Reklama

Únava a kravské mléko - kdy odezní po vysazení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yarisek
Kecalka 442 příspěvků 21.09.18 14:45
Únava a kravské mléko - kdy odezní po vysazení?

Ahoj,

chci se zeptat, zda tu není někdo, kdo ze zdravotních důvodů vysadil kravské mléko a všechny výrobky, které ho obsahují (myslím dospělého, ne mimino). Já jsem teď vysadila kravské mléko a okamžitě (hned druhý den) jsem pocítila hroznou úlevu. Před tím jsem byla hrozně nervózní, jakoby „přetížená“. Poslední dobou už mě vyčerpávalo všechno, bolela mě hlava. A najednou je to pryč. Mám úplně lehkou hlavu, jsem klidná, nikam se nehoním, začal mi mizet ekzém z ucha. Asi mám nějakou intoleranci na nějakou složku kravského mléka, ještě nevím na jakou složku. Asi budu muset na imunologii.

Ale problém, který pořád řeším, je únava. Únavu mohou pociťovat lidé s intolerancí kravského mléka. Já mléko nejím něco přes týden, ale pořád bojuju s tou únavou. Máte někdo zkušenost? Kdy Vám únava zmizela po vysazení kravského mléka?

Děkuji.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 15:33

Spíš to bude psychické a ne mlékem :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >