Umyvadlo z hobby marketu - zkušenosti

74
14.9.20 11:33

Umyvadlo z hobby marketu - zkušenosti

Ahoj holky, vybíráme hranaté umyvadlo do koupelny v max. šířce 65cm, paradoxně se mi nejvíc líbí umyvadla kolem 2.000,– z hobby marketů, oproti umyvadlu za 7.000,– a více v něm neshledávám velký rozdíl.

Máte zkušenosti s takto levným umyvadlem? Doporučujete/nedoporučujete? Případně doporučte firmu, odkud umyvadlo máte.

Děkuji moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3313
14.9.20 11:39

Jasný vždy jsem kupovala v Obi, Hornbachu apod. a pokud jsem brala střední třídu (tedy nikoliv fakt nejlevnější šunt za 500Kč) tak vždy x let v pohodě vydrželo! fakt bez obav.. máte na to záruku a v koupelnových studiích apod. akorát natahují cenu… navíc fakt nevidím důvod dát za umývadlo desítku jen kvůli značce ;) naše běžná Jika se třeba prodává i v hobbymarketech a cenově i kvalitou standard- OK :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27696
14.9.20 11:52

Nejlevnější fakt nebrat. My máme umyvadlo se skříňkou. Neměli jsme moc variant díky malé koupelně. U kohoutku, kde je to nasazené na umyvadlo, už to nevypadá po 5 letech hezky. Bylo to kupované v Baumaxu. Úplně nejlevnější to nebylo, ale polský výrobek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
14.9.20 11:52

Mame v koupelne uz 8 let :D v siko za 8000,– v Obi za 2500,– :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
14.9.20 12:02
@Lucy75 píše:
Jasný vždy jsem kupovala v Obi, Hornbachu apod. a pokud jsem brala střední třídu (tedy nikoliv fakt nejlevnější šunt za 500Kč) tak vždy x let v pohodě vydrželo! fakt bez obav.. máte na to záruku a v koupelnových studiích apod. akorát natahují cenu… navíc fakt nevidím důvod dát za umývadlo desítku jen kvůli značce ;) naše běžná Jika se třeba prodává i v hobbymarketech a cenově i kvalitou standard- OK :mavam:

Moc děkuji za příspěvek, pomohl! :) Hezký den! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
14.9.20 12:03
@Russet píše:
Nejlevnější fakt nebrat. My máme umyvadlo se skříňkou. Neměli jsme moc variant díky malé koupelně. U kohoutku, kde je to nasazené na umyvadlo, už to nevypadá po 5 letech hezky. Bylo to kupované v Baumaxu. Úplně nejlevnější to nebylo, ale polský výrobek.

No nejlevnější není, mají i za pětistovku, my chceme umyvadlo za cca 2500,– oproti ale Siku apod. je to levné… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27696
14.9.20 12:05

@Bajina.P
Mrkni se i na špunt. My u toho umyvadla máme ten zatlačovací, ale nejde lehce vyndat, když chci pročistit odpad :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3163
14.9.20 12:06

Taky jsme kupovali umyvadlo v nějakém hobby marketu, myslím Obi, ještě bylo ve výprodeji. Po 7 letech je pořád jako nové, nějak nevím, co by se na tom mělo pokazit :-) Máme tedy jen umyvadlo bez skříňky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
14.9.20 12:07
@Russet píše:
@Bajina.P
Mrkni se i na špunt. My u toho umyvadla máme ten zatlačovací, ale nejde lehce vyndat, když chci pročistit odpad :roll:

Vidíš to mě nenapadlo, na špunt mrknu! :) díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3694
14.9.20 12:25
@Micaella22 píše:
Mame v koupelne uz 8 let :D v siko za 8000,– v Obi za 2500,– :D

A co mám zkušenost z OBI, tak ho seženeš jinde za půlku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama