Únava a nevolnosti z antibiotik?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1657
11.1.22 16:00

Unava a nevolnosti z antibiotik?

Rano jsem dobrala dvojkombinaci antibiotik (Duomox a Klacid) proti Helicobakter, cele dny lezim, pospavam, nemam chut jist, casta nauzea. Je to z antibiotik? Me teda bylo spatne i predtim, asi helicobalter a dlouhodoby reflux. Ale jeste ta silena unava k tomu. Nema nekdo zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
173
11.1.22 16:13

Ano určitě to může být z antibiotik a celkově z infekce, tělo se stim pere a veškerou energii vydá na ty potvory, kterých se potřebuje zbavit. Nasadila bych lactobacilky, hodne pít a odpočívat, zase to bude dobré :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
11.1.22 16:23

@ŠmolinkaJana Me desi to, ze je pro me velmi unavne i odvest deti do skolky, cca 100 metru od baraku. Pak fakt cely den lezim a odpoledne zas jak jdu do skolky, tak je mi celkove zle. Lehla bych si znova, ale uz to nejde. Jim i piju malo, vim, ale nedostanu to do sebe. Jsem. z toho uz psychicky nahlodana, trva to tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
11.1.22 16:27

@Ladeka tak pokud nejite a nepijete, do toho ATB, počasí, psychika,…není se čemu divit. Zajdete k Dr.,ať vám nabere krevní obraz a poraďte se s ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
11.1.22 16:35

@ŠmolinkaJana Tam uz jsem byla, pred Vanoci. Pry malo vitaminu D, zeleza a drasliku. Ale nic mi nedala. A po novem roce pry krevni obraz uplne ok. A to jsem.uz kvuli helicokobakteru a refluxu skoro nejedla. Uz si pripadam jako blazen. Nevim, jestli jsem jen slaba nebo jestli uz to mam v hlave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat