Únava a zjištění těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.12 09:20
Unava a zjisteni tehu

Tehulky i snazilky,zajima me,jestli jste trpely velkou unavou uz treba 14dni,nez jste zjistily tehotenstvi?Mam to dostat az 22.,ale jsem silene unavena,prospim denne i 13hodin.Nebo se uvana projevi az v pozdejsi dobe tehotenstvi?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
bojjjko
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 20.01.12 09:24

ahojky :mavam: mám dvě děti,a unavená jsem byla i před zjištěním,že jsem těhotná,no a v těhotenství ani nemluvím… :mrgreen:

kacakaca
Závislačka 2841 příspěvků 20.01.12 09:28

Já zvracela a spala v práci na stole ještě před termínem MS, tak jsem těhotenství zjistila velmi brzy. Bláznily mi totiž hormony z dvojčat. Ale taky tolik spávám, když jsem vyčerpaná nebo začíná nemoc.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.12 09:39
kacakaca píše:
Já zvracela a spala v práci na stole ještě před termínem MS, tak jsem těhotenství zjistila velmi brzy. Bláznily mi totiž hormony z dvojčat. Ale taky tolik spávám, když jsem vyčerpaná nebo začíná nemoc.

U me uz to trva tak 14dni,a to jsem teprve mela ovulku 8o ja jsem u 1.zvracela jenom jednou,a to az ve 14tt,tak jsem sla do nemocnice.Jinak nic,jen jsem porad spala,ale to jsem tu unavu pricitala nove praci,ne tehu.Nejak nemam odvahu si delat test driv nez pred zpozdenim,takze cekam aspon do 22.,kdyz neprijde MS,tak budu testovat az 25.,nechci si zase davat falesnou nadeji.Jen nevim co s tou unavou,jestli malo piju,nebo jim,nebo je to tehu :roll: :nevim:

Frema77
Kecalka 292 příspěvků 20.01.12 09:40

Určitě jo, mně bylo prostě blbě, jak když na mě něco leze… :lol: Asi tak 14 dní po OVU mně to donutilo udělat si těhu test, zírala jsem jako telátko a měla radost :hug: tak ať Ti to vyjde :kytka:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.12 09:43
Frema77 píše:
Určitě jo, mně bylo prostě blbě, jak když na mě něco leze… :lol: Asi tak 14 dní po OVU mně to donutilo udělat si těhu test, zírala jsem jako telátko a měla radost :hug: tak ať Ti to vyjde :kytka:

diky,teprve se snazime trictvrte roku,tak si nedelam moc velke nadeje :think: Do testovani jeste pockam aspon do toho 25.urcite,ale spis pocitam s MS.Jen teda ta unava … chci si zkusit koupit homeopatika v lekarne,cely den zivam a kolem te druhe teda uz zalizam aspon na hodku chrupkat,jak me to premaha :nevim:

Lussye
Extra třída :D 14679 příspěvků 20.01.12 09:44

Já byla unavená strašně. Ve finále jsem prospala první 3 měsíce těhotenství. Těhotenství jsem zjistila brzy v 6 tt. a do 15tt jsem chodila do práce. Bylo to stašný u Pc jsem myslela, že když mrknu tak usnu, na všechny jsem byla nervózní a protivná. Prospala jsem všechen volný čas, takže jsem přišla z práce a usnula. o víkendu jsem spala i 18hod. denně. Ale za to mi nebylo vůbec špatně. :palec:

Frema77
Kecalka 292 příspěvků 20.01.12 09:46
smutná píše:
Frema77 píše:
Určitě jo, mně bylo prostě blbě, jak když na mě něco leze… :lol: Asi tak 14 dní po OVU mně to donutilo udělat si těhu test, zírala jsem jako telátko a měla radost :hug: tak ať Ti to vyjde :kytka:
diky,teprve se snazime trictvrte roku,tak si nedelam moc velke nadeje :think: Do testovani jeste pockam aspon do toho 25.urcite,ale spis pocitam s MS.Jen teda ta unava … chci si zkusit koupit homeopatika v lekarne,cely den zivam a kolem te druhe teda uz zalizam aspon na hodku chrupkat,jak me to premaha :nevim:

:hug: Tak to je rozumné počkat, ať víš, na čem jsi.

Fima
Nadpozemská drbna 29402 příspěvků 20.01.12 09:47

Příspěvek upraven 08.09.15 v 13:14

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.12 09:47
Lussye píše:
Já byla unavená strašně. Ve finále jsem prospala první 3 měsíce těhotenství. Těhotenství jsem zjistila brzy v 6 tt. a do 15tt jsem chodila do práce. Bylo to stašný u Pc jsem myslela, že když mrknu tak usnu, na všechny jsem byla nervózní a protivná. Prospala jsem všechen volný čas, takže jsem přišla z práce a usnula. o víkendu jsem spala i 18hod. denně. Ale za to mi nebylo vůbec špatně. :palec:

Ja bych taky spala dyl,ale mam doma maleho prcka,tak si to nemuzu dovolit.Ja jsem prvni zjistila prave docela pozde - bez priznaku - zadne zvraceni,unavu jsem pricitala unave z prace,zadne jine problemy … TEd je problem,ze se vic sleduju :((

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.12 09:48
gabi.design píše:
Já byla unavená už u plození miminka, protože jsem brala hormony na stimulaci vaječníku a ty takhle působily. Takže jsem se prospala od stimulace a plození až do konce prvního trimestru. V práci bych byla po obědě usnout nad stolem hned a večer jsem chodila spát s Večerníčkem. :mrgreen: Takže ano, únava ba začátku těhotenství bývá (stejně tak na konci) a těhotná být samozřejmě můžeš, stejně jako nemusíš. Držím palce. :kytka:

My jdeme k dr.az za dva mesice,to uz nas posle do CARu.JInak prave nic neberu,takze nemam byt z ceho unavena.Jen ted pry kdyz porad prsi,a neni slunicko,tak to muze byt i z tohoto podzimniho pocasi.No nevim,no,prala bych si aby to bylo k tehu :dance:

Lussye
Extra třída :D 14679 příspěvků 20.01.12 10:04
smutná píše:
gabi.design píše:
Já byla unavená už u plození miminka, protože jsem brala hormony na stimulaci vaječníku a ty takhle působily. Takže jsem se prospala od stimulace a plození až do konce prvního trimestru. V práci bych byla po obědě usnout nad stolem hned a večer jsem chodila spát s Večerníčkem. :mrgreen: Takže ano, únava ba začátku těhotenství bývá (stejně tak na konci) a těhotná být samozřejmě můžeš, stejně jako nemusíš. Držím palce. :kytka:
My jdeme k dr.az za dva mesice,to uz nas posle do CARu.JInak prave nic neberu,takze nemam byt z ceho unavena.Jen ted pry kdyz porad prsi,a neni slunicko,tak to muze byt i z tohoto podzimniho pocasi.No nevim,no,prala bych si aby to bylo k tehu :dance:

Je pravda, že já byla taky na hormonech o mimčo sme se snažili 2 roky, a mě se nechtěli rozběhnout vaječníky. Takže ono na tu únavu má vliv spoustu věci, u mě to byli léky stres a nemocná štítná žláza.

Kalla1412
Echt Kelišová 8598 příspěvků 20.01.12 10:12

Já jsem, padala na ústa až tak od 5tt, přešlo to po 12tt, alůe možné to podle mě, jen to nesouvisí s těhu hormonama, jen Ti MS hormony dělají únavu a ty pak budeš shodou okolností těhu. Hormony ze žl.tělíska se začínají produkovat az cca 7 dní po plodnění, to té doby jsou testy bílé a tělo v klid a pak to teprce začen..snad to říkám správně. :lol:

kacakaca
Závislačka 2841 příspěvků 20.01.12 12:48

Smutná: ty jsi ale dobrá :palec: . Přesně tak, vydrž s testem, ušetříš se dvoudenního naklánění a hledání lepšího světla. Ať je to nemoc nebo těhotenství, nezhoršíš to vitamíny, pitím a odpočinkem (sežeň si hlídání). Když nic, tak třeba aspoň zabráníš propuknutí nějaké virózy, kterou bys pak stejně musela vyležet. Ale nick máš teda trošku depresivní ;) .

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.12 13:19
kacakaca píše:
Smutná: ty jsi ale dobrá :palec: . Přesně tak, vydrž s testem, ušetříš se dvoudenního naklánění a hledání lepšího světla. Ať je to nemoc nebo těhotenství, nezhoršíš to vitamíny, pitím a odpočinkem (sežeň si hlídání). Když nic, tak třeba aspoň zabráníš propuknutí nějaké virózy, kterou bys pak stejně musela vyležet. Ale nick máš teda trošku depresivní ;) .

Ja vim,vitaminy uz beru dobry rok,ted jsem pridala i vitamin C,snazim se pit 2 litry denne.to vubec nezabira,tak snad jen ten odpocinek,coz je ale nejvetsi problem :roll: Ja uz prave to naklaneni,i ty pochyby,co kdyby,ze treba bylo jeste brzy testovat,pak nasledne utraceni za dalsi a dalsi testy,znam moc dobre,tak si to chci tento mesic usetrit :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama