Únava a špatná paměť po probuzení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kuhnice
Kecalka 297 příspěvků 19.11.18 13:23
Únava a špatná paměť po probuzení

Ahoj všem,
Poslední tři týdny mě trápí větší únava a hlavně občas po probuzení mám uplný okno.
Usnula jsem na gauči. Když jsem se vzbudila, sedla jsem si a celou minutu přemýšlela, jak se jmenuju, a jak se jmenuje manžel. Bylo to hrozný. Dneska jsem se vzbudila a vůbec si nepamatuji co se dělo od večera co jsem se vykoupala, nepamatuji si, že jsem přešla z obýváku do ložnice, ráno jsem se ptala manžela jestli v 22hod nakrmil malou, protože si od osmi nic nepamatuju. A ještě když vstával do práce, ptala jsem se kam jde, že je sobota. Stalo se vám někdy něco takového? Děsí mě to. Může to být jen z únavy?
Díky za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 19.11.18 13:36

Normální to není a najednou takové velké zapomínání snad ani únava způsobit nemůže. Šla bych k doktorovi, zapomenout kdo jsem.. 8o

Ennny
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 19.11.18 13:39

Pokud to teda není vtip,tak val na neurologii 8o

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 19.11.18 13:39

stalo se mi něco podobného, být tebou tak sakra rychle mažu k mudr

ivašot.
Kelišová 6743 příspěvků 19.11.18 13:40

A jseš opravdu už vzhůru, není to spíš, že mluvíš s manželem ještě z polospánku ?

Kuhnice
Kecalka 297 příspěvků 19.11.18 13:44

Opravdu to tak je. Ale přes den funguju normálně. To že jsem se ráno manžela ptala si pamatuji, vzbudil mě jeho budík. Asi budu muset zajít, jen mě zajímalo jestli to někdo neměl z únavy, abych neplašila.

Kuhnice
Kecalka 297 příspěvků 19.11.18 13:45

@ka2ka a ty jsi byla? Co ti bylo?

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 19.11.18 13:54

@Kuhnice byla nepamatovala jsem si ani jak se jmenuje vlastní dítě, zapomněla jsem vařit, řídit, problémy s chůzí, soustředěním netušila jsem co je za den
nedostatečná léčba po operaci štítný

Kuhnice
Kecalka 297 příspěvků 19.11.18 13:55

@ka2ka
Byla jsem na operaci se štítkou před 4ma měsícema. A už jsi v pořádku? Co s tebou dělali?

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 19.11.18 14:01
@Kuhnice píše:
@ka2ka
Byla jsem na operaci se štítkou před 4ma měsícema. A už jsi v pořádku? Co s tebou dělali?

a zůstala ti? já jí nemám vůbec
ne nejsem v pořádku ani po několika letech, dle konstatování mudrů už to lepší nebude natož aby to bylo jako dřív
když jsem ty problémy vylíčila endokrinologovi v podstatě mi řekl že to slušně řečeno není možný a není pravda, našla jsme si jinou mudr okamžitě zvýšila dávky léků udělala další vyšetření a léky zvyšovala podle mojí potřeby a takže je to lepší ale né to co to bylo

Ennny
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 19.11.18 14:04

@Kuhnice bacha na to štitná žláza je svinstvo …od tety tchyně ze dne na den měla takový skok že z teměř nechodicího člověka ,začala behat po zahradě a přeskakovat zahonky ,mysleli si že se zbláznila ,ale dr jim řekla že je to šptná rovnováha hormonů po operaci a že se to stává …

Kuhnice
Kecalka 297 příspěvků 19.11.18 14:08

@ka2ka sebrali mi zvětšené příštítné tělísko a měla jsem tam nezhoubný nádor. Takže mi zůstalo 3/4 štítky. K endokrinologovi jdu v lednu. Pane jo, to by mě nenapadlo, že to může mít souvislost. Moc ti děkuju, hrozně jsi mi pomohla :srdce: přeju ti, ať jsi v pořadku :*

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 19.11.18 14:08
@Ennny píše:
@Kuhnice bacha na to štitná žláza je svinstvo …od tety tchyně ze dne na den měla takový skok že z teměř nechodicího člověka ,začala behat po zahradě a přeskakovat zahonky ,mysleli si že se zbláznila ,ale dr jim řekla že je to šptná rovnováha hormonů po operaci a že se to stává …

hele věřím já uprostřed chůze ze schodů zapomněla jak je sejít, takže jsem stála uprostřed schodiště s nohou ve vzduchu a nic

Kuhnice
Kecalka 297 příspěvků 19.11.18 14:09

@ka2ka to je fakt šílený!! :zed:

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 19.11.18 14:10
@Kuhnice píše:
@ka2ka sebrali mi zvětšené příštítné tělísko a měla jsem tam nezhoubný nádor. Takže mi zůstalo 3/4 štítky. K endokrinologovi jdu v lednu. Pane jo, to by mě nenapadlo, že to může mít souvislost. Moc ti děkuju, hrozně jsi mi pomohla :srdce: přeju ti, ať jsi v pořadku :*

být tebou objednám se dřív než z tebe bude totální imbecil a to neber jako urážku, ale jako fakt a nenech si vymluvit že to nemůže být od štítný, může držím palce

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >