Únava a rozhozený režim po nemoci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
38
2.7.22 11:12

Únava a rozhozeny režim po nemoci

Ahoj všem, mám synka 17m. Je to opravdu „dítě za odměnu“, zlatý od narození, krásně papa, spinká celou noc, pevný režim každý den…
Před pár dny dostal zničehonic vysoké horečky a k tomu průjem, obojí bylo po třech dnech pryč (konzultováno a doktorkou). Ale od té doby je to teda trochu na palici…
Je pořád unavený, ukňouraný, spi úplně jinak přes den, jídlo taky nic extra…proste to tak nějak není on. Mám to přisuzovat té nemoci? Že je proste po těch horečkách unavený a vyčerpaný? A vrátí se to zase nějak do normálu? Nějak se mi nechce věřit, že by se mi ze dne na den stala z veselého dítěte ukňouraná hromádka neštěstí…
Mám první dítě a prostě ho takového vůbec neznám no…
Děkuji všem předem za rady i uklidnění, i třeba upozornění, že jsem hysterická a rozmazlená matka, zvyklá na hodného chlapečka :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
73764
2.7.22 11:46

Pises pred par dny, pokud je zvykly na pevny rezim a narusil se mu, musi si zase zvyknout. A klidne muze byt rozhozeny i tyden po horeckach, i kdyz je uz nema. Obzvlast, pokud po prujmu neji, tak ma asi jeste nechutenstvi, niv zvlastniho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20564
2.7.22 11:50

Nevim, jestli bych pouzila slovo „hodny“ :nevim:.
Taky mam nejmladsi zlate dite, presto povazuju za prirozene, ze se v noci budila na jidlo a nemela vse na minitu presne.
Dokonce bych rekla, ze zit podle nalajnovaneho mustru neni pro dite nic prirozeneho a ze si to jednou, az „pohar pretece“, vybere svou dan v podobe te nepohody, kterou ted vyjadruje. Ale muzu se mylit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13623
2.7.22 12:31

Ty po nemoci nebyvas vycerpana a vykolejena? Kor po horeckach a prujmu? Dost dobre to tim muze byt. Ale ono deti se i meni, blizite se k obdobi vzdoru, pokud se jeste zatim neprojevilo..klidne se muze stat, ze se ti to bezudrzbove mimino uz uplne nevrati, to nikdy nevis :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
2.7.22 12:43

Děkuji za odpovědi :-) každopádně hodné nerovná se, že se o sebe postará samo :-) to jen tak na okraj k tomu bezúdržbovému miminu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
2.7.22 14:29

Je to normalni..po nemoci se kolikrat dite vrati treba i na cas ve vyvoji zpatky..zase to prejde..za tyden, dva…cim bude starsi, tim min se tohle bude dit…dceri jsou tri a kdyz je nemocna, tak se treba v noci pocura, i kdyz je bez pliny rok a pul :nevim:, jak se uzdravi, je zas vse ok..zadny strach…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat