Únava a těžko od žaludku v těhotenství - jak si pomoct?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aaaaja
Kecalka 269 příspěvků 27.02.17 17:48
Únava a těžko od žaludku v těhotenství - jak si pomoct?

Ahoj, neporadíte něco, co by mi trochu pomohlo, jsem 13tt těhotná, strašně unavená, nezvládám fungovat, u oběda už usínám. Do toho je mi těžko od žaludku, spíš jako v puse, dá se to zajíst, ale je to pořád dokola. Do toho se cítím velká, těžká, nafouklá. Potřebuji nějak fungovat, mám dvě děti. Poradíte něco?

Reakce:

petivka
Kecalka 479 příspěvků 27.02.17 19:06

Ahoj, na ten blbý pocit v puse mi pomáhají bonbony, cumlavé, jakákoliv příchuť, co sneseš - u mě vedou Bonpari, po žvýkačkách mi bylo donedávna špatně, teď už je zvládám taky…a taky hodně studená voda na pití.
A k té únavě…snad jenom využít každou možnou chvíli a lehnout si.
Snad to brzy poleví…

Lentilanek
Závislačka 4413 příspěvků 27.02.17 19:57

@aaaaja me hodne pomohli zazvorová lízátka… na tu unavu tedy nic ale vse me kolem 13-14 tt přešlo

cverunka
Závislačka 2611 příspěvků 27.02.17 20:23

Mě pomáhalo pít vodu s citronem, nebo zázvorový čaj. Na únavu nic, pouze odpočinek.

aaaaja
Kecalka 269 příspěvků 27.02.17 21:16
@petivka píše:
Ahoj, na ten blbý pocit v puse mi pomáhají bonbony, cumlavé, jakákoliv příchuť, co sneseš - u mě vedou Bonpari, po žvýkačkách mi bylo donedávna špatně, teď už je zvládám taky…a taky hodně studená voda na pití.
A k té únavě…snad jenom využít každou možnou chvíli a lehnout si.
Snad to brzy poleví…

Na bonpari jsem taky dosla, ale jak docucan potrebuji dalsi, jinak je to spis horsi. Zazvor mi nechutna…

petivka
Kecalka 479 příspěvků 28.02.17 08:32

@aaaaja Ještě mě napadlo, že mě občas zachránila zmrzlá jahoda - vím - je to divný, ale když jsem nechtěla být už slepená od těch sladkých bonbonů tak mi dělalo dobře něco hodně studenýho. Takže jsem vždycky jednu vytáhla z mrazáku a cucala místo toho bonbonu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémola porazil Rimbona. Jeho silikonová Lela se mezitím mění v živou Barbie

Vyhrál nad velice těžkým soupeřem, přesto byl ale nespokojený. Karlos Vémola... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >