Umyvadlo v šířce 50 nebo 60 cm?

74
15.9.20 16:03

Umyvadlo v šířce 50 nebo 60 cm?

Ahoj holky, neřekla bych, že výběr umyvadla bude takový složák :)

Trošku bojuju s mužem, on by rád umyvadlo 60cm, ale do naší koupelny 4,5 metru čtverečních se mi zdá obrovské, rozměrově bych si představovala 50×40cm, jemu se zdá stále malé.

Jaký rozměr umyvadla máte? Děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6216
15.9.20 17:03

Pokud to rozmístění koupelny dovolí, tak větší je lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
15.9.20 17:48

Pokud nutne neresite kazdych 5-10 cm tak brat vetsi na 100%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9516
15.9.20 19:31

Větší je určitě lepší, máme úzké a méně hluboké a muž strašně cáká vodu a pěnu při čištění zubů všude okolo a na zem :mrgreen:. Taky máme maličkou koupelnu, ale příště bych volila trochu větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2680
15.9.20 19:39

Urcite vetsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
15.9.20 20:03

Pro představu

Posílám pro představu, vlevo od umyvadla bude právě skleněná zástěna a čím víc umyvadlo bude u ní, tím častěji ho budu muset leštit. Zároveň jsem chtěla oddělit i vizuálně pračku od umyvadla. Umyvadlo tedy bude bez otvoru na baterii, baterie za ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
15.9.20 20:09

Mame taky pidikoupelnu a velke umyvadlo byla manzelova jedina podminka pri lonske rekonstrukci. Ja jich mela vic, napr vetsi sprchac i vanu. Vsechno se veslo a umyvadlo mame 60cm. Urcite bych nechtela mensi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9204
15.9.20 20:28
@Bajina.P píše:
Ahoj holky, neřekla bych, že výběr umyvadla bude takový složák :)

Trošku bojuju s mužem, on by rád umyvadlo 60cm, ale do naší koupelny 4,5 metru čtverečních se mi zdá obrovské, rozměrově bych si představovala 50×40cm, jemu se zdá stále malé.

Jaký rozměr umyvadla máte? Děkuji moc.

Máme umyvadlo Jika Lyra Plus 55×45 a přijde mi akorát. Větší nepotřebujeme a menší bych brala jen pokud by se opravdu nevešlo. Spíš záleží na tvaru umyvadla a vodovodní baterii, z některých voda při mytí cáká i když je umyvadlo velké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
15.9.20 23:54

Jeste si dejte pozor, aby melo spad! My vybrali designova hranata dvojumyvadla. V rozich se drzi spina, vousy… Vybrala bych napodruhe uz prakticteji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
16.9.20 08:38
@dana.dv píše:
Jeste si dejte pozor, aby melo spad! My vybrali designova hranata dvojumyvadla. V rozich se drzi spina, vousy… Vybrala bych napodruhe uz prakticteji :mrgreen:

To právě vybírám, ale vybírá se to tuze těžko :)) Líbí se mi hranaté a ty spády moc nemívají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama