Únava a nechuť cokoli dělat ke konci těhu=blížící se porod?

338
5.6.21 09:14

Únava a nechuť cokoli dělat ke konci těhu=blížící se porod?

Ahoj :mavam:
Mm otázku. Jsem 37+0 a poslední dny se cítím opravdu mizerně. Pořád bych jen spala, doma se mi absolutně nechce nic dělat, všechno mi přijde hrozně těžké, moje tělo jako by byla skála… Prostě se vůbec necítím ve své kůži.
No a s manželem máme dilema - on si myslí že to je předzvěst porodu a že za pár dní je to tu, že si tělo šetří energii no a já si zas myslím že to je v 9. měsíci asi normální a že to ještě ty 3 týdny dotahneme do termínu (i když bych se v tomto stavu nebránila tomu už porodit :mrgreen: )
Takže otázka zní kdo měl tyto či podobné projevy za jak dlouho jste porodili? Děkuji :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20755
5.6.21 09:18

Normální devátý měsíc, ten je prostě za trest. Předzvěst porodu to může být, ale toho, co přijde tak za tři týdny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
5.6.21 09:22

Normalni, ten poslední měsíc je za trest :D mě takhle bylo většinu třetího trimestru, takze jako blížící porod bych to zrovna nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
5.6.21 09:23

@Janli @Kriss Tina super, přesně to jsem si myslela :D takže manžela uklidním :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
5.6.21 09:30

@Andys77 devátý měsíc ke za trest.. Ale osobně jsem nikdy nepoznala, že se cosi chystá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
5.6.21 09:35
@Andys77 píše:
Ahoj :mavam:
Mm otázku. Jsem 37+0 a poslední dny se cítím opravdu mizerně. Pořád bych jen spala, doma se mi absolutně nechce nic dělat, všechno mi přijde hrozně těžké, moje tělo jako by byla skála… Prostě se vůbec necítím ve své kůži.
No a s manželem máme dilema - on si myslí že to je předzvěst porodu a že za pár dní je to tu, že si tělo šetří energii no a já si zas myslím že to je v 9. měsíci asi normální a že to ještě ty 3 týdny dotahneme do termínu (i když bych se v tomto stavu nebránila tomu už porodit :mrgreen: )
Takže otázka zní kdo měl tyto či podobné projevy za jak dlouho jste porodili? Děkuji :andel:

Jak já tě chápu.. začínám 39tt a jsem taky marná. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
5.6.21 09:37

@Dara90 přesně…připadám si hrozně divně, jak největší lenoch ale nějakým způsobem to fakt nejde něco udělat :lol: :nevim: jako kdybych se fakt přemohla tak asi jo ale to je taaak těžký :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1593
5.6.21 09:46

Tady je 39+0… dneska už jsem se málem ani z postele nevyhrabala. Jsem vyčerpaná snad i z toho, že držím oči dokořán. K tomu mám doma už dvouleté dítě a jako je to maras.
Ona to má příroda docela dobře vymyšlené. I ženské co se bojí porodu se v 9. měsíci začnou modlit, ať už z nich to dítě nějak vyleze, protože se to nedá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
5.6.21 10:17

Zažila jsem to u druhého těhotenství, fakt jsem byla marná tak od 37tt. Ale úplně, jediné co, tak jsem měla starší dítě a musela se starat, jinak bych snad jen ležela :mrgreen:. A rodila jsem až po termínu, takže podle mě to nic neznamená. U prvního jsem byla naprosto v pohodě a ještě týden před porodem jsem chodila na 5 km procházky a citila se plná síly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
5.6.21 11:36

Mam to taky a to jsem teprve 35tt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
5.6.21 11:53

Mne bylo takhle cely poslední měsíc, a dva dny před porodem úplný obrat a měla jsem energie na rozdávání :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
8.6.21 11:03

Ahoj, s dovolením se přidám, i když jsem tady nováček úplný. Jsem teď 38+0 a marná si přijdu už tak dva týdny :lol: Průběh těhotenství mám tedy krásný, na to, že věk na prvorodičku mám docela vysoký. Nemám si na co stěžovat, ale poslední měsíc a čekání, je prostě poslední měsíc a nekonečné čekání :roll:. Už se těším, až bude prcík venku. V neděli jsem cítila změnu, prcek hodně aktivní, což ho furt drží na to, že má málo místa a už přes 3,5 kila. Přijde mi, že sestoupil, bolely mě záda, bolí mě „frnda“ s prominutím a vůbec si přijdu taková divná a rozvrkočená. Taky na to, že beru železo, tak poslední dva dny jsem furt na velké a furt mám pocit, že bych mohla. A to mám termín 22.6. Ale mám tušení, že půjdeme dřív, neumím to popsat, ale furt mi nabíhá 12.6. Já bych se nezlobila, ani kdyby chtěl/a teď. Už mám převzaté balíky, tak každý den mu říkáme s přítelem, že může už kdykoli, že už tu všechno je nachystané a bude tu mít víc místa :mrgreen:,
Takže pocity se mi mění, ale jestli to něco znamená nebo něco nastane :nevim:

A ať Vám to holky všem dobře dopadne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat