz sem odchazela ( asi po 5 minutach co sem tam vlezla) zub zacal silene bolet, ale opravdu silene, ze sem chtela mlatit hlavou o zed. Preslo to zhruba po dvou hodinach, dnes uz to neboli jen mam okolo citlivejsi dasen a takovou trosku nateklou. Je to normalni? Myslite ze letet v letadle nebude problem? bojim se ze me to chytne na dovolene a hledat tam v cizi zemi na vesnici nejakeho kovare…no nevim :zed: :pocitac: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6736
11.6.18 08:04

@Bulii a nestihneš ještě před odletem zajít do nemocnice přímo na stomachiru, že by ti ju vytáhli hned, byla by jsem klidnější než mít vložku v zubu v cizině, ony ty osmičky rády zlobí, tá dáseň může být jen reakce ale také zánět co začíná :/. Mám venku všechny 4 osmičky a všechny bez problému nulový otok bolest nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
11.6.18 08:08

@brumi No ja bych se spis bala toho vytazeneho zubu v cizine. Taky uz mam dve venku a s jednou jsem mela celkem problemy. :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama